Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyi olmaya çalışıyorum üstümde bugün ağırlık var siz napıyorsunuz:))

benimde hiç keyfim yokl valla bugünnpazartesi sendromu heralde kalktım kursa gittim geldim,koltuğa bi yattım hiçbişi yapmadım bugün,dündende yemeğm vardı zaten,bi akşam üzeri eşim tatlı istedi,bisküvili mozaik pasta yaptım okadar

eşim beni göndermek istiyor ama kendi gelmiyor.o olmadan gitmek istemiyorum.off ya eşimden hala haber alamıyorum.sürekli arıyorum yok yok yok.eğer netimde olmasa zaten ne yapardım.kızlar dua edin herşey düzelsin.

doğru cnm insanın içine sinmez sen tek gelsen aklın hep orada onda kalacak zor inş en kısa zamanda düzelir liderin oğluda saçmalamış yani..

iyi yaptın canım benimde tatlı krizim tuttuydu olsada yesem

eşim eve gelince bağlıycam onu çıkarmıycam dışarı ama hele bir gelsin.iyi düşünmek lazım.

eşim beni göndermek istiyor ama kendi gelmiyor.o olmadan gitmek istemiyorum.off ya eşimden hala haber alamıyorum.sürekli arıyorum yok yok yok.eğer netimde olmasa zaten ne yapardım.kızlar dua edin herşey düzelsin.

tabi cnm haklısın bende olsam eşimi bırakamazdım,ama bizim memlketimiz çok güzel,bence birlikte dönün valla,büyük konuşmak gibi olmasın tabi cnm ama hiç sevmiyorum başka memleketleri

hayatım en azından ortalık düzelene kadar gelseniz... sonra tekrar dönerdiniz

tabi cnm haklısın bende olsam eşimi bırakamazdım,ama bizim memlketimiz çok güzel,bence birlikte dönün valla,büyük konuşmak gibi olmasın tabi cnm ama hiç sevmiyorum başka memleketleri

güzel bir gelecek kurmak için burdayız.burda birikim yapmak daha kolay yaşaması kolay.neden böyle oldu ki.inşallah herşey düzelir sürekli bunu diyorum.

peki canım yani siz güvendemisiniz evinizin olduğu yer

evet güvenilir bir semt ama silah sesleri yaklaşıyor.türklere ve yabancılara bir şey yapmıyor diey rahatız.ama liderin oğlunun yaptığı son açıklama işte o hiç iyi olmadı.bu arada ben hala kocama ulaşamıyorum.eltim aradı 3 saat olcak haberin var mı dedi.yok dedim bomba patladı dedi.ama ben eşime ve tüm türklere bir şey olmamıştır diye düşünüyorum.yollar kapalı ondan gelemedi kesin.

güzel bir gelecek kurmak için burdayız.burda birikim yapmak daha kolay yaşaması kolay.neden böyle oldu ki.inşallah herşey düzelir sürekli bunu diyorum.

mutlaka bi sebebi vardır tabiki orda olmanın,haklı olarakta para biriktirmek en önemli sebeplerden birtanesi,ben sadece çok zor olurdu benim için böyle bir durum bunu belirtmek istedim cnm yani ben yaşayamam gibi geliyo,hatta bırak farklı bi ülkeyi,istanbul dışı bile zor gibi geliyo bana,tabiki Büyük konuşmaktan allahıma sığınırım...inşallah sizin içinde en iyisi olur...

ben de izmir dışında yaşamam diyordum hele ki ailemden uzakta asla yapamam ama oluyor eşin nerdeyse sende orda oluyorsun alışıyorsun.

ah canım benim yemiş kadar oldum eminim çok güzel yapmışsındır sağol canım

afiyet olsun cnm benim :)))

hay allah ben bile çok merak ettim şuan cnm ya,olaylar durulana kadar bikkaçgün gitmesin eşinler restarona barii,çünkü bunların sağı solu belli olmaz..

ay geçmiş olsun canım bi açtım haberini okudum ALLAHA emanet olun hepiniz kimseye bişey olmasın ya niye karıştı gene ortalık şu insanoglu ne fena ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…