Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ne iş yapıyodu kocan kızz ?? buarada yalnız korkmuyonmu evde :) ben korkarım gece kalamam ya yanlız başıma PP

hep merak etmişimdir.kızlarım büyüyünce ikiside okuyacakmı.yoksa biri hoca ,biri kocayamı gidecek.en önemlisi birbirlerinden ayrılacaklarmı.

kışmet bu işler ama inşaallah ayrılmazlar...
çok zor....

aklıma geldi en güzeli de ilk regli olunca birbirimize akıl verip destek olmuştuk...
ilk kardeşim olmuştu... o zamanlarda küçüğüz utanıyoz tabi....anneme kim söyleyecek diye...
benimde aklıma fikir gelmişti o zamanlar....
bende dedim kirli çamaşırı banyo ya koyalım annem anlar diye

canlarım bide heran bilgisayarımın şarjı bitebilerr eğer birden ortadan kaybolursam anlayınki şarj finishh :) ok ??

Haklarında hayırlısı ne ise o olsun canım benim.. sen ediyorsundur zaten ama bol bol dua et onlar için. rabbim doğru yoldan ayırmasın inş. kimsenin evladını :97:

amin canım.benim çocuklarım,eşim vede kendim için ettiğim tek dua. ALLAHIM KÖTÜ İNSANLARLA HİÇ BİR ZAMAN KARŞILAŞTIRMA...

demi canım.iki kardeşten daha özeldir anılarınız.siz hep beraberdiniz çünkü....

ne iş yapıyodu kocan kızz ?? buarada yalnız korkmuyonmu evde :) ben korkarım gece kalamam ya yanlız başıma PP

eşim makina müh. canım.. valla ben alıştım kuzum yeni evliyen yalnız kalamıyordum ama şimdi kalabiliyorum :97: bazen görümcelerim de geliyor yanıma tabii.. bu arada eşim yazın 1 aylıına Rusya' ya gidecekmiş çalıştıı firmanın Rusya'da da şubesi var oradaki işleri toparlamak için gçndereceklermiş asıl o zaman ne yapıcam bilemiyorum

wahh yazık ayol.. ben regl olduumda reglin ne olduğundan bile haberim yoktu çok acayip tırsmıştım :18: noliy bana diye
canlarım bide heran bilgisayarımın şarjı bitebilerr eğer birden ortadan kaybolursam anlayınki şarj finishh :) ok ??

tamam bacım kaybolurken tikkatli ol uçuş takımlarına zeval gelmesin

demi canım.iki kardeşten daha özeldir anılarınız.siz hep beraberdiniz çünkü....

ah ne güzel, ben de ikiz kardeşlere imrenmişimdir hep.

Ben de bir kız kardeşimle hep çekişirdik, o evlendikten sonra aramızda su sızmıyor. Kardeşlik herhalukarda güzel

Kızlar hepinize iyi geceler.yanlış konuşmalar ,kırıcı şeyler söylediysem affola.hepinizi öpüyorum.kendinize iyi bakın.......

Kızlar hepinize iyi geceler.yanlış konuşmalar ,kırıcı şeyler söylediysem affola.hepinizi öpüyorum.kendinize iyi bakın.......

Güle güle canım hayırlı geceler.. estğ gülüm ne demek eğleniyoruz şurada öyle şeylerin lafı bile olmaz

biz genelde geceleri burdayız.herzaman bekleriz......

Kızlar ben de çıkayım, eşim sabah gelecek işten bu kez kahvaltı hazırlamak zorundayım işte

Hepinizi çok çok öpüyorum.. yeni katılan arkadaşlara da teşekkürler, tanıştığıma memnun oldum bundan böyle bekliyoruz topiğimize

Hayırlı geceler canlarım

güle güle iyi geceler

Hatun gızlarr bu gece yine takım taklavat burda hazır olun iştimaya çıkıcaz hazır ol' da bekleyin gelince, sol baştan sayıcaz eksik olmasın hee yoklama yapcam geç kağıdı almayanlar ceza alır ona göre. sonra bana yok komşu geldi, yok efendim kocam göndermedi, kaynanam söylendi.. böyle bişeyler bi bahaneler olmasın

Kızlar herkesi aynı yerde aynı saatte bekleyeceğimm öpüldünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…