Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bende bu akşam nedense evlenmeseydim şuan ne yapıyor olurdum düşüncelerine kaptırdım kendimi..

oysaki bu akşam bıcırık kızıma rağmen romantik bir yemek yedik :KK69:

bana da birşeyler oluyor sanırım bu ara ..

acaba küçük bebekli anne sendromumuna yakalandım farkında olmadan :KK55:

oluyo kızlar evliliklerde candan ne yaşadıgını sen biliirsin tabiki ama ben evlatlarıma inşallah iyi bi anne ve iyi bi kaynana olurum ama çocugumun bana mesafe koymasnı istemem evlendikten sonra bu problemler genelde ailelelr çocuklarından ayrılamıyo hep dizlerinin dibinde olsun idtiyolar bişey beceremezler çocuk onlar daha düşünüyolar ve noluyo evlilikler çatırdıyo otaraf benim dedigim olacak bu taraf hayır efendim benimki olan eşlere ve malesef bazen çocuklara boşver canım burda degilsede öbür tarfata alırsın hakkını eşini engelleme sen görmek zorunda degilsin ama o zorunda ben geçen akşam eşime beş sene sonra ne olur acaba evliligimiz diyodum arada bu monotunluk duygusu banada oluyo:2:

canım evlendiğimiz ilk sene çok ama çok büyük bir kavgamız oldu eşimle ama onun annesi ve ablasıda olayın içindeydi ve hepsi üzerime geldi eşimde onlardan yana oldu,atlatamadım o durumu,boşanma durumuna gelmiştim,kafayada koymuştum,evi terketmedim tabii ama birgün dedemlere gittim ve o gün orada kalmak istedim düşünmek için,ama kararlıydım,eşimde bunu farkedince yalvarıp yakardı falan,konuştuk aramızda,o günden sonra öyle büyük tartışmamız olmadı,ama hala bazı şeyler oluyor ve genelde yazıkki eşim alttan alıyor,bende artık susuyorum,ne yapiiiyim yaaa

senin ne güzel gidebilecegin bi yerin var bazen insan elindekini kaybetmeden kıymetini bilmiyo arada bende diyorum üç gün alıyım başımı gidiyim aklı başına gelsin ama nereye:KK33:

oluyo kızlar evliliklerde candan ne yaşadıgını sen biliirsin tabiki ama ben evlatlarıma inşallah iyi bi anne ve iyi bi kaynana olurum ama çocugumun bana mesafe koymasnı istemem evlendikten sonra bu problemler genelde ailelelr çocuklarından ayrılamıyo hep dizlerinin dibinde olsun idtiyolar bişey beceremezler çocuk onlar daha düşünüyolar ve noluyo evlilikler çatırdıyo otaraf benim dedigim olacak bu taraf hayır efendim benimki olan eşlere ve malesef bazen çocuklara boşver canım burda degilsede öbür tarfata alırsın hakkını eşini engelleme sen görmek zorunda degilsin ama o zorunda ben geçen akşam eşime beş sene sonra ne olur acaba evliligimiz diyodum arada bu monotunluk duygusu banada oluyo:2:

işte anne babalar da çocuklarımıza iyilik yapıyoruz sanıyolar ama aslında en büyük kötülüğü onlar yapıyolar...senin inşaallah allah gönlüne göre verir...

valla benim annem bi sokak üstte oturuo ,3 dakika aramız ama eşim bana diyoki tartışsakta sakın ama sakın sen gitme,bana git de ben gideyim diyo :)))

ben kaçar hayrettin bitmiş galiba benimki sesleniyo offfff ne güzel sohbeti yakalamıştım 12_8 olsada rahat rahat sasaha kadar kalsam iyi geceler bu gece tüm tatsızlıkları unutun yeni güzel günler hepimizin olsun

işte anne babalar da çocuklarımıza iyilik yapıyoruz sanıyolar ama aslında en büyük kötülüğü onlar yapıyolar...senin inşaallah allah gönlüne göre verir...

evet canım iyilik yapıyoruz sanıyolar ben yeni evlendigimde ço buhranlar atlattım çünkü 20 yaşımda evlenince böyle bi saf oluyosun keşkelerim var ama şimdi biraz akıllandım ama şu sinirlilik kaldı bana çok agresif bi insan oldum çıktım bundan sonra güzel olur inşallah:KK34:herkes için

Selam hatunlar :KK64::KK64:

Evett tebessüm zamanı kızlar :KK62::KK62:

Annemizden Neler Öğrenebiliriz?_

''İyi yapılmış bir işi takdir etmeyi: “Bana bakın..., ...gidin birbirinizi dışarda gebertin, evi daha yeni temizledim…!!!”

Duaların Gücünü: “Yat kalk dua et ki baban müzik setinin bozulduğunu farketmedi…”

Zamana karşı yarışmayı: “O oyuncaklarını topla yoksa bi tekme attığım gibi hepsini karşı sahilden toplarsın..”

Mantıklı Düşünmeyi; “Ben öyle diyorsam öyledir…!!!”

İleri görüşlü olmayı: “Çıkmadan önce temiz bi çamaşır giy.. yolda Allah korusun başına birşey gelir kirli çamaşırla etrafa rezil olursun.”

Hayatın trajikomik yanlarını: “Sen daha orda gülmeye devam et, birazdan ben seni tam güldürecem….”

Hayatın çelişkilerle dolu olduğunu: “Kapa çeneni ve çorbanı iç ..!!”

Dayanıklı olmayı: ” O ıspanak bitene kadar sofradan kalkmak YOK

Hava raporu tahmini yapmayı : “Şu dağınıklığa bak… yabancı biri görse odanın ortasından kasırga geçmiş sanır…”

Abartmayı: “Sana 500 bin defa söyledim kirli ayakkabılarınla içeri girme diye…!!”

