Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

dilek senin annende evlenmiş peki hep annesinin yanındamıymış evli olunca kendi kurduğu yuva önemli kim ne derse desin eşler birbirinin yanında olmalı.

her zaman ailenin dizi dibinde olmazsın ki ben evin prensesiyim ama bak nerdeyim.eşim nerdeyse iş nerdeyse orda olmak zorundayız.evlilik oyun değil ki.iyi günü var kötü günü var zor şartları iyi şartları herşey hayal ettiğimiz gibi olmaz ki.sanki çok uzağa gitceksin sanki haberleşemiycekmişsin gibi düşünme hayırlısı olsun de.ne olursa olsun hayırlısı olsun.eşini yanlız bırakma sen artık evlisin ana kuzusu değil koca kuzususun :))

kız delirme eşini niye bırakıcan,yani şöyle birşey ankarada hem kendi evinizde var,bilmiyorumki daha rahat edersin gibi geliyo bana sonuçta büyükşehir cnm,,ama anneleri bırakmak tabiki zor alışırsın gibi geliyo bana ,hatta annenede sizin için daha iyi olacağını anlatman lazım,bazen büyükler çocuklardan bile küçük oluyorlar valla :KK43: napıcannnnnnnnnn.........

evet kızlar haklısınız tabi bi taraftan oraya gitmemiz iyi olur kendi evimizde oturuca daha iyi istediğim şekilde döşerim bunlar beni heyecanlandırıyo ama bide kaynana foktörünü unutuyorum artık oraya gidersek seviyeyi koyarım...

her zaman ailenin dizi dibinde olmazsın ki ben evin prensesiyim ama bak nerdeyim.eşim nerdeyse iş nerdeyse orda olmak zorundayız.evlilik oyun değil ki.iyi günü var kötü günü var zor şartları iyi şartları herşey hayal ettiğimiz gibi olmaz ki.sanki çok uzağa gitceksin sanki haberleşemiycekmişsin gibi düşünme hayırlısı olsun de.ne olursa olsun hayırlısı olsun.eşini yanlız bırakma sen artık evlisin ana kuzusu değil koca kuzususun :))

kız delirme eşini niye bırakıcan,yani şöyle birşey ankarada hem kendi evinizde var,bilmiyorumki daha rahat edersin gibi geliyo bana sonuçta büyükşehir cnm,,ama anneleri bırakmak tabiki zor alışırsın gibi geliyo bana ,hatta annenede sizin için daha iyi olacağını anlatman lazım,bazen büyükler çocuklardan bile küçük oluyorlar valla :KK43: napıcannnnnnnnnn.........

kızlar hep aklıma ne geliyor biliyormusunuz,keşke bu muhabbet bölümü sesli olsaydı;keşke hepimiz sesli konuşabilseydik süper olurdu.

evet canım ya :KK9: enerjiyi tavan yapardık:89:

evet kızlar haklısınız tabi bi taraftan oraya gitmemiz iyi olur kendi evimizde oturuca daha iyi istediğim şekilde döşerim bunlar beni heyecanlandırıyo ama bide kaynana foktörünü unutuyorum artık oraya gidersek seviyeyi koyarım...

he valla :)))
kaynananlada iyi geçinmeye bak,belki iyi olur aranız,,eğer olmadı diyelim çok görüşmessin seviyeli olursun en olmadı bize anlatırsın biz gireriz devreye :)

içini rahat tut canım,kaynanan sana dokunursa buraya yaz biz ona yapılcak bişeyler buluruz sen merak etme,ayyy böyle diyincede üzülüyorum.

dilek senin annende evlenmiş peki hep annesinin yanındamıymış evli olunca kendi kurduğu yuva önemli kim ne derse desin eşler birbirinin yanında olmalı.

hayatım benim annemin durumu farklı o yüzden ayrılmak istemiyo

annemler 2 kardeşlerdi bir de dayım vardı. benim annem 1 yaşındayken annesiyle babası ayrılmış sonra her ikiside başkalarıyla evlenmişler ve başka çocukları olmuş annemleri dedeleri büyütmüş dayımla annem evlenmişler sonra dayım genç yaşta trafik kazasında ölmüş annem tek kalmış yani iki kız kardeşiz bizi büyütmüş beraber büyüdüm onunla o yüzden bize bizde anneme çok bağlıyız canım oyüzden zor geliyo

offfffffffff ya eşime hala ulaşamıyorum.gece yolları daha çok kesiyorlarmış sabah gelir

saol cnm seni sormalıı sen nasılsın,geç kaldın bu gece =??

kız diloşş nerdesinnn

hay allahım senin işinde çok zor cnm ya,neyse heyecan yapma,eşin seni niye arayıp haber vermiyor cnm ???

burdayım hayatım ben geldiğimde kimse yoktu kk de öyle bi konuları gezim dedim +18 konularına bakıyodumda ne kadar saçma sorular sormuşlar:KK52:

burdayım hayatım ben geldiğimde kimse yoktu kk de öyle bi konuları gezim dedim +18 konularına bakıyodumda ne kadar saçma sorular sormuşlar:KK52:

ne soruyolar kızz :)) de bakem bizedee:)
ben en çok şu vajinismus konusuna hayret ediyorummm neler konuşuyolar yaww :KK60::KK60::KK60:

saol cnm seni sormalıı sen nasılsın,geç kaldın bu gece =??

kız diloşş nerdesinnn

hay allahım senin işinde çok zor cnm ya,neyse heyecan yapma,eşin seni niye arayıp haber vermiyor cnm ???

black telefon hatları kısmen kapalı ulaşılamıyor.yoksa kimbilir kaç kere aradı beni ben onu en az 500 defa aradım oda en az o kadar aramıştır ama hatlarda sorun var

X