Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım uzun ama anlatayım,biz eşimle turizm işi yapıyoruz ya,sabahın köründe gidiyoruz dükkana,sabah 7 de dükkanda oluyoruz sonra akşama kadar hep ayaktayız,turistlerle uğraşıyoruz,neyse bir cumartesi günü akşam işten sonra eşimin annesinin yanına gittik tabii görümcemlerde ordaydı,sonra hadi dışarıya çıkalım dedik,gece gittik bir bara ama görümcem bize sormadan başka arkadaşlarınıda çağırmış,neyse onlarda geldi gece 3 oldu ben uyku diye ölüyorum,bilmem kaç saattir ayaktayım,neyse çıktık bardan,bu arada herkesin hesabını eşim ödedi,görümcem zaten asla cebinden para çıkarmaz,yanındaki arkadaşlarıda ödemeye ortak olacaklarken görümcem arkadaşlarına ödettirmedi:KK53:sanki onlar kardeşi benim kocamda üvey evlat,neyse ben tabi eve gidicez uyuycaz ümidiyle arabaya bindim ama görümcem dediki şu barada gidelim,gecenin dördü,ben çok uykuluyum ama vede yorgun,eşimede diyorum gtimeyelim diye,neyse durduk diğer barın önünde,ben inmedim arabadan,eşim gel diyor ben yok uyuycam siz gidin dedim,görümcemde eşime diyorki bırak ört kapıyı...eşim 5 dk sonra geri geldi,çok ayıp ediyorsun millet ne diyor içerde biliyormusun dedi,tepem atmış,çıktım arabadan girdim bara,tabii hafif sarhoşlukta var,görümcemin kolundan tuttum,yüzüme söyleyin ne diyorsanız dedim,eşim o sırada geldi bana yokat attı,dışarıya çıkardı,kavga ettik,rezillikti yaniii,sonra eşimi bırakıp taksiye atlayıp arabama gittiim oradanda evime.ertesi günü görümcem kayınvalideme anlatmış,kayınvalidemle görümcem eve geldiler,o bişey dedi öbürü bişey dedi,eşimde onlardan yana,annemlere haber bile vermedim üzülmesinler diye,anlayacağınız üçü bir oldular,nefret ediyorum onlardan nefrettttttttttttttttt

hakkaten agırmış yamukcum:KK31: ya bu senin nikine cevap verirken zorlanıyorum eşini gaza getirmişler boşver görüşüyomusun görümcenle şimdi

canım uzun ama anlatayım,biz eşimle turizm işi yapıyoruz ya,sabahın köründe gidiyoruz dükkana,sabah 7 de dükkanda oluyoruz sonra akşama kadar hep ayaktayız,turistlerle uğraşıyoruz,neyse bir cumartesi günü akşam işten sonra eşimin annesinin yanına gittik tabii görümcemlerde ordaydı,sonra hadi dışarıya çıkalım dedik,gece gittik bir bara ama görümcem bize sormadan başka arkadaşlarınıda çağırmış,neyse onlarda geldi gece 3 oldu ben uyku diye ölüyorum,bilmem kaç saattir ayaktayım,neyse çıktık bardan,bu arada herkesin hesabını eşim ödedi,görümcem zaten asla cebinden para çıkarmaz,yanındaki arkadaşlarıda ödemeye ortak olacaklarken görümcem arkadaşlarına ödettirmedi:KK53:sanki onlar kardeşi benim kocamda üvey evlat,neyse ben tabi eve gidicez uyuycaz ümidiyle arabaya bindim ama görümcem dediki şu barada gidelim,gecenin dördü,ben çok uykuluyum ama vede yorgun,eşimede diyorum gtimeyelim diye,neyse durduk diğer barın önünde,ben inmedim arabadan,eşim gel diyor ben yok uyuycam siz gidin dedim,görümcemde eşime diyorki bırak ört kapıyı...eşim 5 dk sonra geri geldi,çok ayıp ediyorsun millet ne diyor içerde biliyormusun dedi,tepem atmış,çıktım arabadan girdim bara,tabii hafif sarhoşlukta var,görümcemin kolundan tuttum,yüzüme söyleyin ne diyorsanız dedim,eşim o sırada geldi bana yokat attı,dışarıya çıkardı,kavga ettik,rezillikti yaniii,sonra eşimi bırakıp taksiye atlayıp arabama gittiim oradanda evime.ertesi günü görümcem kayınvalideme anlatmış,kayınvalidemle görümcem eve geldiler,o bişey dedi öbürü bişey dedi,eşimde onlardan yana,annemlere haber bile vermedim üzülmesinler diye,anlayacağınız üçü bir oldular,nefret ediyorum onlardan nefrettttttttttttttttt
bak ya nasıl canım sıkıldı şimdi...eşine daha da kızdım şimdi kusura bakma prensesim ama....

