Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hakkaten agırmış yamukcum ya bu senin nikine cevap verirken zorlanıyorum eşini gaza getirmişler boşver görüşüyomusun görümcenle şimdi

bak ya nasıl canım sıkıldı şimdi...eşine daha da kızdım şimdi kusura bakma prensesim ama....

selam kızlar ben geldim :))

hoşgeldin kuzu ben de şimci geldim
oo liptonlu hoş geldin

ben Liptonlu değil ip donlu oluyom bacım

hoşbuldum

daha yenimi geliyosun kızzzzzzzzzzzz
he bacım kocik anca bıraktı

canım benim, çok üzücü bir durum. Görümcenin patavatsızlığını mı diyeyim, saygısızlığını mı, terbiyesizliğini mi yoksa kocanın sana o ortamda ve herkesin gözü önünde tokat atmasını mı

ya havle vela kuvvetee diyesim geldi :S:S
burnundan getirseydin daha sonra sende onların :S

hakkaten agırmış yamukcum ya bu senin nikine cevap verirken zorlanıyorum eşini gaza getirmişler boşver görüşüyomusun görümcenle şimdi
olsun canım yamuk de ben alınmam,bu anlattığım 3,5 sene önce falandı,o sıra konuşmadık ama sonra konuştuk tabiii ama aramızda hep bir soğukluk vardır,bunu herkes bilir,onları sevmediğimizde bilirler.

bak ya nasıl canım sıkıldı şimdi...eşine daha da kızdım şimdi kusura bakma prensesim ama....

dedimya canım,o anda nerdeyse boşanacaktım,kararlıydım,ama işte çok yalvardı çok özürdiledi,birdaha olmayacak dedi,hatasını kabul etti,bende affettim ama dediğim gibi aklıma geldikçe soğuyorum.

cyd ve diloşaaa PPPPPPP
:78::78:kız bu saate kadar neettinizz kocişlerlee sizi gidi siziiiiiiiiiiiiiiii

sen çok yaşa emi.gece gece öldüm gülmekten.hakikatende hepsi doğru...

merhaba canım.. topikte yenisin sanırım. kendimi tanıtayım; ismim Ceyda, 24 yaşındayım, 2.5 senelik evliyim. istanbulda ikamet ediyorum aslen Trakyalım .

Bitti

nerdesiniz kızlarr :) saattt kaçç saattt :))

napalım kızzz kocam eve geldi, yemek yedik sonra kayınvalideme gittik.. çay muhabbet vs. eve geldik, Paris'e uçtuk geldik. sonra duşuydu evi toplamasıydı, çamaşırlar vardı onları astım. bulaşık makinasını boşalttım. anca bu saat oldu işte

hoş bulduk canım sen naptın bugün ya bende az önce ayakkabı araştırdım ne alsam karar veremedim ama polariste etiketin yarısıymış ordan mı alsam acaba

memnun oldum ceyda ..bende candan 21 yaşındayım 1yıllık evliyim bend e istanbuldayım aslen kayseriliyim bende....

ya havle vela kuvvetee diyesim geldi :S:S
burnundan getirseydin daha sonra sende onların :S

yooo hiç kimsenin burnundan getirmedim ama onları hiç sevmiyorum,eşim ailesi konusunda çok hassas çünkü başlarında baba yok,üçü yaşamışlar hep,idare ediyorum ama mesela gitmiyorum bayram olmadıkça,aramıyorum ama gelincede konuşuyorum ne yapabilirimmm

hoş bulduk canım sen naptın bugün ya bende az önce ayakkabı araştırdım ne alsam karar veremedim ama polariste etiketin yarısıymış ordan mı alsam acaba

canım ben bugün temizlikle uraştım valla belim ağrıyor haala halıalrı falan silkelediydim

akşam kocam geldi, yemekten sonra kayınvalideme gittik çaya. Yine ben kek yaptım götürdüm bi de onca işimin arasında o herzamanki gibi çayı koymuş sadece. evde kazık kadar görümce var bi halt beceremiyolar yaa kayınpeder de yazık bacım ben götürürsem tatlı matlı yiyor işte. ona acıdığıma yapıyorum zaten. Kocam da sağolsun aşkım Allah razı olsun diyor da bari içim acımıyo :97:

iyiyim canım kızlar benimki uyklusunda aglıyo ben kaçıyım rğya gördü herhalde korktumu ne had hayırlı geceler

oyy kıyamam benn ona

cnm ne için alıcan ayakkabı,günlükmüü yoksa düğünlük falanmı :)

yok hayatım günlük dışarıda giymelik alcam polariste etiket yarısıymış netten baktım kaçırmayım diyom oğlumada alcam.. ya incinin ayakkabılarına baktım ne öyle o uçmuş resmen adamlar hiç bişeyede benzemiyo ayakkabılar

eeee şeyyyyyyyy :44: öle işte

senii gidi irrezil seniii :)) hadi hadi neyse bakalımm :)

memnun oldum ceyda ..bende candan 21 yaşındayım 1yıllık evliyim bend e istanbuldayım aslen kayseriliyim bende....

yaa bende kendimi tanıtmak istiyorum :)
25 yaşındayım
istanbuldayım
4 aylık evliyim
2 aydır işten ayrıldım evde oturuyorumm :) ve bol bol uyuyorummm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…