Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyi geceler hatunlar nasılsınız?ben çok hastayım ateşim var 38.3 üzerinize afiyet grip olmuşuz ailcek yatamıyorum oğluşumda hasta öksürüyo birazdan oda bana eşlik eder sanırım...

geçmiş olsun cnm ,acil şifalar sana ....

çiçegi burnunda yeni gelisin yani, tebrik ederim. Evin tadını çıkar doya doya :) Tadını çıkaracam diye herşeye bakarsak güzellikler bizimle olur.
İstanbuldayım

:nazar::nazar: bende ist. cnm..

benimde ceyda yla farkım ben bir buçuk yıllık evliyim:KK60::KK60::KK60:

ortak yanımız da bende eşime kahvaltı hazırlamıyorum:90::90::90::90::90::90::90::90:

ne çok ortak yönümüz var :)

geçmiş olsun cnm ,acil şifalar sana ....

:nazar::nazar: bende ist. cnm..

ne çok ortak yönümüz var :)

çok sağol canım kızlar dikkat edinde bu havalarda sizde yakalanmayınnn çok zor hele bide benim gibi küçük bebeğiniz varsa dahada zor

hoşbulduk ceydacım evet bayağıdır gelemiyodum daha doğrusu pek kk ya giremiyodum yada okuyup çıkıyodum bugünde hasta olunca bi bakayım dedim..kız istanbul buluşmasında baktım fotolarına çok tatlı çıkmışsın

ayy baktın mı fotolarımızaa :81::81: sağolasın canım estğ. :KK69: :KK70:
sizi taze gelinler sizi.......:KK20:

yok canımcım yaa haziran'da 3 sene olacak nerem taze benim :KK19:

canım bende 29 yaşındayım.9 yıllık evliyim.3 çocuk annesiyim.vede eşime kahvaltı hazırlıyorum.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:şimdi anladım benim arkadaşlarla hiç bir ortak yanım yokmuş.....:KK14:

evet baktım ceydacım kaçarmı...
kızlar beni tanımayanlar için kendinimi tanıtayım bende 2008 haziran da evlendim ankaradyım çalışmıyorum ama iş arıyorum 16 aylık çağan batu adında oğlum var.
ha bu arada sabah kahvaltısına gelince muhakkak bizde kahvaltı yapılır çünkü eşiminde benimde kahvaltı yapmadığımız zaman başımız ağrır..

çok sağol canım kızlar dikkat edinde bu havalarda sizde yakalanmayınnn çok zor hele bide benim gibi küçük bebeğiniz varsa dahada zor

bende gribim.inan burnum tıkalı nefes dahi zor alıyorum.ufak bebişim var.ona bulaştırmadan geçsin çok istiyorum.emziriyorum ilaçta alamıyorum....:KK31:

ayy baktın mı fotolarımızaa :81::81: sağolasın canım estğ. :KK69: :KK70:

yok canımcım yaa haziran'da 3 sene olacak nerem taze benim :KK19:

tazesin tazeee :) o kadarrrrrrrrrr :KK45:

canım bende 29 yaşındayım.9 yıllık evliyim.3 çocuk annesiyim.vede eşime kahvaltı hazırlıyorum.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:şimdi anladım benim arkadaşlarla hiç bir ortak yanım yokmuş.....:KK14:

bundan sonra ikizcim sende bize uyum sağlıyor ve kahvaltı hazırlamıyorsun :):KK60::KK60: ama bi ortaklığımız olmalı dimi yaneeeeeeee:KK53::KK53:

bende gribim.inan burnum tıkalı nefes dahi zor alıyorum.ufak bebişim var.ona bulaştırmadan geçsin çok istiyorum.emziriyorum ilaçta alamıyorum....:KK31:

ayyy canım ya çok geçmiş olsun sanada ben emzirmiyorum allahtan ama oda hasta yavrum çok kötü yakalandık yani maske tak canım bebişine geçmesin bu arada bebişin ne kadarlık?

gönülleriniz örtüşmüştür:KK20:

sende kardeşim gibi 20sinde evlenenlerdensin. Erken davranan erken yol alır. Bizimkininde 2 kızı var ama o esine kahvaltı hazırlamayanlardan :KK60:

X