Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ay geçmiş olsun canım bi açtım haberini okudum ALLAHA emanet olun hepiniz kimseye bişey olmasın ya niye karıştı gene ortalık şu insanoglu ne fena ya

aç gözlülükten başka hiçr bir şey değil.hele ki libya nasıl bu hale gelir aklın alcağı birşey değil.sonumuz hayır olsun

ben çıkıyorum kızlar eşim beni bekliyo kızdırmadan gidiyim hadi herkese hayırlı geceler

merhaba kızlar,tripoli geçmişi okudum,senin adına canım sıkıldı,inşaallah eşin sağsalim gelir,nolur o gelince konuşun ve olaylar yatışıncaya kadar türkiyryr dönün,işler dahada karışacak gibi,nolur dönün.

hoşbulduk canım,iyi diyelim iyi olalım,öğlen yine hafif kanamam geldi,adetim 26 sında olmalı ama bu adet belirtisimi yoksa başka birşeymi bilemedim,ayrıca aşırı derecede mide bulantım var.

hayırdır inş. cnm,belki adet belirtisidir dicem ama şaşıyomu senin günlerin,ben olsam hep farklı tarihler olduğu için panik olmam ama mide bulantında varsa ve tabiki devam ederse bi baktır :S

kızlar netimde problem var aniden gidersem anlarsınız:84::84:

yamukperensesçim hoşgeldin canım:92:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…