Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

evet burdada bugün resmen bahar havası vardı
bende kendimi temizliğe verdim deli gibi temizlik yaptım :KK52:
hava sıcak olunca temizlik bambaşka oluyo :KK76:
gerçi şimdi belim ağrımaya başladı :KK25:

iyi geceler hoşgeldin canım :KK71:

kk ya giriş yapmışmı peki :26:
msn adresi olan yokmu ordan irtibat kurabilecek biri :26:
Ellerine sağlık canım güle güle kirlet :KK34:

dileğin ne msn adresi ne de telefon vs ulaşabileceğimiz hiçbirşey yok :KK50::44:

ellerinize sağlık.temizlik yoruyor .ama insanı sonrasında rahatlatıyor..dileğin profiline baktım şimdi.en son 2 gün önce 18.30 falan girmiş.demek pc sorun yok.ama acaba gecelerimi giremiyor.bir problemmi var ben açıkcası çözemedim....

o zaman gece gelmesede topiğe uğrardı şimdi daha çok merak ettim başka bir sorunmu var bilemedim

iyi geceler, hoşgeldin. :KK71:

yalnız bir kuralımız var, yeni gelenler kendini tanıtıyor :KK9:

ben aranıza yeni katıldım adım ceylan aranıza istanbuldan katılıyorum :) ewliyim 23 yaşındayım ew hanımıym we çok stresliyim muhabbet edip üstümdeki stresi atmam lazm :KK70:

ben aranıza yeni katıldım adım ceylan aranıza istanbuldan katılıyorum :) ewliyim 23 yaşındayım ew hanımıym we çok stresliyim muhabbet edip üstümdeki stresi atmam lazm :KK70:

merhaba bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar adım arife istanbulda yaşıyorum 25 yaşındayım ve evliyim tam çözemedim durumu epey kategoriler var nerden nereye ggireciğim konusunda epey kafam karıştı..umarım yeterli olur tanıtım yazım:KK3:

slm kızlar bende yeni katılıyorum bende 23 yasındayım ve bende evliyim bursada yasıyorum...

ellerinize sağlık.temizlik yoruyor .ama insanı sonrasında rahatlatıyor..dileğin profiline baktım şimdi.en son 2 gün önce 18.30 falan girmiş.demek pc sorun yok.ama acaba gecelerimi giremiyor.bir problemmi var ben açıkcası çözemedim....
evet valla temizliği yapıp kahvemi alıp şöyle evi bi turluyorum misss :KK12:
neyse bir daha denk gelen sorar artık :26:

canım sıkkın biraz ne diyeyım bilemedım
derdini anlatmak istersen dinleriz canım:KK16:
aysencim temizlik için kendini o kadar harap etme ev işleri nankördür der annam bende kendimi paraladım hastalık sahibi oldum kendini koru boşver kimse madalya vermiyor
evet ablacım nankör olmazmı ertesi gün dön aynı şeyleri yap :KK24:
bende bi ara temizlik hastalığından tedavi gördüm o yüzden bakıyorum tekrarlıyo gibi oluyo hemen dizginliyorum kendimi :KK31:

ama canım geceleri hiç gelmedi. Ben genelde geceleri burdayım.olmazsamda ertesi gün mutlaka bakıyorum.dilek her gece burda olurdu.bayağıdır hiç denk gelmedim.EVET 9 MARTTA YAZMIŞ AMA TEK MESAJ.ONDAN ÖNCE ŞUBATIN SONLARINDA YAZMIŞ..........
:26::26:
neyse bende yazayım özelden bakayım :KK31:

Ellerine sağlık canım güle güle kirlet :KK34:
sağol canımcım
camlarımla tüllerim kaldı onlarıda halledeyim rahatlıycam :KK53:

dileğin ne msn adresi ne de telefon vs ulaşabileceğimiz hiçbirşey yok :KK50::44:

anladım canım

merhaba bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar adım arife istanbulda yaşıyorum 25 yaşındayım ve evliyim tam çözemedim durumu epey kategoriler var nerden nereye ggireciğim konusunda epey kafam karıştı..umarım yeterli olur tanıtım yazım:KK3:
hoşgeldin canım.yeterli.fazlası var eksiği yok....:KK1:

walla arifecm benmde kafam karışyo inş çözcez bu olayı :KK70:

canım sıkkın biraz ne diyeyım bilemedım

hayırdır inş :26:
Tekrar hoşgeldin ceylan :KK71: anlat hele neymiş bu stresin kaynağı :KK61:
Hoşgeldin canım, sen bize takıl geriisni boşver :KK9: bu arada aynı yaştaymışız :KK34: :KK6:
slm kızlar bende yeni katılıyorum bende 23 yasındayım ve bende evliyim bursada yasıyorum...
hoşgeldinnnnn :KK64:

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım kendimizi tanıtmamız gerekiyormuş madem kural bu tanıtalım ozaman:KK1:ben arife istanbulda yaşıyorum evliyim 25yaşındaym ancak epey kategoriler mevcut ve bende tam olarak nereden nereye gireceğimi tam olarak bilemiyoruum umuyorum en kısa zamanda çözeceğim ve herkese selamlaarr:KK3:

olsun daha iyi benimde 1.5 yasında bı oglum var ve suan bi işle ugrasamıyorum cünkü cok kucuk böylee takılıyorum işte napıyım

Kızlar ben yeni gelen kendini tanıtıyor diye kuralımız var dedim şaka şeyettiydim :KK60: kural değil de birbirimizi daha iyi tanımamız açısından iyi oluyor tabi :KK34:

yine de samimiyetinize teşekkür ederim :KK71::KK71::KK71:

topiğimize yeni katılan kıslar hepiniz hoşgeldiniz nasılsınız sizleri tanıdığımıza çok memnun olduk her zaman bekleriz

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım kendimizi tanıtmamız gerekiyormuş madem kural bu tanıtalım ozaman:KK1:ben arife istanbulda yaşıyorum evliyim 25yaşındaym ancak epey kategoriler mevcut ve bende tam olarak nereden nereye gireceğimi tam olarak bilemiyoruum umuyorum en kısa zamanda çözeceğim ve herkese selamlaarr:KK3:

canım burası sohbet bölümü zaten sen ve diğer yeni arkadaşlar.ne isterseniz anlatın bizde size katılalım.....:KK66:

hoşgeldin canım:KK71:
burası stres atma merkezi dök içini rahatla :92::92:

sende hoşgeldin canım
zamanla alışırsın keşfettikçe keşfedersin kk yı
ben 2 senedir nerdeyse üyeyim ve her gün girerim halandaha keşfedemediğim yerler var :KK9:

sende hoşgeldin canım :KK71:
hoşgeldiniz.................bugün bayağı kalabalık olacak gibi.....:KK76::KK24:

evet baya kalabalık ayağımımı sürüdüm nedir :KK52:
herkes beni bekliyomuş :KK62:

X