Davranış Psikolojisini: “Babana çekeceğine biraz bana çekseydin noolurdu ?…”

Olağanüstü durumlara hazırlıklı olmayı: “Dinleme bakalım anne sözü dinlemee…!!! ‘Kafana meteor düşecek kenara çekil” diye bağırsam onu bile dinlemezsin di mi……!!!!”

Kıskanmayı: “Dünyada senin annen baban gibi mükemmel bi aileye sahip olmayan, kac milyon çocuk var biliyor musun…”

Sabırlı olmayı; “Baban eve gelsin, sen görürsün”

Hakkımızı alacağımızı; “Eve vardığımızda ben bilirim sana yapacağımı”

Diyalog kurmayı; “Sana bir şey sorduğumda cevap ver…!!”
“Ne söyleyeyim anne?”
“Sus!! Bana cevap verme!!!”

Tıp bilgilerini: “Gözlerini şaşı yaparken bir gün öyle kalıvereceksin”

Olgun olmayı; “Bu tabağın hepsini bitirmezsen asla büyüyemezsin.”

Genetik bilgileri; “Sen de o lanet olası babana çektin.”

Bilgeliği; “Benim yaşıma gel de anlarsın o zaman.”...''

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ne güzel bencede erkekler gitsin:KK23::KK23:

nerdeyse yedi yıllık evliyim bi gün annemlere kaynanm bana bunu dedi yada eşim bana şunu yaptı demedim kavganın üstünede arasalar yokmuş gibi davrandım pişman degilim yoksa çok uzuyo herşey çevremden öyle gördüm yani

''İyi yapılmış bir işi takdir etmeyi: “Bana bakın..., ...gidin birbirinizi dışarda gebertin, evi daha yeni temizledim…!!!”

Duaların Gücünü: “Yat kalk dua et ki baban müzik setinin bozulduğunu farketmedi…”

Zamana karşı yarışmayı: “O oyuncaklarını topla yoksa bi tekme attığım gibi hepsini karşı sahilden toplarsın..”

İleri görüşlü olmayı: “Çıkmadan önce temiz bi çamaşır giy.. yolda Allah korusun başına birşey gelir kirli çamaşırla etrafa rezil olursun.”

Hayatın trajikomik yanlarını: “Sen daha orda gülmeye devam et, birazdan ben seni tam güldürecem….”

Hava raporu tahmini yapmayı : “Şu dağınıklığa bak… yabancı biri görse odanın ortasından kasırga geçmiş sanır…”

Abartmayı: “Sana 500 bin defa söyledim kirli ayakkabılarınla içeri girme diye…!!”

Olağanüstü durumlara hazırlıklı olmayı: “Dinleme bakalım anne sözü dinlemee…!!! ‘Kafana meteor düşecek kenara çekil” diye bağırsam onu bile dinlemezsin di mi……!!!!”

Kıskanmayı: “Dünyada senin annen baban gibi mükemmel bi aileye sahip olmayan, kac milyon çocuk var biliyor musun…”

“Ne söyleyeyim anne?”

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

daha yenimi geliyosun kızzzzzzzzzzzz:KK53::KK53::KK53:

konu neydiki cnm ? merak ettim ama ,canın isterse anlat yani,istemessen hiç deşme :))

canım uzun ama anlatayım,biz eşimle turizm işi yapıyoruz ya,sabahın köründe gidiyoruz dükkana,sabah 7 de dükkanda oluyoruz sonra akşama kadar hep ayaktayız,turistlerle uğraşıyoruz,neyse bir cumartesi günü akşam işten sonra eşimin annesinin yanına gittik tabii görümcemlerde ordaydı,sonra hadi dışarıya çıkalım dedik,gece gittik bir bara ama görümcem bize sormadan başka arkadaşlarınıda çağırmış,neyse onlarda geldi gece 3 oldu ben uyku diye ölüyorum,bilmem kaç saattir ayaktayım,neyse çıktık bardan,bu arada herkesin hesabını eşim ödedi,görümcem zaten asla cebinden para çıkarmaz,yanındaki arkadaşlarıda ödemeye ortak olacaklarken görümcem arkadaşlarına ödettirmedi:KK53:sanki onlar kardeşi benim kocamda üvey evlat,neyse ben tabi eve gidicez uyuycaz ümidiyle arabaya bindim ama görümcem dediki şu barada gidelim,gecenin dördü,ben çok uykuluyum ama vede yorgun,eşimede diyorum gtimeyelim diye,neyse durduk diğer barın önünde,ben inmedim arabadan,eşim gel diyor ben yok uyuycam siz gidin dedim,görümcemde eşime diyorki bırak ört kapıyı...eşim 5 dk sonra geri geldi,çok ayıp ediyorsun millet ne diyor içerde biliyormusun dedi,tepem atmış,çıktım arabadan girdim bara,tabii hafif sarhoşlukta var,görümcemin kolundan tuttum,yüzüme söyleyin ne diyorsanız dedim,eşim o sırada geldi bana yokat attı,dışarıya çıkardı,kavga ettik,rezillikti yaniii,sonra eşimi bırakıp taksiye atlayıp arabama gittiim oradanda evime.ertesi günü görümcem kayınvalideme anlatmış,kayınvalidemle görümcem eve geldiler,o bişey dedi öbürü bişey dedi,eşimde onlardan yana,annemlere haber bile vermedim üzülmesinler diye,anlayacağınız üçü bir oldular,nefret ediyorum onlardan nefrettttttttttttttttt

“Ne söyleyeyim anne?”

sen çok yaşa emi.gece gece öldüm gülmekten:KK9::KK9::KK9:.hakikatende hepsi doğru...

X