Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayırdır inş. cnm,belki adet belirtisidir dicem ama şaşıyomu senin günlerin,ben olsam hep farklı tarihler olduğu için panik olmam ama mide bulantında varsa ve tabiki devam ederse bi baktır :S
aslında 28 günde bir olurdum ama son 3-4 aydır şaştı,aralıkta 2 gün geç geldi,ocakta 4 gün erken geldi,bakalım bu ay nolacak,bana ne oluyor anlamıyorum,birde mide bulantısı eklendi,offf,yine korkmaya başladım.

kızlar netimde problem var aniden gidersem anlarsınız:84::84:

yamukperensesçim hoşgeldin canım:92:

hoşbulduk canım,gitme ya nolur,inşaallah internetin gitmez.

ay canım benim ya kız gitmicem şu komşuyada gıcık oluyorum ikide birde modemle oynuyo

komşuyla ortakmı kullanıyosunuz cnmm :) gelelim dövelim onu alalım modemiii:)))

inşallah kötü bişi değildir cnm yaa,,sen neyden şüphelendinki ??

kızlar bugünde biraz moralim bozuk kim bana güzin abla olacak.......

annem geldi sabah iyi güzel hoş sonra işte bu tayin işini düşüne düşüne hastalanmış tansiyon falan

sonra tabi bende moral kalmadı gitmemizi istemiyo ama tayin çıkarsa napim

neyse akşam onlara gittik çay içmeye annemde tayin çıktı zannetmiş biz onlara çay içmeye gitmiştik ya inanaım napçamı şaşırdım gitsem bi türlü gitmesem bi türlü

eşim gelmiyor onu nasıl bırakıp geleyim
hayırllısı inş.. haber alırsan bizede söyle...
hala haber yok başka birini aradım belki onlar ulaşır diye onlardan da haber yok
ne kadar uzaklıkta eşin gelmesi daha uzun sürermi

aslında iş yeri çok uzak değil ama yollar kapalı galiba yoksa oda beni merak eder gelmemezlik yapmaz.umutla gelmesini bekliyorum

komşuyla ortakmı kullanıyosunuz cnmm :) gelelim dövelim onu alalım modemiii:)))

inşallah kötü bişi değildir cnm yaa,,sen neyden şüphelendinki ??
yumurtalık kanserinden korkuyorum Allah korusun.

üzülme canım diycem ama,offff dertler bitmiyor.

hayırlısıyla gelir canım ama bence siz biran önce türkiyeye dönün başbakan uçakta yolluyo ortalık sakinleşince gidersiniz

canım siz tayin istemişmiydiniz,yani şuan tayin sonucumu bekliyosunuz??
bide eşin ne iş yapıoduki cnm??

canım siz tayin istemişmiydiniz,yani şuan tayin sonucumu bekliyosunuz??
bide eşin ne iş yapıoduki cnm??

canım eşim bankacı ankaraya istedi bizim ev orda aileside tabi bi yer boş varmış ama %50 gidebilirizde kalabilirizde bende buralıyım benim ailem akrabalarım burda 27 yaşına kadar burdaydım ya siz napardınız kızlar lütfen biraz yol gösterin ya eşimi bıraksam çok saçma olur böyle sebebten dolayı hiç görülmemiş şey ayrılma hemde bişey yokken ama annem anlamıyo

dilekçim eşinin mesleği bu,tayin çıkarsada mecbur gitmek zorunda,tabiiki sende,böyle birşey için tabiikide eşten ayrılınılmaz,saçmalık olur,annem duygusal olarak üzülüyor ama eğer taşınırsanız ilk zamanlar üzülür ama sonra alışır,hem 2 haftada bir gelirsiniz yada onlar gelirler size falan,alışana kadar yani,sonra herşey yoluna girer ve yeni düzene alışırsınız,üzülme canım.

her zaman ailenin dizi dibinde olmazsın ki ben evin prensesiyim ama bak nerdeyim.eşim nerdeyse iş nerdeyse orda olmak zorundayız.evlilik oyun değil ki.iyi günü var kötü günü var zor şartları iyi şartları herşey hayal ettiğimiz gibi olmaz ki.sanki çok uzağa gitceksin sanki haberleşemiycekmişsin gibi düşünme hayırlısı olsun de.ne olursa olsun hayırlısı olsun.eşini yanlız bırakma sen artık evlisin ana kuzusu değil koca kuzususun :))

kız delirme eşini niye bırakıcan,yani şöyle birşey ankarada hem kendi evinizde var,bilmiyorumki daha rahat edersin gibi geliyo bana sonuçta büyükşehir cnm,,ama anneleri bırakmak tabiki zor alışırsın gibi geliyo bana ,hatta annenede sizin için daha iyi olacağını anlatman lazım,bazen büyükler çocuklardan bile küçük oluyorlar valla napıcannnnnnnnnn.........

evet canım bende senin gibi düşünüyorum tabi alışana kadar zor olacak ama mecburuz eğer taşınırsak bide tesellim 3.5 saatlik yol sık sık gelir gideriz artık türkiyenin öteki ucunda olsaydı napardım daha zor olurdu canım çok sağol morel verdin

kızlar hep aklıma ne geliyor biliyormusunuz,keşke bu muhabbet bölümü sesli olsaydı;keşke hepimiz sesli konuşabilseydik süper olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…