Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

$Resim 211.jpg $Resim 209.jpg

kızlar saçım ev hali gece gece yani,ayrıca bu kadar kilolu değilim,resim öyle çıkmış:KK59:

Eki Görüntüle 144351 Eki Görüntüle 144350

kızlar saçım ev hali gece gece yani,ayrıca bu kadar kilolu değilim,resim öyle çıkmış:KK59:

ayy kız üşenmemiş giymişde çekmiş bidee :) güzel valla şık elbise ben böle dantelli şeyleri çok severim,pentiden deli gibi dantelli çorap aldım,bankada çalışırken siyah eteklerimin altına giyiyodum çok güzel oluyodu,
seninde kollar çok şık,ama altına düz ince çorap giderr :) ohh ohh maşallah,bi düğün olsada buaralar giyinsen gitsen valla :)

ayy kız üşenmemiş giymişde çekmiş bidee :) güzel valla şık elbise ben böle dantelli şeyleri çok severim,pentiden deli gibi dantelli çorap aldım,bankada çalışırken siyah eteklerimin altına giyiyodum çok güzel oluyodu,
seninde kollar çok şık,ama altına düz ince çorap giderr :) ohh ohh maşallah,bi düğün olsada buaralar giyinsen gitsen valla :)

hahahaaaaa haklısın valla

hahahaaaaa haklısın valla

bizim yarın akşam bi akrabanın düğünü var ama hiçç gidemicem valla,,köyden tüm akrabalar orda olacak,şimdi ayy nasıl evlilik napıyosun şölemi böylemi hiç çekemem valla :)) gitmicem o yüzden ,oysa buaralar çok güzel ceket falanda aldım onlarıda çok giyinmek istiyorum,daha etiketlerini bilem çıkarmadımm :))
insan bazen ihtiyaç duyuyo valla kokoş gibi giyinip gezmeyee :)))

ses verin arada ya kızlarrrr,eee candan varmı bir derdin kederin,anlatmak istediğin birşeyin,sevinç keder...

ya ne bileyim keder demeyelimde ben biraz takıntılıyımdır.evleneli bir yılı geçti ama sanki kocam benimle mutlu değilmiş gibi hissediyorum....sizde de böle oluyomu????

kızlar bu gece netim oyun oynuyo bana gidip geliyo aniden kaybolursam anlayın düştüm netten yani:KK60::KK60::KK60:

ya ne bileyim keder demeyelimde ben biraz takıntılıyımdır.evleneli bir yılı geçti ama sanki kocam benimle mutlu değilmiş gibi hissediyorum....sizde de böle oluyomu????

bilmemki canım biz eşimle 3 sene flört ettik 4 senelikte evliyiz bazen bende evliliğimizin monotanlaştığını düşünüyorum ama eşimin sevmediğini düşünmüyorum.öyle düşünme,bı bir evre geçer....

hayırdır cnm,böyle düşünmene sebep nedirki?

biz önce eşimin ailesiyle kalıyoduk..sonra onlar bana yapmadıklarını bırakmadıkları için ayrı eve geçtik.bende görüşmüyorum şu anda eşimin ailesinden hiç biriyle.ailesi de ikide bir eşimi arıyolar niye gelmiyosun falan diye baskı yapıyolar.eşime kendini suçlu hissettirmeye çalışıyolar.öle oluncada işte bende ne bileyim orayı özlüyomu diye içime şüphe kaçıyo.anlatabilmişimdir umarım....

X