Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ayyy canım ya çok geçmiş olsun sanada ben emzirmiyorum allahtan ama oda hasta yavrum çok kötü yakalandık yani maske tak canım bebişine geçmesin bu arada bebişin ne kadarlık?

çoçuklar perişan oluyor hastalanınca. İnsanın içi sızlıyo benim yegende 1,5 ay oldu hastalığı atamadı.

pişt herkes orda mı bakam. acık ara verdim sohbete. ceydayı hazır burda görmüşken (zten hep burda ama işte laf olsun diye dedim ) evini bitirim de gösterim dedim... kaçak yayınlıyorum bu arada. iznini almadım. telif hakkı istersen hemen kaçarım topikten hehehe.
ee hade bakam yorumlar gelsin :)))) (tam tamamlanmış hali değil ama işte idare edin. anlaşılıodur heralde acıkın :)))

çoçuklar perişan oluyor hastalanınca. İnsanın içi sızlıyo benim yegende 1,5 ay oldu hastalığı atamadı.

evet canım benim oğlum çok sık hastalana bi çocuk bi ateşimiz nerdeyse hergün ateşten acildeyiz tam teşhis konmuyo çok zor oluyo tam ocağın 1 nde bi hastalandı çağan 40 derece ateş penisilin yapacaklar ateşi düşmediği iiçin yapamadılar çektiki o hastalığı tam 1.5 ay tam biraz düzeldi derken dün tekrar ateş offf bu sefer bende eşimde gripiz ne yapıcam bilemiyorum ben kendime bakamıyorum ona nasıl bakıcam bide yemek derdi var bugün yemek yapamadım patats biber kızarttım geçiştirdim

ben de iş arıyorum canım, bebiş olmadan 1-2 sene daha çalışayım diyorum :97:

tazesin tazeee :) o kadarrrrrrrrrr

bundan sonra ikizcim sende bize uyum sağlıyor ve kahvaltı hazırlamıyorsun :) ama bi ortaklığımız olmalı dimi yaneeeeeeee

gönülleriniz örtüşmüştür

sende kardeşim gibi 20sinde evlenenlerdensin. Erken davranan erken yol alır. Bizimkininde 2 kızı var ama o esine kahvaltı hazırlamayanlardan
ikizciğimi numunelik olarak eşine kahvaltı hazırlayan son kadın diye müzeye kaldırmaları lazım sanırım
canım şaka yaptım yavvvvvvv..

aaaa bu benim evim ayol kız çok pis heyecan yaptım hee

ellerine sağlık canımcım ne ka güzel olmuşşş sen ankastre çizmişsin canım tam hayalimdeki gibin eşim bunları görünce düşüp bayılacak o ayrı

kızlar an itibariyle oğlum uyannıp, babasının yanından kaçarak yanıma gelmiş bulunmakta. ağlamak istiyorum.

evet çocuklar hasta olunca hayat duruyor.benim kızlar hasta olunca ikisi birden olurlar...şimdi birde ufaklığa bulaştırma sıkıntısı var .mahvoluyoruz......

maşaallah bundan sonra kızın hatta ikizin olur inşaallah......................

kız ikiz bu duayı banada yap :) bende çok ikiz çocuk istiyorum ama olurmuki bilmem,çok yakın akrabamda yok annemin anne tarafında var :) bende çıkarmıki ikiz olma şansı :)

ceydacım çok hoş güle güle oturursun inşaallah.shadow ellerine sağlık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…