Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayırdır inş :26:

Tekrar hoşgeldin ceylan anlat hele neymiş bu stresin kaynağı

Hoşgeldin canım, sen bize takıl geriisni boşver bu arada aynı yaştaymışız

hoşgeldinnnnn

öylemmi sevindim buna pekii siz kendinizi tanıtırmısınz bayann:)

Kızlar bugün alışverişe gittim. Yanıma da küçük görümcemi (8yaşında) aldım, gelin-görümce gezdik

Ona cici pembiş pantolonlar aldık, kendime de LCW' den kot pantolon (ne zamandır almak istiyordum sonunda karar verdim ) ve yine LCW' den üst bluz aldım.

BU arada bebişi olanların haberi olsun; WENICE ' de çok çok indirim var. Bugün rastladım; 9 yaş kız çocuk pantolonunu 8.99tl' ye aldık valla üzerinde de 58.99tl etiket vardı. eşim görünce nasıl yani bu kadar çok mu indirim yapmışlar dedi

topiğimize yeni katılan kıslar hepiniz hoşgeldiniz nasılsınız sizleri tanıdığımıza çok memnun olduk her zaman bekleriz

hoşbulduk umarım keyifli olucaktır sohbetler koyulaşınca kadınlar biraradaysa zatenn eğlence oradadır demek

buna sevindim ama biz sizi nasıl tanıycaz efendim isminizi lütfedermisinz acaba kendini tanıtırmısınız

canım ben yaklaşık 2-3 aydır bu topicte yazıyorum.adımı arkadaşlarımda bilmez.sadece ikiz81 29 yaşındayım.9 yıllık evliyim.3 çocuk annesiyim.6 yaşında ikiz kızlarım.7 aylık oğluşum var.antepte oturuyorum.ev hanımıyım...............yarışmacı arkadaşlara başarılar...

oh oh güle güle giyinin onlar eskisin sen yeni kal

aa süpermiş..:89:evet ya bazen yapıyorlar.bende geçen bir mağazadan kızlara kot aldım.50 yazıyordu. 8 indirmişler.kasadaki kız bile inanamadı.birilerini çağırdı:89:.buarada senin cicilerde hayırlı olsun.......

ay bende tanıtayım kendimi bari

adım nickimdende anlaşıldığı üzre ayşen
25 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim henüz bi sıpam yok
evlendiğimdne beri ev hanımlıgı mesleğini sürdürmekteyim
yarışmaya şu an için istanbuldan katılıyorum

yarışmacı arkadaşlara başırlar ve esenlikler diliyorum

öylemmi sevindim buna pekii siz kendinizi tanıtırmısınz bayann:)

tabii ki şekerim;
öhöm öhömm ses deneme bir kiii

ismim ceyda, 24 yaşındayım,2 yıl 9ay 1 hafta 6 günlük evliyim
istanbul' da ikamet ediyorum, aslen trakyalıyım.

valla kı bereketli gacısın maaşallah

hayırdır inş :26:

Tekrar hoşgeldin ceylan anlat hele neymiş bu stresin kaynağı

Hoşgeldin canım, sen bize takıl geriisni boşver bu arada aynı yaştaymışız

hoşgeldinnnnn

bursadan istanbula gelin geldm çok zorluk yaşıyorum çocuk meselemiz war üstüme geliyorlar bunn gb şeyler...

oh oh güle güle giyinin onlar eskisin sen yeni kal

çok teşekkür ederimmm .

kız bacım ben de 24 yaşındayım, ben de 2.5 yıllık evliyim, benim de sıpam yok ben de üniversite mezunuyum, ben de nişantaşı çocuğuyumm

burhan altintop' a bağladım

ge bereketliyimdir bacım
markete giderim kimse yok alışverişin ortasına gelirim bi bakarım 7 8 kişi olmuş :82:
girerken ayağımı sürüyom
burdada parmaklarımı sürüdüm

ayy ne tesadüf aynı mesleği icra ediyoruz yaş evlilik süreleri hepsi aynı istanbuldamısın peki nerde oturyosun oda aynı çıkarmış hehe...çocuk yok ama çalışmalara devam bende başarılar diliyoruum efendiimm...

kıslar hayatın tadını çıkarın boşverin bu yaşta stres neymiş zaman o kadar çabuk geçiyorki her anın kıymetini bilin zamanla hepsi geçer sonra bir bakarsınız herşey geçmiş siz üzüldüğünüzle kalırsınız boşverin gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…