Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

memnun oldum ceyda ..bende candan 21 yaşındayım 1yıllık evliyim bend e istanbuldayım aslen kayseriliyim bende....

ben de memnun oldum canım

zaten ancak bu kadar mesafe koyabilirsin canım. ne yazık ki eşinin ailesi olduğu için insan ne atabiliyor ne satabiliyor durumu yani. yapılan şeyler maalesef unutulamıyor güzelim, seni iyi anlıyorum. benim kayınvalidem de ben nişanlıyken çok şeyler söyledi, etti beni çok kırdı. o sebeple ben şuan görüşüyorum ama hiçbir zaman ısınamadım, sevemedim. şimdi ağzıyla kuş tutsa nafile yani

walla hatunlar Ben bugün ikeaya gittimm birsürü ıvır zıvır aldım :)
para harcadım çok mutluyumm ehueheuh:)
aldıkların gereklimiydi diye sorunn :) yok değildi ama almamakta işten değildi :)
kadeh aldım,kupa atlığı aldım,şamdan aldım mumluk aldım,banyo için uzayan yakından gösteren aynalardan aldım,saklama kabları aldım daha birsürü ıvır zıvır :)))

valla mı kı ben de bi bakam o zaman polaris' e :82:

ben de 1 senedir çalışmıyorum canım, sözde bu sene çocuk yapcaktım yine vazcaydım şimdi yine iş arıyorum
27 lik çıtır kıtır mı desem :))):82:

yok bacım daha neler.. çıtır çıtır taze tazesinn

evet canım dilin söylemiyo ama kalp soğudumu bidaha olmuyo hizmetini saygını herşeyini yapıyorsun eşinin çocuğunun hatrına ama sevemezsin( boş ver köğeğin hatrı yoksa sahibinin hatrı var demişler

ben ne yazıkki kestirip atamadım en başta,keşke o zman küssyedim ve hiç konuşmasaydım,ara ara hala aptalca cümleler kurarlar,geçen kurbandada bayramda ilk gün çalışınca gidemedik kayınvalideme el öpmeye,2.gün gelicez dedik,görümcem eşime msj çekmiş,tesadüfen msj gelince eşim bakıver dedi,görümcem aynen şöyle yazmış:annem mi gelip senin elini öpecek,birazdaha sokul karının gö..ne

Kız ikea' ya gidince ben de bişey almadan duramıyom bacım. en son geçen hafta sonu gitmiştim ben de, saklama kaplarından ben de aldım ikea' nın reklamı var ya hani ' ikea evinizin herşeyi' diye.. benim kocam onu değiştirdi yeni sloganımız ; ' ikea' ya karınızı sokmayın'

Güle güle kullan tatlım aldıklarını

hayatım gerekli değilse bana gönder onları birazda ben mutlu olayım

Tövbe tövbe yaaa ne gerizekalı bi insan müsveddesi o görümcen ya terbiyesizliğe bak, utanmaz şey

eşin o mesajı görünce ne tepki verdi canım?

afedersiniz ama ,ohaaa yaaa demek istedim,,kız bu görümcen kaç yaşında,bunu evlendirinde kurtulun barii,fesuphannal yaa....peki eşin ne dedi cnm bu duruma ??

haytatım senin görümcen evlimiydi ya bunların hepsi böyle ya hangi gezegenden geldi bunlar bilmem

haytatım senin görümcen evlimiydi ya bunların hepsi böyle ya hangi gezegenden geldi bunlar bilmem

geldikleri yere geri sokacan onları da işte ahh ahhhh ay nasıl sinirim bozuldu şimdi. yazık günah yahuu.. gelinler gökten zembille mi iniyor yaa biz de ana kuzusuyuz evimiz ailemizi bırakıp kocam deyip geliyoruz şunların yaptığı muameleye bak Alalh ıslah etsin ne diyeyim

hayatım gerekli değilse bana gönder onları birazda ben mutlu olayım

gönderirim cnm ,canın saolsun senin :) ama kadehlerimi göndermem dermişim:)
şu yemekteyiz prog.da masaya hep kadeh koyuyolar ya çok özendim bennde ne zamandır alıcam alıcammm ve aldımmmmmmmm :)

benim kocamda ne diyo biliyomusun bugün annesine :) anne bizimkinin yine ikea krizi ttuttuu :)
ayda bir ikea krizim geliomuşş :)))

Tövbe tövbe yaaa ne gerizekalı bi insan müsveddesi o görümcen ya terbiyesizliğe bak, utanmaz şey

eşin o mesajı görünce ne tepki verdi canım?

afedersiniz ama ,ohaaa yaaa demek istedim,,kız bu görümcen kaç yaşında,bunu evlendirinde kurtulun barii,fesuphannal yaa....peki eşin ne dedi cnm bu duruma ??

kızdı şaşırdı tabiii,annesini aradı ablam böyle böyle yazmış diye ama sakin,kayınvalidemde sen bakma ona,o öyle demek istemiştir böyle demek istemiştir ama görümceme bişey denmedi yani,sanırım sonra görümcemde eşimden özürdilemiş,tabii eşim güldü geçti ama benim içim yaralandı,eşim çok iyi biri,kinci değil ama ailesine karşı çok yumşak,bana karşıda öyle ama arada bir hatalar affedilmemeli,böyle giderse patlıycam birgün,onada diyorum ve uyarıyorum,bu arada görümcem zaten evli ve 2 çocuğu var,34 yaşında

tühh,,belki bekar olsa dicektimki evlenince uğraşmaz kendi derdine döner ama baksana evli olduğu halde geri kalmıyor hatun ..

tabi zaten hep biz yanlış analrız. onlar aslında öyle demek istememiştir ama biz kötü anlamışızdır. biz geriyiz zatennn

için yaralanmaz mı canım ya, lafın nereye gideceğine dikkat edecek insan. kardeşinin eşi hakkında sen nasıl böyle bi cümle kurarsın yaaa terbiyesiz

he kı sofraya kadeh koyunca daha bi asortik oliy :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…