Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

aslında insanlar başta nasıl alışırsa öyle gider.evliliğimin ilk yılından beri hazırlarım.birde ben annemden öyle gördüm.yapmazsam üzülürüm...onu aç aç işe yollamak .oda çok memnun olur hatta arkadaşlarına hava atar.neyse söylediğini söylemeyeyim.....

hayırlısı canım.eşide ,işide bulursun inşaallah...................

uyuyamıyosan biz sana ilaç gibi geliriz cnm buyur gel geceleri biz burdayız ama biz kocaları yatırıp geliyoruz :) hangi şehirdensin bakalım :)
bizde tanıtalım kendimizi bende 5 aylık evli,bankadan emekli :) yani işi bıraktım :) çocuğu olmayan evin tadını çıkaran bir bayanım :) yarışmacı ark.lara başarılar...

evet yenilerde yok malesef, benim iki kardeşimin eşleride kahvaltıyı iş yerlerinde yaparlar.

hayırlısı olsun canım.. inş. her ikisini de Allah gönlüne göre verir

haklısın canım baştan alışınca öyle gider.. valla ben yeni evliyken sabah eşimle kalkardım 2 kez kahvaltı hazırladım yemedi. sabahları yşyemediğini çnceden beri biliyorum zaten. neyse derken daha da hazırlamadım.

ne dedi kıı söyle söyleeee söyle söyle söyleee

emekli he mi

valla ben de blacktea gibinn çocuksuz zamanların tadını çıakrıyrum, tek farkımız ben 2.5 senelik evliyim

ben walla böyle alıştım böyle gider :) ne yapayım,benim annemin de sabah 7 de demlenir çayı ama ben hiç anneme çekemedim

iyi geceler hatunlar nasılsınız?ben çok hastayım ateşim var 38.3 üzerinize afiyet grip olmuşuz ailcek yatamıyorum oğluşumda hasta öksürüyo birazdan oda bana eşlik eder sanırım...

çiçegi burnunda yeni gelisin yani, tebrik ederim. Evin tadını çıkar doya doya :) Tadını çıkaracam diye herşeye bakarsak güzellikler bizimle olur.
İstanbuldayım

benimde ceyda yla farkım ben bir buçuk yıllık evliyim

ortak yanımız da bende eşime kahvaltı hazırlamıyorum:90::90::90::90::90::90::90::90:

iyi geceler hatunlar nasılsınız?ben çok hastayım ateşim var 38.3 üzerinize afiyet grip olmuşuz ailcek yatamıyorum oğluşumda hasta öksürüyo birazdan oda bana eşlik eder sanırım...

derfatcım hoşgeldin canım sen de epeydir uğramıyorsun valla... çok geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin. ayy herkes hasta bu aralar yaa
ceydacım yanlış anlaşılır.dokunur sonra kırılmayasınız..................

peki gülüm sen bilirsin

derfatcım hoşgeldin canım sen de epeydir uğramıyorsun valla... çok geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin. ayy herkes hasta bu aralar yaa

peki gülüm sen bilirsin

hoşbulduk ceydacım evet bayağıdır gelemiyodum daha doğrusu pek kk ya giremiyodum yada okuyup çıkıyodum bugünde hasta olunca bi bakayım dedim..kız istanbul buluşmasında baktım fotolarına çok tatlı çıkmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…