Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

öyledir muhtemelen,ben daha hiç kapılmadım öle bi hisse :S

bence bunu dert etme cnm yaa,sen kocanın gönlünü hoş tutt yeter,,sonuçta anne babasını tabi görmesi gerekir,sen gitmesende arada bi gitsin görsün tabii,valla bu akşam eşim annesini aradı babası çıktı telefona,iki haftadır gitmedik bizde,eşim öle bi baktıki gözüme ayy çok özledim dedii annemi ve babamı :)
dedim aşkım yarın gidelim hemen :)
yaniii olur böle şeylerr :)

ha tamam anladım canım,demekki her evlilikte aynı şeyler oluyor desene,bendede aynısı olmasada benzer olaylar var başımda,eşimle kavgalarımız hep onun ailesi yüzünden çıkıyor,ama bu durumda hep maalesef eşlerimiz arada kalıyor,ne yapacaklarını bilemiyor,ben eşim için çok üzülüyorum ama oda arayı bulamıyor maalesef,işte bu yüzden sana öyle geliyordur,eşin kendi ailesiyle senin aranda kalmış ve bocalamış,ben evlendiğim ilk sene nerdeyse boşanıyordum ama sonra alışıyorsun herşeye ve biribirini idare etmeye başlıyorsun,ilk seneler çok kavga ederdik ama şimdi çok az,çünkü evliliğin ilk yılları birbirini yeni yeni tanıyor ve düzeni oturtturmaya çalışıyorsun,üzülme geçer.

işte ben hiç öyle diyemiyorum annesidir babasıdır falanbana yaptıklarından dolayı ne biliyim oda mesafe koysun istiyorum heralde....

zaten bizimde evlendiğimizden beri kavgalarımızın nedeni onlar....sizde nasıl oldu.sen mi görmezden geliyosun yoksa eşinmi halletti...

cnm çektiklerini sen bilirsin tabiki bu konuda bişey diyemem ama ,ne biliyim ben kendi açımdan düşündüğümde biri bana annene babana tavır koy desee asla yapamam yanii,,,,bence eşin arada gitsin görsünn,sen kendini ağırdan sat :S

ya cnm yanlış hatırlamıyosam,sizin eviniz yapılıodu,o yüzden kiraya çıkmıştınız çok eşyam yok şimdilik diodun ?? senmiyddin oo ???

evet canım doğru hatırlıyosun...tokiden evlerin teslim edilmesini bekliyoruz

selam kızlar...

ya ne bileyim keder demeyelimde ben biraz takıntılıyımdır.evleneli bir yılı geçti ama sanki kocam benimle mutlu değilmiş gibi hissediyorum....sizde de böle oluyomu????

bana olmuyor bilemiyorum. ay zaten iş güç çocuk derken geçiyor ömrümün en güzel yılları

üzülme olurmu mutsuz olsa belli ederdi , belkide açıkca söylerdi..

hanım hanımcıklar yatmadınızmı siz bakim boş verin kocanızla aranız iyi olsun dışardan kimseye hayatınıza müdale ettirmeyin ben yine kaçar ayakkabılar çok şık beyendim güle güle kullan

selam kızlar...

bana olmuyor bilemiyorum. ay zaten iş güç çocuk derken geçiyor ömrümün en güzel yılları

üzülme olurmu mutsuz olsa belli ederdi , belkide açıkca söylerdi..

belkide evde boş boş oturmaktan kuruntu yapıyorumdur....

zaten bizimde evlendiğimizden beri kavgalarımızın nedeni onlar....sizde nasıl oldu.sen mi görmezden geliyosun yoksa eşinmi halletti...

canım evlendiğimiz ilk sene çok ama çok büyük bir kavgamız oldu eşimle ama onun annesi ve ablasıda olayın içindeydi ve hepsi üzerime geldi eşimde onlardan yana oldu,atlatamadım o durumu,boşanma durumuna gelmiştim,kafayada koymuştum,evi terketmedim tabii ama birgün dedemlere gittim ve o gün orada kalmak istedim düşünmek için,ama kararlıydım,eşimde bunu farkedince yalvarıp yakardı falan,konuştuk aramızda,o günden sonra öyle büyük tartışmamız olmadı,ama hala bazı şeyler oluyor ve genelde yazıkki eşim alttan alıyor,bende artık susuyorum,ne yapiiiyim yaaa

bende bu akşam nedense evlenmeseydim şuan ne yapıyor olurdum düşüncelerine kaptırdım kendimi..

oysaki bu akşam bıcırık kızıma rağmen romantik bir yemek yedik

bana da birşeyler oluyor sanırım bu ara ..

acaba küçük bebekli anne sendromumuna yakalandım farkında olmadan

canım allah bağışlasın bıcırık kaç yaşında

tabiki tuzu biberidir ama 3.şahıslar yüzünden olunca daha canı sıkılıyo insanın.......

evet canım doğru hatırlıyosun...tokiden evlerin teslim edilmesini bekliyoruz

tamam cnm :) ee nerdesin yoksun galiba uzun zamandırr,gel dertleşelim hayatım buralarda ,paylaştıkça azaltrız ikide geyik yaparız üstüne ohhhhhhhhh :))))))

he bacım geldim bizimki hayrettine bakıyo

kız benimkide hayrettine bakıo valla,bende hiç tutmuyorum o programıı adama gıcık oluom niyeysee :)

kız biz bayanların sendromları bitmez anam bitmezz :) yok regl öncesi sendromu,regl sonrası sendromu,hamilelik sendromu:) al işte seninkide küçük bebekli anne sendromu :)
ayy ben nerelere gidemmmmmmmmmm :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…