Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bursadan istanbula gelin geldm çok zorluk yaşıyorum çocuk meselemiz war üstüme geliyorlar bunn gb şeyler...

canım benim ilk zamanlar zor geçebilir, sabret birazcık inş. herşey yoluna girecektir :KK70: benim görümcem geçtiğimiz yaz evlendi istanbul'dan samsun' a gelin gönderdik :KK43: hem de istediği kişiyle evlendi ama düğünün ertesi günü üzülmekten,ağlamaktan hastanelik oldu kızcağız ama şimid iyi çok şükür alıştı yeni yuvasına, şehire :KK34: Rabbim dermansız dert vermesin yeter ki :KK16:

çocuk meselesi ne canım? kayınvaliden falan torun mu istiyolar :26:

kıslar hayatın tadını çıkarın boşverin bu yaşta stres neymiş zaman o kadar çabuk geçiyorki her anın kıymetini bilin zamanla hepsi geçer sonra bir bakarsınız herşey geçmiş siz üzüldüğünüzle kalırsınız boşverin gitsin

doğru söylüyorsun.zamana bırakın herşey yoluna girer inşaallah.................

tabii ki şekerim;
öhöm öhömm ses deneme bir kiii :KK24::KK24:

ismim ceyda, 24 yaşındayım,2 yıl 9ay 1 hafta 6 günlük evliyim:KK60:
istanbul' da ikamet ediyorum, aslen trakyalıyım. :KK34:

valla kı bereketli gacısın maaşallah :KK60::KK60:

bende trakyalıyım yaş grubu hemen hemen aynı evlilik yıllarıda öyle pek bi sevindim sen trakyanın neresindensin sevgili ceyda öhöhöhmm sesim geliyoor değilmii:KK1:

beylikdüzü peki sen neden yalnızlıktan mı stres içindesin??
bende üsküdardayım aramızda baya bi varmış istanbulun çıkışındasın canım :KK55:
bursadan istanbula gelin geldm çok zorluk yaşıyorum çocuk meselemiz war üstüme geliyorlar bunn gb şeyler...
ne kadarlık evlisin daha
bizimde olmuyo tedavi görüyoruz iki senedir
üstüne nedne geliyolar sanki senin elinde olan bişey böyle insanları duyunca sinir oluyorum:KK57:

çok teşekkür ederimmm . :KK69:

kız bacım ben de 24 yaşındayım, ben de 2.5 yıllık evliyim, benim de sıpam yok :KK60: ben de üniversite mezunuyum, ben de nişantaşı çocuğuyumm :KK60::KK60::KK60:

burhan altintop' a bağladım :KK52::KK60::KK60:

burcun ne bakam senin :82:
bende üni mezunuyum
bende kadıköy çocuğuyum :KK60::KK60:
ama ciddi ciddi kadıköy doğumluyum :KK60::KK60:

canım benim ilk zamanlar zor geçebilir, sabret birazcık inş. herşey yoluna girecektir :KK70: benim görümcem geçtiğimiz yaz evlendi istanbul'dan samsun' a gelin gönderdik :KK43: hem de istediği kişiyle evlendi ama düğünün ertesi günü üzülmekten,ağlamaktan hastanelik oldu kızcağız ama şimid iyi çok şükür alıştı yeni yuvasına, şehire :KK34: Rabbim dermansız dert vermesin yeter ki :KK16:

çocuk meselesi ne canım? kayınvaliden falan torun mu istiyolar :26:

ewt yaa walla ne geliyorss kadınların başına geliyor:KK43: eltim benden sonra ewlendi we hemen hamile kaldı artık herkes bana baskı yapıyor bak eltin senden sonra ewlendi hemn hamile kaldı senn ne zamn güzel haberlerini alcaz dr git ne bileyim sürekli stres :KK43:

ayy ne tesadüf aynı mesleği icra ediyoruz yaş evlilik süreleri hepsi aynı istanbuldamısın peki nerde oturyosun oda aynı çıkarmış hehe...çocuk yok ama çalışmalara devam bende başarılar diliyoruum efendiimm...:KK52:
üsküdarda oturuyorum canım sen?
evet canım çalışmalara devam çalışan demir pas tutmaz ama biz yosun tutucaz nerdeyse yıkanmaktan :KK60::KK60:

kıslar hayatın tadını çıkarın boşverin bu yaşta stres neymiş zaman o kadar çabuk geçiyorki her anın kıymetini bilin zamanla hepsi geçer sonra bir bakarsınız herşey geçmiş siz üzüldüğünüzle kalırsınız boşverin gitsin

