Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar az önce kendi kendime rezil oldum ay bi an kafa gitti eşim evde zannediyorum, yatak odasına gittim eşime bakmaya güyaa bi baktım adam yok yatakta olmaz tabii evde yok ki

blacktea yoksa bebişmi geliyor kız.bak ozaman bir ortak nokta buluruz...

ortak nokta iyi güzel hoş olurda :))) aneeemmmm heyecan yaparım ben yaww:)
ama yok yok sanki adet belirtilerim var gibi,yani şöle söyliyim sen bilirsin ikizcim ,kasıklarım ve belim adet gelecekmiş gibi ağrıyor ve vücudumda şişer benim biraz o şişliğide hissediyorum:)
sence bu belirtiler hamilelik belrtlrinede benziyomuki kızz ?? de bakemmm:97::97:

canım hamileliktede ilk zamanlarındada bel ağrısı vede kasık ağrısı olabilir..bende oluyor yani...kaç gün geçti.daha önce oluyormuydu....

yok o bekar....
çalışıyo o....
o kayseride çok özlüyorum valla....

ayy cnm benim yaa...ailen senin kayserideydi dimi candan,istanbula gelin geldin sen?
bide hangi semtteydin cnm sen ?

canım hamileliktede ilk zamanlarındada bel ağrısı vede kasık ağrısı olabilir..bende oluyor yani...kaç gün geçti.daha önce oluyormuydu....

valla adet dönemleri hep olr bende ama :S ne biliyim yaaa stres oldum bu haftada olmassam bakıcam artık mecburr

bildiğim kadarıyla hamileyken de regl günü geldiğinde regl olunmuyomuş ama belirtileri oluyıomuş yine. bi de bel ve kasık ağrısı hamilelik belirtilerinden diye biliyorum blacktea sen hamile olmasan bile biz diye diye çocuğu kondurtcaz oraya olumlu düşünmenin gücü sana pozitif enerji göndertiyomm bacım çakraları aççç geliyoooo

yok o bekar....
çalışıyo o....
o kayseride çok özlüyorum valla....

oyy kıyamam benim de 20 yaşında erkek kardeşim var. evlenmeden önce resmen kedi-köpek gibin kavga ededik. evlendikten sonra can ciğer kuzu sarması olduk şimdi hemen hemen hergün telefonlaşırız vss.. ayy benim kardeşim de üniv. okuyor şehir dışında ben de özledim yaww
kocan nerde kız ???

kocikim çalışıyo yavrum ekmek parası napannn

ayy cnm benim yaa...ailen senin kayserideydi dimi candan,istanbula gelin geldin sen?
bide hangi semtteydin cnm sen ?

valla adet dönemleri hep olr bende ama :S ne biliyim yaaa stres oldum bu haftada olmassam bakıcam artık mecburr

canım hayırlısı.daha yeni evlisin zaten olur zamana bırak.aman pozitif çıkarsa haberini bekliyorum......

hep merak etmişimdir.kızlarım büyüyünce ikiside okuyacakmı.yoksa biri hoca ,biri kocayamı gidecek.en önemlisi birbirlerinden ayrılacaklarmı.

Haklarında hayırlısı ne ise o olsun canım benim.. sen ediyorsundur zaten ama bol bol dua et onlar için. rabbim doğru yoldan ayırmasın inş. kimsenin evladını :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…