Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşgeldin nabersin nasıl gidiyor sen sınava gircektin dimi ben mi yannış hatırlıyom gene yoksa...:26:

evet doğru hatırlıyosunda benim hafıza sallantıda saat geç olduğundan nerden seni çıkarıcamda yazışmıştk sanırım....valla fena deil kayınpeder gelicek hem bahar temizliğine başladım yavaştan çalışmaya çalışıyorum işte...senin nasıl gidiyor??

slm kızlar... ceyda, kelebek, ikiz, ekobero,arf....
nasılsınız bakalım. ben kafayı yicektim bi bakam size de öle devam edem dedim. ders çalışıodum da....
kız ceyda ev ne durumda hee??? bayaadır bişi eklemiyon topikine :)))

shadowcum hoşgeldin kuşumm :KK19: :KK70:

evde gelişmeler var şekerim, hafta içi fayansları kesin olarak seçmeye gideceğiz. zaten seçtikten sonra fayanslar döşenmeye başlayacak.. :KK52: topiğe de uğrayamaıyorum canım kaç gündür.. :KK31:

nasılsınız bakalım. ben kafayı yicektim bi bakam size de öle devam edem dedim. ders çalışıodum da....

hoşgeldin canım..:KK9:..............allah yardımcın olsun...........

mavimi bak bunu hiç düşünmemiştim.sen egeliydin dimi..............

evet cnm egeliyimm..

slm hoşgeldin nabersinnn ayy bende ders çalışmak istiyom yaaa banane

evet doğru hatırlıyosunda benim hafıza sallantıda saat geç olduğundan nerden seni çıkarıcamda yazışmıştk sanırım....valla fena deil kayınpeder gelicek hem bahar temizliğine başladım yavaştan çalışmaya çalışıyorum işte...senin nasıl gidiyor??

dur şimdi öle pat diyem nerde yazıştık diye sorulurmu bende b12 eksikliği var hemencecik hatırlayamam ya burdadır yada ölümüne geyik topiği tükkanımızda geldinmi bakem sen bizim tükkana

shadowcum hoşgeldin kuşumm :KK19: :KK70:

evde gelişmeler var şekerim, hafta içi fayansları kesin olarak seçmeye gideceğiz. zaten seçtikten sonra fayanslar döşenmeye başlayacak.. :KK52: topiğe de uğrayamaıyorum canım kaç gündür.. :KK31:
anladım cnm. hayırlı olur inş...

hoşgeldin canım..:KK9:..............allah yardımcın olsun...........

Allah razı olsun kız :)))))))))))

ellerine sağlık tatlım.ama boşver işi ya dersine çalış şurda ne kaldı.bende iyiyim tatlım.bugün biraz alışverişe çıktım.doping aldım.............
ohh ohh iyi yapmışsın son 1haftada iyi çalışıcam ikizcim inşalla...ne aldın kızz??
arf canım seni de şöyle düşündüm; sarı saçlı, orta boylu, ela gözlü, balık etli.. takılardan hoşlanan bi kızceğizzz.. tuttu mu bacım :26:
canım boy 1.72 beyaz tenli karamel saçlar 63 kilo balık etli değilim ama kıvrımlıyım:KK66:yaani hiçbiri tutmadı şekerimm....sen de beyaz ten kumral 1.65 boy gayet hoş ince bir bayansın diye hissettim şimdi takıları severim genel anlamda aksesuarlar ilgimi çeker tabi o tuttu sayılır..
güle güle canım iyi geceler :KK58:

kk'da kankasını bulamaynlar topiğinde yazıştık :KK34:
hmm anladım tatsız oldu orası girmiyorum 2gündür.......

slm shadoww....bende ders çalışıorum...

evet cnm egeliyimm..

slm hoşgeldin nabersinnn ayy bende ders çalışmak istiyom yaaa banane

dur şimdi öle pat diyem nerde yazıştık diye sorulurmu bende b12 eksikliği var hemencecik hatırlayamam ya burdadır yada ölümüne geyik topiği tükkanımızda geldinmi bakem sen bizim tükkana
aaahhh aahhh ben çalışmak istemiom :p

ohh ohh iyi yapmışsın son 1haftada iyi çalışıcam ikizcim inşalla...ne aldın kızz??

