Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ikizcim çok haklısın ama diyorum ya içten gelmesi lazım heralde ne bileyim mesela sen ilk hamile kaldıında anneliğe hazır hissediyor muydun kendini? ben bunu çok merak ediyorum yaa hani ben şimdi hazır değilim diyorum ya, acaba bunun hazır hissetmekle alakası yok mu :26: ya bazen kendimi acayip şeyler düşünürken buluyorum. mesela yaşım 24 şimdi. kendi kendime diyorum ki; keşke 20 yaşında falan olsaydım çocuk düşünmek için 3-4 sene daha beklerdim bu normal mi yani?? valla kendimi tehlikeli bulmaya başladım

şaka bir yana dediğin gibi canım yaş ilerliyor.. ben 24 eşim, 28 yaşında. ilkini bi yapabilsek hayırlısıyla

valla canım bende senin gibi düşünüyordum ama abimn kızı olunca karar değiştirdim çalışmalara başladk 1.5yıl oldu ancak olmuyor testlerin hepsini yaptık hsg çekildi en son normal herşey işte bu ay ilaçlama tedavisine başladm umarım aşılama olmadan hamile kalabilirm tabi sorasındada tüp bebek o duruMa gelmeden hamile kalırım inşalla:26:senin durumuna gelince olsunda nezaman istersen ama gerçekten çocuk olduktan sonra aile tam anlamıyla oluyor...

benimde eşimde sorun bu yüzden olsa gerek kaynanamın hiçççç sesi çıkmıyo

kaynanam iyidir ama sorun bende olsaydı nasıl konuşurdu bilemiycem :82:
inşlh canım rabbim isteyen herkese versin bizlerede inşlh

aslında hazır olmakla alakası varmı bilmiyorum.ama anne olmak muhteşem bir duygu.kendini unutup sadece onun için yaşıyorsun.herşeyi ona göre planlıyorsun.hatta biraz elini kolunu bağlıyor insanın.ama erken olması şu açıdan güzel çocuklar biraz ele avuca gelince daha yaş genç olunca yapacak şeyler bulabiliyorsun.ama ilkini 27 de ikinciyi 30 da.üçüncüyüde 33 de yaptın diyelim.en ufak 5-6 yaşına gelince anca rahatlanıyor.yaş ettimi kırk.buyur Burdan yak............

Kızlar inş. hayırlısı ile bebişlerinize kavuşursunuz

size bir örnek vereyim; en yakın arkadaşlarımdan biri 2.5 senelik evli ve evlendiği günde beri korunmuyordu ama hamile de kalamıyordu. 2 senelik evliyken doktora gitti tedavi olmak için. ne eşin de, ne de kendisinde bir problem yokmuş. Doktorun söylediği; kendinizi rahat bırakın ve çocuk olsun diye ilişkiye girmeyin. Psikolojinizi düzeltince olacak çocuğunuz. Geçen ay öğrendik ki hamileymiş hem de ne ilaç ne tedavi kendiliğinden hamile kaldı işte. Yani demek istediğim 7/24 bunu düşünüp kendinize stres, sıkıntı yapmayın hayırlısını dileyin

tabiki psikolojinin iyi olması şart. Doktorlar önce bunu söylüyor.ma birde etrafdakiler bunu anlasa.hatırlatmasalar..........

kız ayşen şoklardayım bacım valla bu kadar olur yanii ne ka ortak yönümüz varmış yaww

ikizcim valla ben 1 taneyi düşünürken 2dedin,3 dedin

benim de çeremdekiler artık söylemeye başladı hadi bakalım ceyda yeni eve yeni bebiş getirirsin heralde diye

kızlar son dakika haberiiiii

ibrahim tatlısesi vurmuşlar şimdi eşim aradıda söyledi
baktım haberlere geçmiş hemen hastaneye kaldırmışlar

tek çocuk olmaz enaz iki tane yap kız.kardeşsiz zor.o çocuğa yazık.

tabiki psikolojinin iyi olması şart. Doktorlar önce bunu söylüyor.ma birde etrafdakiler bunu anlasa.hatırlatmasalar..........

Haklısın canım, herkes anlayışlı olamıyor maalesef halbuki kim ister o durumda olmayı di mi.. büyüklere çok iş düşüyor aslında.onlar daha çok destek olmalı ama öyle insanlara denk gelmek biraz zor sanırım

ben kayınvalidemle samimi değilimdir yani kavga etmeyiz ama sınırlarımız vardır, en azından benim öyle. neyse, mesela kayınvalidem bugüne kadar bana 1 kere bile ' ne zaman çocuk yapacaksınız' vs sormamıştır. O konuda hakkını asla yiyemem

benimki düşün.ben ikiz doğurmuşum .çocuklar 40 lı üçüncüde 1-2 sene sonra yaparsın dedi.ben 3. YÜ 5.5yıl sonra yaptım.daha hastanedeyken bir tana daha doğur yeter.....dedi........

Son düzenleme:
kızlar son dakika haberiiiii

ibrahim tatlısesi vurmuşlar şimdi eşim aradıda söyledi
baktım haberlere geçmiş hemen hastaneye kaldırmışlar

abow
tek çocuk olmaz enaz iki tane yap kız.kardeşsiz zor.o çocuğa yazık.

valla ikizcim innır mısın biz nişanlıyken görsen eşim diyor ki en az 4 çocuk istiyorum ben de aa tabi aşkım falan diyorum

ben 2 kardeşim canım ama inan ki 3-4 kardeşi olanlara hep özenmişimdir. o sebeple Allah izin verirse bi de ben karar verebilirsem 3 tane düşünüyorum

benimki düşün.ben ikiz doğurmuşum .çocuklar 40 lı üçüncüde 1-2 sene sonra yaparsın dedi.ben 3. YÜ 5.5yıl sonra yaptım.daha hastanedeyken bir tana daha doğur yeter.....dedi........

yok artık kayınvaliden seni ne sanmış öle bacımm daha hastanedeyken lohusa kadına dediğine bak hele tövbe yaaa

BENCEDE EN İDEALİ 3..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…