Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

şuan yanlız olduğumdan haberleri yok zaten korkuyorlar birde desem ki yanlızım.hem korkup hem kızacaklar.eşimden haber almayı bekliyorum.aileme bizim için korkacak birşey yok diyorum.

söylememekte iyi yapmışsın.elleri kolları bağlı zaten(gelemiyecekleri bir yer)daha çok üzülürler.umarım eşin iyidir.

tripoli canım sen, merak ettim,eşinden sanırım hala haber yok,telle ulaşamıyorsan bak internetin çalışıyor,dükkanda internetiniz yokmu ordan ulaşmayı denesen canım.

söylememekte iyi yapmışsın.elleri kolları bağlı zaten(gelemiyecekleri bir yer)daha çok üzülürler.umarım eşin iyidir.
evet ailem bilse kahrolurlar desem inanın.zaten akılları burda nasıl diyeyim yanlızım geceyi yanlız geçirdim.ben korkmuyorum kendim için ama ailem mahvolur.
tripoli canım sen, merak ettim,eşinden sanırım hala haber yok,telle ulaşamıyorsan bak internetin çalışıyor,dükkanda internetiniz yokmu ordan ulaşmayı denesen canım.

dükkanda internet yok.ne ben nede arkadaşlar hala ulaşamadık.eltim dün gece aradı haberin var mı diye.bir daha aramadı bende aramıyorum.arasam ne olacak ona haber verebilmiş olsalar banada bir şekilde haber verirlerdi.eltim dün bana sen türkiye ye git bende cezayire gitcem dedi.bende ona serkan gelmiyor bende gitmiyorum dedim şaştı tabi.ama nasıl eşimi bırakayımda gideyim ne yapayım ben off ya

iyi akşamlar kıslar yine gece toplanıyoruz galiba gelmeye çalışırım sizlerle sohbet etmeyi özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…