Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yamukprenses görümcen sabahlara kadar gezerken eşi ve çocukları nerde ne yapıyorlar merak ettim

ceyda ne yaptın ev işini canım

Aldık bebeğim işte, inşaat devam ediyor. yarın bi gidip bakacağız ne var ne yok diye. elektrik tesisatçısı varmış şimdi, ona işte prizlerin yerini tarif edeceğiz birkaç değişik istediği şeyler var eşimin. şu ıvır zıvır işleri bitse de bir an önce şekillenmeye başlasa diye bekliyoruz hayatım.

he kı sofraya kadeh koyunca daha bi asortik oliy :82:[/QUOTE]

he valla asortik oluyo hakikaten , eltim yeeğe gelmek istiyo bana ne zamandır söleyip söleyip duruyo (gelip bakacak nerde ne var diye meraklı,sonra kendininkiyle karşılaştıracak ya herneyse )
bende artistlik olsun diye o gelince koyucam masaya P

evet evim evim güzel evim bölümünde şimdiki oturduğun evin resimlerini görmüştüm gayet güzel.yeni evinde hayırlı olsun ...yeni evin resimlerinide koyarsan bakarız

güle güle oturursunuz inşallah. bizim evin antresinde ve koridorunda hiç priz yok. deli oluyorum evi süpürürken önce mtfağa sonra banyoya en sonda yatak odasına takıyorum fişi. antrede mutlaka priz olsun unutmayın

aramızda bacım :82:

ayy yok bacım bunların perdesi patlamış (anneannemin arsızlar için söylediği laf ) ne terbiyesizlik yaaa ne demek o.. çocuğu. tühhh heç utanmıyolar bi de evli barklı kadınmış. iyi olmuş şimdi amaan salla gitsin diloşş

he kı sofraya kadeh koyunca daha bi asortik oliy :82:

he valla asortik oluyo hakikaten , eltim yeeğe gelmek istiyo bana ne zamandır söleyip söleyip duruyo (gelip bakacak nerde ne var diye meraklı,sonra kendininkiyle karşılaştıracak ya herneyse )
bende artistlik olsun diye o gelince koyucam masaya P[/QUOTE]

koy kız valla koy çatlasın orta yerinden

kız bu görümcelere ne oldu böyle kudurdular valla,,,yani böyle kötülük yapınca ne geçiyo ellerine anlamıyorum..boşver işte sanada bahane olmuş ne git nede gelsin evine,baksana nasıl kötü söz söylemiş sana ,ben olsam onu kocasına şikayet ederdim,bak o zaman bidaha söyleyebiliomu,madem kocası hassas bi adam keşke zamanında söyleseydinn :S:S

canım aslında keşke bunların hiçbiri olmasa,laylaylom hepberaber yense içilse,gülse oynansa ama olmuyor işte,ben eşim benden yana olsun demiyorum ama onlarıda kayırmasın istiyorum,aslında en güzeli mesafe ama oda olmuyor işte,off

evet evim evim güzel evim bölümünde şimdiki oturduğun evin resimlerini görmüştüm gayet güzel.yeni evinde hayırlı olsun ...yeni evin resimlerinide koyarsan bakarız

Sağol tatlım, inşaAllah gülüm hele bi taşınayım da koyarım elbet paylaşırım sizlerle inş.

amin kuşum sağolasın

evet canım sıfırdan yapılıyorken herşeyi ince detayına kadar düşünmeye çalışıyoruz, inş. atladığımız şeyler olmaz önerin için de sağol canım

kızlar ben uyumaya gidiyorum uykumda gelmedi ama yarın kızım uyanınca sıkıntı çekerim daha oturursam sizlere iyi sohbetler öpüyyorum hepiniz şap şup

canım aynı şeylerle bizde uğraştık hep,prizleri söyle koltuk arkalarına gelmiycek yerlere ve yukarı kenara doğru koysunlar,benim tesisatçı misafir odasını koltuk arkasına koymuş,her süpürge yapacağımda koltuğu çekmek zorunda kalıyorum

yaa bende evimin resimlerini çekip koyayım diyorum,çok uğraştırıyomu ceyda eklemek falan ???

kızlar ben uyumaya gidiyorum uykumda gelmedi ama yarın kızım uyanınca sıkıntı çekerim daha oturursam sizlere iyi sohbetler öpüyyorum hepiniz şap şup

güle güle canım, Allah rahatlık versin

Kızlar sağolun valla Alalh razı olsun , ne güzel yardımcı oluyorsunuz canlarım ya

evet canım tek pişmanlığım o gün kocasını ararmamak oldu..şimdide iş işten geçti bak hiç enişterere duyurmazlar çünkü hepsi beni tutarlar daha gerçekten önlerinden bile geçmedim saygısızlık olmasın diye hepsi aklı başında admlar biri öğretmen biri memeur biri üniversite bilmem yapı işler başkanı hepte şanslı yerlere düşmüşler Allah çirkin şansı versin valla kim olsa beni tutar ama kaynanam kızının pisliklerini hep süpürür bakalım o ölünce napçak

yaa bende evimin resimlerini çekip koyayım diyorum,çok uğraştırıyomu ceyda eklemek falan ???

yok bebeğim.. benim yazdığım siteden yaaprsan zorlanmazsın. yukleresim.com diye bi site var bacım oraya gir zaten gerisi kolay en aazında bir defada 6 resim birden yükleme şansın var

Kız dilek senin enişteye bi mesaj yazak bacım altına da not düşeriz ''bir dost'' :82: diye

kı adamalr akıllıymış işte bacım ama karıları manyakk napsınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…