Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

güle güle tatlım.. hayırlı geceler

wayy tiyze mi oluyoz kı yoksaa

kız bende anlamadım bu işten bişey,10 gündür adet gibi sancım bile var ama gelmiyo bi türlü bende ha bugün ha yarın bekliyorum :) kısmet bakalım civcivmi çıkacak kuş mu :)

Tııırrrrrrtttttt fıkram geldi

uzun bir aradan sonra yepyeni ve +18 hatta +25 bi fıkra ile karşınızdayım

Gece bekçisi üniversitenin arka bahçesini gezerken çalıların arkasından gelen sesle irkilir ve dikkat kesilir. Yaklaştığında görürki bir kızla bir erkek iş tutuyorlar. Hemen bunları iş üstündeyken yakalar ve karakola götürür. karakol'da komiser kıza olayı sorar. Kız:
-Erkek arkadaşımla ders çalışıyorduk... Birden seksi duygularımız kabardı. Ben vajinamı açtım,erkek arkadaşımda penisini çıkardı,tam işe başlayacaktık ki bekçi amca yakaladı. Komiser erkeğe dönerek olayı anlatmasını ister. O da aynen kız gibi anlatır. Bunun üzerine komiser gece bekçisine sorar. Bekçide gençleri dikkatlice dinlemiş ve olayı bilimsel olarak anlamayı planlamıştır.
- Ben çalıların arasından ses duyunca yaklaştım. Baktımki, erkek penisini çıkarmış, kızda... der fakat bir türlü (kızın organının ismi) aklına gelmez. Bunun üzerine kıza dönerek:
-Kız Bacım der.
-Senin a....ın adı neydi?

sen nediyon kız saç başalar.ama iyide anlaşıyorlar...çok şanslılar bence....arkadaşlarıyla doğurdum.yalnız değilller.iki taneler....

evet bence ikiz olmak çok güzel bi duygu....çook şanslılar...hele büyüyünce dahada güzel oluyo...

başkalarına ihtiyaç olmuyo....

ay yok canım.allah olmayanlara versin.benden bukadar.tabi büyük konuşmak istemem.bir kaza falan olur .birşey diyemem ama daha istemiyorum.....

sağol kuzum evet canım seçtim fayanslarımı

aa bak bunu bilmiyordum :26:
sen nediyon kız saç başalar.ama iyide anlaşıyorlar...çok şanslılar bence....arkadaşlarıyla doğurdum.yalnız değilller.iki taneler....

maaşallah canım Alalh uzun ömür versin hepsine
kız bende anlamadım bu işten bişey,10 gündür adet gibi sancım bile var ama gelmiyo bi türlü bende ha bugün ha yarın bekliyorum :) kısmet bakalım civcivmi çıkacak kuş mu :)

öldüm valla.......................................

evet bence ikiz olmak çok güzel bi duygu....çook şanslılar...hele büyüyünce dahada güzel oluyo...

başkalarına ihtiyaç olmuyo....

evet şimdi bile öyle kendi kendilerine yetiyorlar.ama anlaşmazlıklarıda çok.benim kızlar iki zıt kutup...ama yinede bende onlar kadar kendimi şanslı hissediyorum..............

kız blackteaaa sabah milletin apzında yemek varken ya da çay may içerkene anlatma hee sonra güzelim eşyaların batabülüürrr

evet şimdi bile öyle kendi kendilerine yetiyorlar.ama anlaşmazlıklarıda çok.benim kızlar iki zıt kutup...ama yinede bende onlar kadar kendimi şanslı hissediyorum..............

çift yumurta ikizlerimi seninkiler....

bizim ki çift yumurtaymış

kız blackteaaa sabah milletin apzında yemek varken ya da çay may içerkene anlatma hee sonra güzelim eşyaların batabülüürrr

he valla kız :) diycemki onlara önce ağızlarınızı yutun öle anlatacam fıkrayı :)))

hadi hayırlısı inşallah kızın olur

kısmet bacım önce bi negatif mi pozitifmi bakalımda :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…