Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

:79: kızlar herkese selam günün ortasında anca girmeye fırsat buldum
:)) herkese güzel günler......:KK3:
hoşgeldin tatlım
ara ara kaç tabi fırsat buldukça...
oh canım aldın güzellik uykunu senin adına sevindim :))))

ama ihmal etmede bizi çok öpüldün canım:KK16::92:

etmedim şekerim bir buçuğa kadar konuştuk dün bunada şükür vallahi..hem eşime hem size hem uykuma vakit ayırıyorum:KK24::KK24::KK60:

ben gideyimde pastamı yapayım dünden beri harab oldum valla pasta pasta diye:KK66:
çok öptüm kızlar hayırlı akşam üstleri hepinize..

ben gideyimde pastamı yapayım dünden beri harab oldum valla pasta pasta diye:KK66:
çok öptüm kızlar hayırlı akşam üstleri hepinize..

:131::115: hayatım nasıl pasta yapıyorsun ay canım çekti ya şöyle yumuşak yumuşak bana da göndersene bi dilim...:))))

kocama söylesem gelirken al diye şimdi kilo alıyon der::KK37:
halbüki ben onun için sabahtan akşama kadar düşünüyorum ne yemek :KK56:yapsam diye:84:

:131::115: hayatım nasıl pasta yapıyorsun ay canım çekti ya şöyle yumuşak yumuşak bana da göndersene bi dilim...:))))

kocama söylesem gelirken al diye şimdi kilo alıyon der::KK37:
halbüki ben onun için sabahtan akşama kadar düşünüyorum ne yemek :KK56:yapsam diye:84:

:KK61::KK61:
cnm hazır pastayı ara ara alıyoruz ama eşim illa bnm yaptığımı istiyor.çünkü bol çikolata sosu döküyorum üstüne tatlım...eşim öyle seviyor..
ben kekinide çikolata sosunuda kendim yapıyorum normalde..ama bu ara baydı cnm basite kaçmak istiyor açıkçası.onun için hazır kek hazır çikolata sosundan yaptım.tadı aynı oluyor evde yaptığım sos hazır gibi oluyor çünkü...
keki ıslatıyorum.sonra arasına krem şansi beyaz olanından...
keki kapatıyorum en üstüne baştan aşağı çikolata sosu döküyüm:KK56:arasınada bir yada iki tane muz...dilersen fındık vs zenginleştirebilrsin ama ağır geliyor bana fındıklı..

öyle işte...üstünüde dilediğin gibi süsleyebilrsin.

tatlıkıs hoşgeldin..
evet bu topicte senin gibi bir bekar var
buranın genç kızı nancyce nickli arkadaşımız var:)hayrola?

hoşbuldukk
hımm tanıyorum onu hangi topice girsem evlileir yahuuuu anam dedim bu topicte belki yoktur dedim şansıma 1 kişi çıktı:KK52:

bu arada pastanızıda canım çektii yanii
ama size tavsiyem ilk katına krema pişirip koyun ve kremadan birazcık bırakın krem şantinin içine koyun harika oluyorrr

hoşbuldukk
hımm tanıyorum onu hangi topice girsem evlileir yahuuuu anam dedim bu topicte belki yoktur dedim şansıma 1 kişi çıktı:KK52:

ama size tavsiyem ilk katına krema pişirip koyun ve kremadan birazcık bırakın krem şantinin içine koyun harika oluyorrr

hoşgeldin canım :KK71: canım topicte çoğu hanım evli ama olsun bilgilerimizden faydalanırsın :98:

hoşbuldukk

cnm önerin için teşekkür ederim..ama bnm eşimin damak zevki biraz sabit:)
her tadı beğenmez.
bende bir kalıp tutturdum gidiyoruz böyle..
ama senin önerini tuttum gerçekten...
tiramisu yaptığımda arasına krema yapıyorum labne peynirden dediğin gibi krem şantiyle karıştırıp pasta kraması olarak uygulayabilirim...
bu ara cidden çok güldüm ilk satırlarına.heryerde evli bayan:))
valla bi nancyecimiz var.Allah onuda başımızdan eksik etmesin dimi:)
tabi genç kızlar iki oldu o ayrı:)
hoşgeldin genç kız 2:KK71:

cnm önerin için teşekkür ederim..ama bnm eşimin damak zevki biraz sabit:)
her tadı beğenmez.
bende bir kalıp tutturdum gidiyoruz böyle..
ama senin önerini tuttum gerçekten...
tiramisu yaptığımda arasına krema yapıyorum labne peynirden dediğin gibi krem şantiyle karıştırıp pasta kraması olarak uygulayabilirim...
bu ara cidden çok güldüm ilk satırlarına.heryerde evli bayan:))
valla bi nancyecimiz var.Allah onuda başımızdan eksik etmesin dimi:)
tabi genç kızlar iki oldu o ayrı:)
hoşgeldin genç kız 2:KK71:

canım hoş geldin yediniz mi bitti mi pastan:KK71:

ben geldiimmmmmm napıosunuz:KK3::KK3::KK3:
kurdelamda burdaymış:KK16::KK16:

cnm hoşgeldin tatlım bende gebelik topiclerinde derdim varda geziniyordum..
eşim mesaide bu akşam
öyle oturuyorum işte
ayşen gibi oldum bugun...yalnızım:KK59:
sen nasılsın???

diloşşşş bi hoşgeldin yok mu kıss?:63::63:

X