Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yok bebeğim.. benim yazdığım siteden yaaprsan zorlanmazsın. yukleresim.com diye bi site var bacım oraya gir zaten gerisi kolay en aazında bir defada 6 resim birden yükleme şansın var

yaaa neden onunla uğraşıyorsunuz anlamadım,buradan direk yapabiliyorsun,cevap vere bas,orada eklenti ekleye gir,sonra resimleri seç ekle,hepsi bu kadar.

bence söyleme canım,bırak o korkuyla yaşasın,eşi öğrenirse kızar kavga eder geçer sonra birdaha bişeyler der,en azından böyle sussun korksun.

bence söyleme canım,bırak o korkuyla yaşasın,eşi öğrenirse kızar kavga eder geçer sonra birdaha bişeyler der,en azından böyle sussun korksun.

evet canım ben de bitirdim artık konuyuda uzatıp canınızı sıkmak istemiyorum inanki çok çok daha rahatım ben şimdi onu biliyorum gelemiyo ya çatlıyodur meraktan

hee tamamm yeni gelin evimi koyiyim bendee:)

evet kı yeni gelin evi yazrsın :82:
tamam da hayatım burdan ev hediyesi nasıl göndercez sana , daha ceydaya alcaz:))))))))))))))

oyy bebemmm. diloşum herşey para diil biliyosun bebem başka yollarla da halledebiliriz yeşilçam filmlerinde emrahın annesi ya da sevgilisi bakkaldan böle alışveriş yapıyo genelde
kız şimdii çekemem evi toplayım da ölee :)
puhaaa
evet canım ben de bitirdim artık konuyuda uzatıp canınızı sıkmak istemiyorum inanki çok çok daha rahatım ben şimdi onu biliyorum gelemiyo ya çatlıyodur meraktan

bırak çatlasın mendeburr bu ona en büyük cezadır zaten

kız ceyda bir tane ziyaretçimiz var görümcem olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…