Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

korkuyorum biraz aslında yumuşak olmasında:KK59::KK59:
ay töbe de koparttın beni dilekkkkk:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
hoşbuldum ablacım iyiyiz çok şükür nasıl olalım
gece gece tek başıma sabahlar olmuyo :KK59:

ay cnm ya ne zor gece yalnız kalmak dimi...
olsun biz varız ama işte bizde bir yere kadar dimi...
bebişin falan olursa yalnızlığını paylaşır annesiyle:KK74::emir_bebek:

korkuyorum biraz aslında yumuşak olmasında:KK59::KK59:

:) zannetmem öyle birşey olsun. benim kardeşimde mutfak işlerine çok meraklıydı küçükken 7 yaşında patlıcan yemeği felan yapmıştır. babam kızardı çık oğlum mutfaktan diye :)) şimdi de başıma erkek kesildi ne giyiyon nereye gidiyon ooo görseniz. Bişey olmaz yani..

Selam herkeseeeee :KK64:

Son düzenleme:
ay töbe de koparttın beni dilekkkkk:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
hoşbuldum ablacım iyiyiz çok şükür nasıl olalım
gece gece tek başıma sabahlar olmuyo :KK59:

ay cnm ya ne zor gece yalnız kalmak dimi...
olsun biz varız ama işte bizde bir yere kadar dimi...
bebişin falan olursa yalnızlığını paylaşır annesiyle:KK74::emir_bebek:

inşlhh canımcım bebek olsa zor gelmez bu kadar
yalnız kalmaya alışıyosun bi müddet sonra :KK59: korkularınla yüzleşiyosun :KK59:

hadi kızlar bi konu bulalım .
gelsin fikirler :)))))

konu hazır kızlar kimse bişi dmeesinn kaç gündür sorcam diye bekliyorum :KK52::KK52::KK52:

şimdi eşimin doğum günü 10 gün sonra felan
ben hediyeyi aldım ama evde şaşırcağı bişi olsun istiyorum değişik birşeyler

herkesten fikir istiyorum
tecrübeli bayanlar :KK42:

bende 7 yıllık evliyim 27 yaşındayım sende öyle dimi:KK9:

ben yakında 29 olucam.herkes unutmuş beni doğrusu bende çok hatırlamıyorum.dilek senin kaynanan yüzünden sorunun olmuştu.sonrasını bilmiyorum neler yaptın.şimdi nasılsın.

inşlhh canımcım bebek olsa zor gelmez bu kadar
yalnız kalmaya alışıyosun bi müddet sonra :KK59: korkularınla yüzleşiyosun :KK59:

konu hazır kızlar kimse bişi dmeesinn kaç gündür sorcam diye bekliyorum :KK52::KK52::KK52:

şimdi eşimin doğum günü 10 gün sonra felan
ben hediyeyi aldım ama evde şaşırcağı bişi olsun istiyorum değişik birşeyler

herkesten fikir istiyorum
tecrübeli bayanlar :KK42:

hayatım romantik bir kutlama istiyorsan eminim öyledir...
eve kaçta geliyo bilmiyorum ama
ışıkları söndür gül yaprakları serpiştir yerlere, güzel bi elbise makyaj vs. , güzel bi yemek masası hazırla güzel bi pasta çok mu klişe oldu.....:))))

ışıkları söndür gül yaprakları serpiştir yerlere, güzel bi elbise makyaj vs. , güzel bi yemek masası hazırla güzel bi pasta çok mu klişe oldu.....:))))

klişe ama herzaman keyifli ve geçerli bir yoldur:) bide kokulu mum all,kakao ve vanilyalı mumlar süpper kokuyoo :)))

ben yakında 29 olucam.herkes unutmuş beni doğrusu bende çok hatırlamıyorum.dilek senin kaynanan yüzünden sorunun olmuştu.sonrasını bilmiyorum neler yaptın.şimdi nasılsın.
hayatım kaynanayı gömdüm..:))) kaynana lafı geçmiyo artık evde paton benim.şaka bitarafa kayınpederim kalp krizi geçirdi kadının şimdilik sesi soluğu çıkmıyo. bakalım ne zaman uyanacak:KK53::KK47:
sağol canım :KK16:

geçen sene yapmıştım moru
ama ince o diğeri gibi sıcak tutmuyo :KK1:
hayatım çok beyendim serin yaz akşamlarının vazgeçilmezidir:KK61:

sende hoşgeldin siyah çay:KK60:
nasılsın cnm ne var ne yok:KK71:
:)
hoşgeldin e..aaaa:KK71:

hoşbulduk bebeğim :)
karadenizliyikk daaa siyah çay severim ben,öle yeşil çay falan içememmmm :))))))))

hoş geldin canım:KK71:

sende hoşgeldin siyah çay:KK60:
nasılsın cnm ne var ne yok:KK71:
:)
hoşgeldin e..aaaa:KK71:

hoşbulduk bebeğim :)
karadenizliyikk daaa siyah çay severim ben,öle yeşil çay falan içememmmm :))))))))
:KK60::KK60::KK60:
bende sevmiyorum yeşil çay valla..
alıyorum bi hevesle ama dolapta bekliyorlar öyle

valla harika bir fikir klasik ama çok tatlı çok şık bence...:97:

valla canım bende gül yaprakları mumlar felan düşünüyorum ama
eşim o sabah gece nöbetinden çıkmış olucak :26:
nasıl yaparım bilmiyorum :97:
normal insanlar gibi hayatımız olmadığından akşam hazırlanıp beklemek ne demek pek bilmiyorum :KK52:

nanceyc hoşgeldin genç kızımız gel öyle uzaktaa durma şekerim:KK34::KK16:
keremce hoşgeldin cnm

X