Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım problem yoktur İNŞAALLAH..............

yoktur yağmur yağıyor bugün olay yok gibi zaten.ama özellikle geceleri yolları kapatıyorlarmış ondan gelemedi.hem bilir benim yanlız korkmayacağımı tek endişem o zaten yoksa korkmuyorum eşim yanımda olsa onu merak etmesem yetecek bana

black telefon hatları kısmen kapalı ulaşılamıyor.yoksa kimbilir kaç kere aradı beni ben onu en az 500 defa aradım oda en az o kadar aramıştır ama hatlarda sorun var

hımm anladım cnm...
ya ne dicem sen kapını pencereni kilitlede aynı zamanda kendini güvene all..senin oturduğun binada yda yerde başka türk varmı ??

eltinle kalsaydınız bu akşam birbirinize destek olurdunuz

gelir canım inşaallah.....................

hımm anladım cnm...
ya ne dicem sen kapını pencereni kilitlede aynı zamanda kendini güvene all..senin oturduğun binada yda yerde başka türk varmı ??

bende 83 lüyüm bende 2005 te evlendim

komşularınızın kocaları geldilermi

burda türk komşum yok.bir arkadaşım aradı beni yarın gidiyorlarmış ailecek.sonra ben tanıdığımız bir aileyi aradım eşime ulaşamadığımı söyledim.sonrada başka bir aile dostumuzla msn de görüştük onlara dedim ulaşamıyorum.onlarda ulaşmaya çalışıyor ulaşınca bana haber verecekler.dışarı çıkamıyorlar ki dükkana gidip kontrol etsinler.bekliyorum bende kapılarım kitli zaten avlu içinde evim dış kapılar demirden ve tüm pencelerimde parmaklık var ben kendim için kormuyorum ki eşimi merak ediyorum ve onun beni merak ettiğini biliyorum

canım allah seninde,eşininde yardımcısı olsun.................

hayatım peki eşin kardeşiylemi birlikte eltindemi yanlız birlikte kalsaydınız keşke eltinle

bencede eltinle kalsaydın bu akşam birbirinize destek olurdunuz

eltinle kalsaydınız bu akşam birbirinize destek olurdunuz

eltim beni aradı akşam haberin var mı diye bende yok ama kalbini ferah tut dedim.kendim için korkum yok yanlız kalmaktan korkmuyorum ama eşim dışarda onun haberini alsam çok iyi olcak.eltim ne yapıyor bilmiyorum.bir daha aramadı.

hayatım bilmediğimden soruyorum şu an orda saat kaç sabaha varmıdaha

canım allah seninde,eşininde yardımcısı olsun.................
Allah hepimizin yardımcısı olsun amin amin amin
hayatım peki eşin kardeşiylemi birlikte eltindemi yanlız birlikte kalsaydınız keşke eltinle

eşim kardeşi ile birlikte onu biliyorum.eltim kendi evinde yanlız bende burda yanlız ama tekrar diyorum benim yanlızlıkla sorunum yok yeterki eşimden haber alayım.iyi olduğunu biliyorum.

eşim kalktı şimdi tv yi açıktı onuda kapattım karanlık odada tek başıma korkuyorum kızlar:18::18:

hayatım bilmediğimden soruyorum şu an orda saat kaç sabaha varmıdaha

şuan aynı saat sanırım.yazın 1 saat fark ediyor.geceyi yarıladım zaten sabaha ne kaldı diyorum kendi kendime.bir kaç saat sonra eşim gelir.ve bir daha olaylar bitmeden onu dışarı salmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…