Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

gece 12deki seansa bilet aldım
ben eşimi eyvah eyvah 2 ye götürdüm d.gününde geçen günlerde :)
pek romantik olmadı ama:) gece matineleri çok güzel oluyoo tavsiye ederim :)
pek bi romantiksin hayatım :KK60::KK60:
benimkide gece kalabalık yerlere gitmeyi pek sevmez :KK37:

bence sinemaya gitmesinler romantik olmaz...zaten erkeklerde bi saatten sonra sıkılıyorlar benim eşim gibiyse...:KK37:

valla komedi filmi olursa sıkılmaz benimkide yoksa sıkılıyo
zaten korku filmine götüremiyorum evdede izlemiyo
aksine bende korku macera gerilim filmlerine bayılıyorum :KK61:

ay kızlar canınız çekti biiyorum ama ben yaklaşık bi saat önce falan yedim pasta hemideee krokanlıı :)
biz çok tüketiyoruz pasta ya,bi akşam almasak diğer akşam hemen alıyoruzz,gece oturunca ben sürekli bişeyler yemeliyiim die hissediyorum :)

ay kızlar canınız çekti biiyorum ama ben yaklaşık bi saat önce falan yedim pasta hemideee krokanlıı :)
biz çok tüketiyoruz pasta ya,bi akşam almasak diğer akşam hemen alıyoruzz,gece oturunca ben sürekli bişeyler yemeliyiim die hissediyorum :)
afiyet olsun şekerim ne güzel....
bende çok severm tatlı tuzlu birşeyler yemeyi ama ölçülü tabiki..
herkese iyi geceler.ben gittim.

güle güle cnm:KK58:

kızlar biliyorsunuz bende erken yatıyorum artık...bunada erken diyorum kendimce:))
cümleten iyi geceler
hayırlı sabahlar diliyorum hoşçakalınnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

afiyet olsun şekerim ne güzel....
bende çok severm tatlı tuzlu birşeyler yemeyi ama ölçülü tabiki..

benim hiç kilo problemim olmadı bugüne kadar ama bu evlilikten sonra valla derlerdide inanmazdım resmen almaya başladım:)bakalım çok abartırsam dikkat edicem mecbur:)
daha çocuk doğurmadan şişmek istemiyorum çünküüüü :)))))))))))

kızlar hepinizden çok özür diliyorum netimde sorun vardı..komşumla ortağız modemi ikide birde kapatıp açtı o yüzden net gelmedi yarım saat. anlayışınıza teşekkür.. hepinizi çok öpt iyi geceler:79:

günaydın...valla uykumda almışım çok şükür...ben başardım galiba bu işi..ne güzel uyandım.:KK24::KK24::KK24:
cümleten hayırlı günler...:89:

günaydınn herkese :KK16: valla 12de yatıp 7de kalkıyorum bugünlerde işlerim var erkenden kalkp erken yatıorum gece gelemiyorum oysden:KK59:hadi herkese günaydınnnnn

:79: kızlar herkese selam günün ortasında anca girmeye fırsat buldum
:)) herkese güzel günler......:KK3:

kızlar bu arada netten saçları sağlıklı yapan turp kürü okudum onu yapıcam saçları bir haftada 5 cm uzatıyormuş
ya haklicaz yada bo.........licaz bakalım

iyi gelirse sizde yapın
:KK12::KK37:

günaydın...valla uykumda almışım çok şükür...ben başardım galiba bu işi..ne güzel uyandım.:KK24::KK24::KK24:
cümleten hayırlı günler...:89:

oh canım aldın güzellik uykunu senin adına sevindim :))))

ama ihmal etmede bizi çok öpüldün canım:KK16::92:

X