ablacım seninle karşılıklı oturup muhabbet etmeyi çok isterdim gerçekten :nazar::KK16:

ge bereketliyimdir bacım :KK53:
markete giderim kimse yok alışverişin ortasına gelirim bi bakarım 7 8 kişi olmuş :82:
girerken ayağımı sürüyom
burdada parmaklarımı sürüdüm :KK60:
aklıma bi şarkı geldi;

kaytan bıyıklarını sürsem nirelerime:KK52: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ayy ne tesadüf aynı mesleği icra ediyoruz yaş evlilik süreleri hepsi aynı istanbuldamısın peki nerde oturyosun oda aynı çıkarmış hehe...çocuk yok ama çalışmalara devam bende başarılar diliyoruum efendiimm...:KK52:

ben de istanbul' dayım canım, semt; Sultangazi :KK61:

ben bebiş için henüz çalışmalara başlamadım güzelim, ama sana başarılar diliyorum :KK1:

BUakşam ben alışverişten döndükten sonra eşimle dışarı çıktık, üzerinize afiyet buakşam değişiklik olsun dışarıda yiyelim dedik. neyse bugün de ne tesadüftür ki hep çocuklu ailelere gözümüz takıldı. çocuklar ağlıyor, üzerine yemek döküyor, anne çıldırmış vaziyette :KK52: oyuncak için ağlayanlar, aldığını beğenmeyenler, kendini yerlere atanlar:84: eşim dedi ki al işte çocuklu olmak böyle bişey :26: valla ben açıkçası bu çocuk meselesinde git gide soğuyorum ya ne bileyim böyle çok rahatız. çocuk kıyafetleri vs görünce özeniyorum ama kısacık dürüyor bu.. ne olacak benim bu halim bilmem :KK31:

öyle valla ablacım :KK64::KK64::KK64::KK64:

ewt yaa walla ne geliyorss kadınların başına geliyor:KK43: eltim benden sonra ewlendi we hemen hamile kaldı artık herkes bana baskı yapıyor bak eltin senden sonra ewlendi hemn hamile kaldı senn ne zamn güzel haberlerini alcaz dr git ne bileyim sürekli stres :KK43:

canım boşver takma.allah sanada nasip eder inşaallah.bende evlendiğimde 2.5 yıl çocuğum olmadı.neler neler söylediler.tekrar oğlumuzu evlendireceğiz şakasını bile yaptılar.:KK14:bende çok üzülüyordum.benimle evlenen kuzenlerim ,eşimin akrabaları vardı.hepsi hamile kalmıştı..bana boşmusun daha diye çok soruyorlardı.allahım bana ikiz nasip etti.sonrada kendilğinden 1 oğlum daha oldu.benimle evlenip hamile kalanların.şimdi ya 1 yada 2 çocuğu var. Benimse 3.............seninde olur elbet sabret.yüce rabbim seni deniyor.buda senin sınavın....şimdi ben o hallerime gülüyorum...

aklıma bi şarkı geldi;

kaytan bıyıklarını sürsem nirelerime :KK60::KK60::KK60::KK60:

indim derelere bilmem nerelerine
canim kurban olsun candan sevenlere :KK60::KK60:

devamını getirem bari ayıp olmasın :KK60:

ben başakşehir ewt yanlızlıktan arkadaşlarm çewrem ailem hepsi bursada bende burda yanlızım çewrem o kadar yok ailemi we arkadaşlarımı özlüyorum :KK43:

yalnızlıktan sıkılma bize takıl aranızda en tecrübeli görmüş geçirmiş olaraksizlere (hoşgörünüze sığınarak)yardımcı olurum merak etmeyin ama ilk şartımız stres yok

canım boşver takma.allah sanada nasip eder inşaallah.bende evlendiğimde 2.5 yıl çocuğum olmadı.neler neler söylediler.tekrar oğlumuzu evlendireceğiz şakasını bile yaptılar.:KK14:bende çok üzülüyordum.benimle evlenen kuzenlerim ,eşimin akrabaları vardı.hepsi hamile kalmıştı..bana boşmusun daha diye çok soruyorlardı.allahım bana ikiz nasip etti.sonrada kendilğinden 1 oğlum daha oldu.benimle evlenip hamile kalanların.şimdi ya 1 yada 2 çocuğu var. Benimse 3.............seninde olur elbet sabret.yüce rabbim seni deniyor.buda senin sınavın....şimdi ben o hallerime gülüyorum...

