Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

cnm öyle çizdim ama oraya bulaşık makinesi koydum bak. çamaşır makinesinin ordaki çekmecelerden birini kaldırıp yerine bulaşık makinesini koyup, bulaşık makinesi yerine de fırınını koyabilirsin. boy dolabına da sadece mikrodalga koyarsın. altını da kiler dolabı yaparsın diye düşünüyorum. o kadar ayrıntılı çizmedim ama sen eşine göster acık eğer yok illa alamayız ankastre olmaz dersen yarım saatimi alır değiştiririm yerlerini...

kız ikiz bu duayı banada yap :) bende çok ikiz çocuk istiyorum ama olurmuki bilmem,çok yakın akrabamda yok annemin anne tarafında var :) bende çıkarmıki ikiz olma şansı :)

canım benim babaaannemin varmış .yani ikiz halalarım varmış ama ölmüşler.70-80 yıl önce.ben babaaanneme çekmişim.birde benim en büyük isteyimdi çok dua etmişimdir ikiz olsun diye allahımda verdi...canım allahım sanada inşaallah nasip eder........

benimde çok sülalede ikiz teyze kızlarımın hep ikiz bi kız bi oğlan eşimin tarafıda öle ama benim tek olduuuu

benimde ikiz kızkardeşim var....
ama benzemiyoruz.....
ikiz eşlerinin de ikiz çocukları olmaz diye biliyorum ama kısmet....
olsa ne güzel olur bi taşla iki kuş

çok zor gerçi bakımı dimi cnm yaa ,,aa aklıma şimdi geldi benim dayımında ikiz çocukları var :) du bakalım kısmet ne olacak :)
zaten adetim tam 2 ay geçti,gerçi düzensiz olurum ben hep bi yandanda korkuyorum walla ,bi haftadaha beklicem kırmızılar gelmesse bi test yaptırıcam bakalımm :)

kızlar ben kaçar oğlumu da uyutıyım ben de uyuyım... size ii geceler....

iyi geceler canım darısı bana kseke bende uyuyabilsem yarın nasıl ayakta duracaksam çağanda durmaz offff
çocuk annem kafayı yemiş diye düşünmüştür

maşaallah bundan sonra kızın hatta ikizin olur inşaallah......................

ben de amiiiiiin diyecem ama hala istiyorsan :) 4 çocuk hiçte kolay degil. Büyüğünce bak güzel oluyor ama. Benim yeğen geçenlerde annesinden kardeş istedi ( her nekadar bir kardeşi olsa ve onuda çekilmez buluyor olsada )neymiş biz 4 kardeşmişiz, bize imrenmiş.

kız ikiz bu duayı banada yap :) bende çok ikiz çocuk istiyorum ama olurmuki bilmem,çok yakın akrabamda yok annemin anne tarafında var :) bende çıkarmıki ikiz olma şansı :)

benim anneannemin ikizi var, eşimin de teyzesi ile dayısı ikiz. sana vurur diyolar hep ama ben korkuyorum yaa :44: bir de görümcem çok dua ediyo yenge inş. ikizlerin olur diyee kendüsü ikiz delisi
ceydacım çok hoş güle güle oturursun inşaallah.shadow ellerine sağlık....

sağolasın canım. işte benim evim bu şekilde kızlar.. büyük bi ev değil ama ne yapalımm bize yeter.

canım benim daha bugün vermiştim ölçüleri maaşallah hızlıca çizivermişsin çok teşekkür ederim. eşime bi göstereyim de bakalım ne diyecek ben de böyle L tezgah demiştim ona benimle dalga geçtiydi aşkım kapı da koymayalım orayı da tezgah yap mutfağa helikopterlen ineriz didi bana
yooo şükür hasta diil de pislik yapıo işte. maksat anne deli olsun

koptum buna

benimde ikiz kızkardeşim var....
ama benzemiyoruz.....
ikiz eşlerinin de ikiz çocukları olmaz diye biliyorum ama kısmet....
olsa ne güzel olur bi taşla iki kuş

ay negüzel tatlım.benim kızlarda hiç benzemiyorlar.biri beyaz biri esmer.ama bildiğim kadrıyla bir nesil atlarmış.yani senin çocuklarının ikizleri olabilir.ama kısmet...ay benim kızlarımda büyüyüp genç kız olacaklarmı....

ay biz küçükken çok kavga ederdik

senin kızlarda etmeye başladımı:44::44::44::44::44::44::44:

kızlar ben yatmaya çalışayım yoksa çok kötü olacak benim için sizlere ii geceler sohbet güzel ama geceleri ben uyuyo oluyorum pek gelemiyorum kib ...

kızlar ben kaçar oğlumu da uyutıyım ben de uyuyım... size ii geceler....

güle güle tatlım.. hayırlı geceler

wayy tiyze mi oluyoz kı yoksaa
iyi geceler canım darısı bana kseke bende uyuyabilsem yarın nasıl ayakta duracaksam çağanda durmaz offff
çocuk annem kafayı yemiş diye düşünmüştür

ceydacım ikiz geni kadından geçiyor.benim eşiminde teyzesinin var ama ondan değil.yani senden olması lazım.anneannin varsa sendede olabilir.ama hayırlısı.evinde güzel canım.şimdi daha 2 kişisiniiz.çocuk olsa bile o büyüyene kadar..hayırlı olur inşaallah evin....istanbul gibi büyük bir şehirde ev şart....

sağolasın canım. işte benim evim bu şekilde kızlar.. büyük bi ev değil ama ne yapalımm bize yeter.

güzel güzel maşallah güle güle oturun işallah :) deminde sordum amma kaçırdın galiba fayansları seçtinmi bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…