Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızz tripoli nerelerde korkmuyo :) sen bi karanlık odada korkuverdin :)))

nede olsa karadenizliyim.nereye bağladım konuyu ne bilim ya böyle şeylerden korkmuyorum.çok şeyler gördüm yaşadım biliyorsunuz ama garip bir cesaret var bende.Allah beni korur diyorum hep.ne olursa olsun vardır bir hayır

hayatım ben çok korkarım karanlıktan yanlız kalmaktan ben tropiye hayret ediyom nasıl korkmuyo

he valla maşallahı var :)))

nede olsa karadenizliyim.nereye bağladım konuyu ne bilim ya böyle şeylerden korkmuyorum.çok şeyler gördüm yaşadım biliyorsunuz ama garip bir cesaret var bende.Allah beni korur diyorum hep.ne olursa olsun vardır bir hayır

bende karadenizliyim ama sendeki cesaret yok bende bacım :)))

kızlar en iyisini galiba ben yapıyorum 1görümcem 2eltim var hiç biriyle görüşmüyorum ne laf gönderiyorum nede laf alıyorum görüşsek nasıl olur bilmem ben dayanamam yırtarım ağızlarını kayınpederimin sülalesini ökudum oğlumun evi değip bikere bile gelemedi nerde oturduğumuzu bile bilmez gelmeye kalktı eşekten düşmüşe döndü yapcam dediğim şeyi yaparım eşimle atıştık ama yine ben kazandım etme bulma dünyası iyi davran iyilik bıl bende allah uzun ömür verir oğluşumun mürvetini görürsem onlar ne istiyorsa elimden geldiği kadar yardım yaparım gelmiş almış yapmış karışmam gelinimi kokoşlar gibi süslü püslü gezdir derim
ay çok uzun yazdım akşam yazamayınca böyle oluyo

Son düzenleme:
kızlar oğluşuma oy verirmisiniz pınar kido yıldızını arıyora yolladım fotolarını arda bu fotoyu görürsünüz www.pınarkıdo.com resim en son 123cü karedeydi yollarsanız oyunuzu şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• $r001-035.jpg
    $r001-035.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
eşinden neden haber alamıyosun askeriyedemi çalışıyo ?

hayır kendi restaurantımız var.dün evden çıktı sonra geldi bazı işleri vardı.son görüşüm o oldu.yolları kapatmışlar diye duydum.eşime ulaşamıyorum ama burda 2 aile var bana yakın oturmuyorlar ama tanıdığım aileler onlarla görüştüm.onlarda ulaşmaya çalışıyor.gidip kontrol edemiyoruz dükkandamı değil mi şuan dışarı çıkmak çok güvenli değil gibi zaten yollar kapalı.yoksa eşim ne eder eder gelirdi.ama bilir benim yanlız korkmayacağımı ki zaten kendim için değil onun için endişeliyim.eşime ve kaynıma ulaşamıyorum ikisininde telleri kapalı yada hata veriyor.

hayır kendi restaurantımız var.dün evden çıktı sonra geldi bazı işleri vardı.son görüşüm o oldu.yolları kapatmışlar diye duydum.eşime ulaşamıyorum ama burda 2 aile var bana yakın oturmuyorlar ama tanıdığım aileler onlarla görüştüm.onlarda ulaşmaya çalışıyor.gidip kontrol edemiyoruz dükkandamı değil mi şuan dışarı çıkmak çok güvenli değil gibi zaten yollar kapalı.yoksa eşim ne eder eder gelirdi.ama bilir benim yanlız korkmayacağımı ki zaten kendim için değil onun için endişeliyim.eşime ve kaynıma ulaşamıyorum ikisininde telleri kapalı yada hata veriyor.

canım eşinden haber alamadınmı daha.........sen ne durumdasın..:KK70:

canım eşinden haber alamadınmı daha.........sen ne durumdasın..:KK70:

bir elimde telefon sürekli tekrar arama yapıyorum olmuyor olmuyor ulaşamıyorum ne ona nede kaynıma.ama iyidir diye düşünüyorum.iyi olmalı.ben evde yanlızım eşimi bekliyorum.burda iletişimde bekliyorum.

bir elimde telefon sürekli tekrar arama yapıyorum olmuyor olmuyor ulaşamıyorum ne ona nede kaynıma.ama iyidir diye düşünüyorum.iyi olmalı.ben evde yanlızım eşimi bekliyorum.burda iletişimde bekliyorum.

inşaallah canım bir problem yokturdur.türkiyede ailenin haberi varmı...............

inşaallah canım bir problem yokturdur.türkiyede ailenin haberi varmı...............

şuan yanlız olduğumdan haberleri yok zaten korkuyorlar birde desem ki yanlızım.hem korkup hem kızacaklar.eşimden haber almayı bekliyorum.aileme bizim için korkacak birşey yok diyorum.

Son düzenleme:
X