Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

aysen niye dert ediyorsun gelsin nöbetten uyusun sen unutmuş gibi davran uyandığında sürpriz olsun sonra devam edersin

valla ablacım baya bi dert ettim galiba
hep o bana güzel süprizler yapıyo bu sefer ben değişik bişeyler yapmak istiyorum ondan bütün çabam :KK1:

keremce geçmiş olsun prense acil şifalar.kurdelam o zaman yemekle hiç uğraşma dışardan bir şeyler söylesen.ama masaj ona çok iyi gelir sonra oda sana masaj yapar sana da iyi gelir :))) çok güzel yağlar var kokulu onlardan al.zaten çok uzun sürmez masaj :))))

uyuyo ablacım şuanda.ama sürekli dönüyor yatakta.hiç rahat değil yani.
hazirandan beri ilk kez hasta oldu nazar değdirdiler çocuğa.pis kem gözler :))

hayatım öncelikle hoş geldin. grip olmuştur burun spreyi varsa ondan sık. çok geçmiş olsun hayatım...

keremce geçmiş olsun prense acil şifalar.kurdelam o zaman yemekle hiç uğraşma dışardan bir şeyler söylesen.ama masaj ona çok iyi gelir sonra oda sana masaj yapar sana da iyi gelir :))) çok güzel yağlar var kokulu onlardan al.zaten çok uzun sürmez masaj :))))

cnm ayşen dicektin herhalde...karıştırmışsın

hayatım ben napim bir haftadan beri öksürüyo denemediğimiz şurup kalmadı hep doktorlardayım bu ara çocuklarda salgın var bugün komşum geldi onun çocukları bile hasta....

sen güçlü olacaksın ki o iyileşsin canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun geçer canım...:nazar::nazar:

sana da geçmiş olsun dilek.
ya ne kötü bu çocukların hastalıkları .onlara gelecek bize gelsin

aynen öyle valla canım
o iyiyse o kadar neşem yerinde oluyo ki...şuan başım çatlıyo çok bozuk.
burnunun tıkanıklığından sütünü de içmedi.aç uyudu

olsun cnm bi geceden birşey olmaz.üzülme.
sende dinlen kendini iyi hissetmiyorsan..
daha kötü olursun

ay zaten masajı çok sever ama bende yapmayı hiç sevmem :KK9:

artık günü ikiye bölerim sabah ve akşam olarak bazı şeyleri geceden o gelmeden yaparım
yemek işi pastada akşama kalır

sağolun canlar fikirler için :KK71::KK71::KK71::KK71:

sana da geçmiş olsun dilek.
ya ne kötü bu çocukların hastalıkları .onlara gelecek bize gelsin

hayatım daha az önce ben eşime dedim o lafı... çok üsterine düştüğümüz için hastalanıyorlar sakınan göze çöp batar hesabı...

annemlerin orda çocuklar bu havada inanki montsuz geziyorlar ayakları çıplak anneleri hiç ilgilenmiyorlar (anne demek istemiyorum da) kuru ekmekle duruyorlar... ama doktor yüzüde görmüyorlar... bizimkilerininde yediği önünde yemediği arkasında olduğu için hastalanıyo ya sinir oluyorum....

ay zaten masajı çok sever ama bende yapmayı hiç sevmem :KK9:

artık günü ikiye bölerim sabah ve akşam olarak bazı şeyleri geceden o gelmeden yaparım
yemek işi pastada akşama kalır

sağolun canlar fikirler için :KK71::KK71::KK71::KK71:

gece 12deki seansa bilet aldım
ben eşimi eyvah eyvah 2 ye götürdüm d.gününde geçen günlerde :)
pek romantik olmadı ama:) gece matineleri çok güzel oluyoo tavsiye ederim :)

hayatım daha az önce ben eşime dedim o lafı... çok üsterine düştüğümüz için hastalanıyorlar sakınan göze çöp batar hesabı...

annemlerin orda çocuklar bu havada inanki montsuz geziyorlar ayakları çıplak anneleri hiç ilgilenmiyorlar (anne demek istemiyorum da) kuru ekmekle duruyorlar... ama doktor yüzüde görmüyorlar... bizimkilerininde yediği önünde yemediği arkasında olduğu için hastalanıyo ya sinir oluyorum....

aynen kesinlikle katılıyorum

bence sinemaya gitmesinler romantik olmaz...zaten erkeklerde bi saatten sonra sıkılıyorlar benim eşim gibiyse...:KK37:

canım o çocukların bağışıklık sistemleri o şartlara göre alışmış biz onlar gibi büyütemeyiz mümkün değil

kızlar ben çıkıyorum kusura bakmayın

dilekcim akşam konuşuruz demiştim ama hiç keyfim yok canım...
size iyi muhabbetler

X