canım boy 1.72 beyaz tenli karamel saçlar 63 kilo balık etli değilim ama kıvrımlıyım:KK66:yaani hiçbiri tutmadı şekerimm....sen de beyaz ten kumral 1.65 boy gayet hoş ince bir bayansın diye hissettim şimdi takıları severim genel anlamda aksesuarlar ilgimi çeker tabi o tuttu sayılır..

sen ne okuyon kız kaçta?? hem nasıl çalışıon burdasın bnm gibi :p

hissiyatım da pek kuvvetliymiş anamm ikizi de tutturamadım zati :KK60::KK60:

ben beyaz tenli, sarışın, boyum 1.58 bi de ince değilim maalesef :KK31: ama hoşum evet ''yaşasın ben'' :KK62:
sen yine epey tutturdun benden iyisin :KK53:
:KK60::KK60:

sınava girecek kıslar hangi bölüm kaçıncı sınıftasınız bakemmm bu af yasası banada vurursa bende geri dönmek istiyom ya okula hayırlısı bakalımmm nolcak görelim mevlam ne eyler neylerse güzel eyler...

hissiyatım da pek kuvvetliymiş anamm ikizi de tutturamadım zati :KK60::KK60:

ben beyaz tenli, sarışın, boyum 1.58 bi de ince değilim maalesef :KK31: ama hoşum evet ''yaşasın ben'' :KK62:
sen yine epey tutturdun benden iyisin :KK53:
:KK60::KK60:

beni de tahmin edin diyecem ama fotolarımı koydum artıkın olmaz :p

sınava girecek kıslar hangi bölüm kaçıncı sınıftasınız bakemmm bu af yasası banada vurursa bende geri dönmek istiyom ya okula hayırlısı bakalımmm nolcak görelim mevlam ne eyler neylerse güzel eyler...

sen ne okuyodun ki cnm??
ben işletme 3teyim. 3 dediğime bakma... toplamda 5 ders verdim de 3üm hala :p dikey geçişle başladım. tembellkten de 2senedir 3deyim. bu sene de pek iç açıcı değil. oooff ooofff :p

her ortama ayak uyduran,espirili,bakımlı,eşini çok seven,sosyal,derli toplu,istikrarlı.............

evet canım valla bravoo bunca yazıştığımız dönemde beni gerçekten iyi tanımışsın canım :KK19:

HEr ortama ve yaşa hitap ederim, neşeli olmayı severim her zaman -ki içimden gelir zaten ekstra bi çaba harcamıyorum :KK1: , kişisel bakıma epey önem veririm :KK34:, eşime aşığım evet ilk günden daha fazla :KK69: , anneme kızarken ben de en az onun kadar düzen hastasıyım.. , istikrar konusunda şunu söylemeliyim ki biraz sabırsız da olduğumdan maymun iştahlı olduğum zamanalr da çoktur :KK1:

evet canım valla bravoo bunca yazıştığımız dönemde beni gerçekten iyi tanımışsın canım :KK19:

HEr ortama ve yaşa hitap ederim, neşeli olmayı severim her zaman -ki içimden gelir zaten ekstra bi çaba harcamıyorum :KK1: , kişisel bakıma epey önem veririm :KK34:, eşime aşığım evet ilk günden daha fazla :KK69: , anneme kızarken ben de en az onun kadar düzen hastasıyım.. , istikrar konusunda şunu söylemeliyim ki biraz sabırsız da olduğumdan maymun iştahlı olduğum zamanalr da çoktur :KK1:

birde alınganmısın sanki biraz..............

sen ne okuyodun ki cnm??
ben işletme 3teyim. 3 dediğime bakma... toplamda 5 ders verdim de 3üm hala :p dikey geçişle başladım. tembellkten de 2senedir 3deyim. bu sene de pek iç açıcı değil. oooff ooofff :p

aslında ben bi başladım sonna tekrar sınava girdim halkla ilişkiler tutturdum diğerini bıraktım ama maddi imkansızlıklardan dolayı o zamanlar harcı yatıramadım yerleştirildim ama kayıt olamadım geçen nette dolanırken benim gibi olanlarada af olacakmış die okudum ama öğrenci işleri ile görüşmem gerekiyo daha gidemedim yani hiç bişey belli değil sadece bi umut benimkisi

X