canım sen aşılamamı tüp mü yapmıştın
sorun neydi
bizde tüpe doğru gidiyoruz :KK59:

allah hayırlı ewlatlardan eylesin inş saglıklı uzun bi ömürleri olur..bakalım ben daha neler görcem :KK43:

bende trakyalıyım yaş grubu hemen hemen aynı evlilik yıllarıda öyle pek bi sevindim sen trakyanın neresindensin sevgili ceyda öhöhöhmm sesim geliyoor değilmii:KK1:

şekerim ben doğrma büyüme istanbul' luyum ama aslen dediğim gibi trakya hatta göçmeniz. :KK1: Kırklareli Babaeski canım :KK42:
bende üsküdardayım aramızda baya bi varmış istanbulun çıkışındasın canım :KK55:

ne kadarlık evlisin daha
bizimde olmuyo tedavi görüyoruz iki senedir
üstüne nedne geliyolar sanki senin elinde olan bişey böyle insanları duyunca sinir oluyorum:KK57:

burcun ne bakam senin :82:
bende üni mezunuyum
bende kadıköy çocuğuyum :KK60::KK60:
ama ciddi ciddi kadıköy doğumluyum :KK60::KK60:
:KK60:

burcum Başak canım. bence en kıl burçtur kendileri :KK60: ben de tipik bir başak burcu kadınıyım. çok sık elerim, herşeye mantık çerçevesinde bakarım, herşeyi defalarca kontrol etmekten dolayı evden bir türlü çıkamam kolay kolay :KK47: ben de sinir oluyorum bazen kendime :KK22: :KK60:

Allah Allah, eltin doğurmak istiyorsa doğursun canım seninle ne ilgisi varmış ki. sözleşme mi yaptınız eltimle beraber douruca diye ayrıca bu çocuk olayı eşleri ilgilendirir annelere-babalara karışmak düşmez ki. kim ne zaman isterse o zaman çocuk yaparr hayret yaaa :KK47: sen kulaklarını tıka canım onlara. böyle şeyler sorarlarsa bence biraz dolaylı yoldan tersle. :KK19:
üsküdarda oturuyorum canım sen?
evet canım çalışmalara devam çalışan demir pas tutmaz ama biz yosun tutucaz nerdeyse yıkanmaktan :KK60::KK60:

koptum :KK60::KK60:
ablacım seninle karşılıklı oturup muhabbet etmeyi çok isterdim gerçekten :nazar::KK16:

aklıma bi şarkı geldi;

kaytan bıyıklarını sürsem nirelerime:KK52: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ben de istanbul' dayım canım, semt; sultangazi :KK61:

Ben bebiş için henüz çalışmalara başlamadım güzelim, ama sana başarılar diliyorum :KK1:

Buakşam ben alışverişten döndükten sonra eşimle dışarı çıktık, üzerinize afiyet buakşam değişiklik olsun dışarıda yiyelim dedik. Neyse bugün de ne tesadüftür ki hep çocuklu ailelere gözümüz takıldı. çocuklar ağlıyor, üzerine yemek döküyor, anne çıldırmış vaziyette :KK52: Oyuncak için ağlayanlar, aldığını beğenmeyenler, kendini yerlere atanlar:84: Eşim dedi ki al işte çocuklu olmak böyle bişey :26: Valla ben açıkçası bu çocuk meselesinde git gide soğuyorum ya ne bileyim böyle çok rahatız. çocuk kıyafetleri vs görünce özeniyorum ama kısacık dürüyor bu.. Ne olacak benim bu halim bilmem :KK31:

öyle valla ablacım :KK64::KK64::KK64::KK64:

canım her çocuk bir değildir.vede insanın kendi yavrusu ne yaparsa yapsın kötü gelmez.yaramazlıkları bile bazen hoş gelir.ama şunu söyleyeyim yaş ilerleyince sabırda azalıyor.birkaç yılı geçirme bence.nacizane benim fikrim.tabiki sen daha iyi bilirsin.............

canım sen aşılamamı tüp mü yapmıştın
sorun neydi
bizde tüpe doğru gidiyoruz :KK59:

yok canım ikiside değil .benim problem daha çok eşimdeydi.ameliyat oldu.kaynanamın sesi kesildi:KK1:benim yumurta büyütüp çatlatma iğnesi yaptırıyordum...aşılamaya geçmeden.doğal yolla oldu.inşaallah seninde hayırlısıyla olur....

X