selam kızlar ben geldim :))

hoşgeldin kuzu ben de şimci geldim :KK61: :KK19:
oo liptonlu hoş geldin :KK60:

ben Liptonlu değil ip donlu oluyom bacım :KK60::KK60:

hoşbuldum :KK66:

daha yenimi geliyosun kızzzzzzzzzzzz:KK53::KK53::KK53:
he bacım kocik anca bıraktı :KK69:

canım benim, çok üzücü bir durum. Görümcenin patavatsızlığını mı diyeyim, saygısızlığını mı, terbiyesizliğini mi yoksa kocanın sana o ortamda ve herkesin gözü önünde tokat atmasını mı :KK47::KK47:

ya havle vela kuvvetee diyesim geldi :S:S
burnundan getirseydin daha sonra sende onların :S

hakkaten agırmış yamukcum:KK31: ya bu senin nikine cevap verirken zorlanıyorum eşini gaza getirmişler boşver görüşüyomusun görümcenle şimdi
olsun canım yamuk de ben alınmam,bu anlattığım 3,5 sene önce falandı,o sıra konuşmadık ama sonra konuştuk tabiii ama aramızda hep bir soğukluk vardır,bunu herkes bilir,onları sevmediğimizde bilirler.

bak ya nasıl canım sıkıldı şimdi...eşine daha da kızdım şimdi kusura bakma prensesim ama....

dedimya canım,o anda nerdeyse boşanacaktım,kararlıydım,ama işte çok yalvardı çok özürdiledi,birdaha olmayacak dedi,hatasını kabul etti,bende affettim ama dediğim gibi aklıma geldikçe soğuyorum.

cyd ve diloşaaa :pPPPPPPP
:78::78:kız bu saate kadar neettinizz kocişlerlee sizi gidi siziiiiiiiiiiiiiiii

sen çok yaşa emi.gece gece öldüm gülmekten:KK9::KK9::KK9:.hakikatende hepsi doğru...

merhaba canım.. topikte yenisin sanırım. kendimi tanıtayım; ismim Ceyda, 24 yaşındayım, 2.5 senelik evliyim. istanbulda ikamet ediyorum aslen Trakyalım .

Bitti :KK61: :KK1:

nerdesiniz kızlarr :) saattt kaçç saattt :))

napalım kızzz kocam eve geldi, yemek yedik sonra kayınvalideme gittik.. çay muhabbet vs. eve geldik, Paris'e uçtuk geldik.:KK23::KK23::KK60: sonra duşuydu evi toplamasıydı, çamaşırlar vardı onları astım. bulaşık makinasını boşalttım. anca bu saat oldu işte :KK19:

:KK59:

canım benim, çok üzücü bir durum. Görümcenin patavatsızlığını mı diyeyim, saygısızlığını mı, terbiyesizliğini mi yoksa kocanın sana o ortamda ve herkesin gözü önünde tokat atmasını mı :KK47::KK47:

hoş bulduk canım sen naptın bugün ya bende az önce ayakkabı araştırdım ne alsam karar veremedim ama polariste etiketin yarısıymış ordan mı alsam acaba:KK59:

memnun oldum ceyda ..bende candan 21 yaşındayım 1yıllık evliyim bend e istanbuldayım aslen kayseriliyim bende....

ya havle vela kuvvetee diyesim geldi :S:S
burnundan getirseydin daha sonra sende onların :S

yooo hiç kimsenin burnundan getirmedim ama onları hiç sevmiyorum,eşim ailesi konusunda çok hassas çünkü başlarında baba yok,üçü yaşamışlar hep,idare ediyorum ama mesela gitmiyorum bayram olmadıkça,aramıyorum ama gelincede konuşuyorum ne yapabilirimmm

:KK59:

hoş bulduk canım sen naptın bugün ya bende az önce ayakkabı araştırdım ne alsam karar veremedim ama polariste etiketin yarısıymış ordan mı alsam acaba:KK59:

canım ben bugün temizlikle uraştım valla belim ağrıyor haala halıalrı falan silkelediydim :KK59:

akşam kocam geldi, yemekten sonra kayınvalideme gittik çaya. Yine ben kek yaptım götürdüm bi de onca işimin arasında:KK47: o herzamanki gibi çayı koymuş sadece. evde kazık kadar görümce var bi halt beceremiyolar yaa :KK57: kayınpeder de yazık bacım ben götürürsem tatlı matlı yiyor işte. ona acıdığıma yapıyorum zaten. Kocam da sağolsun aşkım Allah razı olsun diyor da bari içim acımıyo :97:

iyiyim canım kızlar benimki uyklusunda aglıyo ben kaçıyım rğya gördü herhalde korktumu ne had hayırlı geceler

oyy kıyamam benn ona :KK70:

cnm ne için alıcan ayakkabı,günlükmüü yoksa düğünlük falanmı :):KK60::KK60:

yok hayatım günlük dışarıda giymelik alcam polariste etiket yarısıymış netten baktım kaçırmayım diyom oğlumada alcam.. ya incinin ayakkabılarına baktım ne öyle o uçmuş resmen adamlar hiç bişeyede benzemiyo ayakkabılar :KK37:

eeee şeyyyyyyyy :44: öle işte :KK23: :KK60::KK60::KK60:

senii gidi irrezil seniii :)) hadi hadi neyse bakalımm :)

memnun oldum ceyda ..bende candan 21 yaşındayım 1yıllık evliyim bend e istanbuldayım aslen kayseriliyim bende....

yaa bende kendimi tanıtmak istiyorum :)
25 yaşındayım
istanbuldayım
4 aylık evliyim
2 aydır işten ayrıldım evde oturuyorumm :) ve bol bol uyuyorummm :))

X