Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

selam ceydacım
evet yoktum eşimin işi nedeniyle annemlere gitmiştim :92:

nasılsın ev işleri nasıl gidiyo

anneciğine gittin demek ne güzel

ev işleri karışık canım, benim gibi kararsız birinin nasıl olabilir ki.:97:

evimdeki gelişmelr için bit topik açtım, müsait olduğunda inceleybilirsen yorumlarını da beklerim
http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/427446-yeni-evim-3d-cizim.html

kıslar hoşgeldiniz ay çok şükür şenlendi topiğimiz nasılsınız

hoşbulduuuukkk

hoşgeldin canım ya özledik nerelerdesin dilekcim uzun zamandır yok merak ediyoruz haber alamadık

hoşbulduk ablacım
aslında gündüzleri okumakla yetiniyorum sizleri bayadır birde evde olmayınca giremedim işte..

aaa neden yok uzun zaman derken ??

acaba neti felan mı kesildi
inşlhh ailevi bi sorun değildir

hoşbulduk ablacım
Aslında gündüzleri okumakla yetiniyorum sizleri bayadır birde evde olmayınca giremedim işte..

Aaa neden yok uzun zaman derken ??

Acaba neti felan mı kesildi
inşlhh ailevi bi sorun değildir

20-25gün olmuştur sanırım ses yok.özel mesajlarımızada cevap vermiyor.bizde meraktayız.....................

cydcığım baktım çizimlere ama pek anlamadım ama çok güzeldir eminim allah sağlıkla huzurla oturmayı nasip etsin canım

iki gündür çok güzel.bahar geldi sonunda sanırım.............
evet burdada bugün resmen bahar havası vardı
bende kendimi temizliğe verdim deli gibi temizlik yaptım
hava sıcak olunca temizlik bambaşka oluyo
gerçi şimdi belim ağrımaya başladı

bende sıkıldım geldimmm iyi geceler
iyi geceler hoşgeldin canım
20-25gün olmuştur sanırım ses yok.özel mesajlarımızada cevap vermiyor.bizde meraktayız.....................

kk ya giriş yapmışmı peki :26:
msn adresi olan yokmu ordan irtibat kurabilecek biri :26:

evet canım ben sık sık gidiyorum zaten
devlet demir yollarına çalışıyoruz eşimle

tamam canım bakarım
ne zaman biticek kısmetse
Mayıs' ta taşınacağız kısmetse canım. Yani müteahhitimiz öyle söyledi :97:
cydcığım baktım çizimlere ama pek anlamadım ama çok güzeldir eminim allah sağlıkla huzurla oturmayı nasip etsin canım

Amin ablacım sağolasın

ileriki sayfaların hemen hepsinde fotoğralar var, yani evime almayı/yaptırmayı düşündüğüm şeyler için fikir almak adına ekledim

bu arada dileğin profiline baktımda en son 3 gün önce giriş yapılmış
5 gün öncede topige yazmış sohbet etmiş
20 25 gün değil yani

ellerinize sağlık.temizlik yoruyor .ama insanı sonrasında rahatlatıyor..dileğin profiline baktım şimdi.en son 2 gün önce 18.30 falan girmiş.demek pc sorun yok.ama acaba gecelerimi giremiyor.bir problemmi var ben açıkcası çözemedim....

aysencim temizlik için kendini o kadar harap etme ev işleri nankördür der annam bende kendimi paraladım hastalık sahibi oldum kendini koru boşver kimse madalya vermiyor

bu arada dileğin profiline baktımda en son 3 gün önce giriş yapılmış
5 gün öncede topige yazmış sohbet etmiş
20 25 gün değil yani

ama canım geceleri hiç gelmedi. Ben genelde geceleri burdayım.olmazsamda ertesi gün mutlaka bakıyorum.dilek her gece burda olurdu.bayağıdır hiç denk gelmedim.EVET 9 MARTTA YAZMIŞ AMA TEK MESAJ.ONDAN ÖNCE ŞUBATIN SONLARINDA YAZMIŞ..........

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…