Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızz ahandaa kaldık başbaşaa,,benim eşim sinema hastasıdır cnm yaa,sinema tv ye üyeyiz ,film bulmuş bitanee,kanepenin bi ucunda o film izlioo diğer ucunda ben laptop kucağımdaa takılıyorum iştee :)))
seninki çalışcakmı yarın cnm,yani erken kalkış varmı sbh ??

yok canım sabah iş yok tatil yani ama benim kociş biraz uykucudur,bugün geç bile kaldı,normalde en geç 22:00 de yatar.sorun yok yaniiii

canım eşim tekstil fabrikasında çalışıyor 3 vardiya oluyo zor yani her hafta düzen bozuluyo
zormuş canım ya,ne diyim ALLAH kolaylık versin.

ekobero hoşgeldin canım,sanırım geçmiş sayfalardasın

hoşbulduk canım evet gerilerdeyim dün kızlarla sohbet ederken yanlış anlaşılmılmıyız diye bakıyodum ama yok herkesi çok seviyorum burda ya iyiki varsınız kimse öküzün altında buzagı aramıyo öpüyorum sizleri mucuk mucuk

neolduki cnm ?

ben okudum geçmişi ama herhangibi sorun yoktu :)
ne konuştunuzda tereddüt ettiniz bakemm :)

neolduki cnm ?

ben okudum geçmişi ama herhangibi sorun yoktu :)
ne konuştunuzda tereddüt ettiniz bakemm :)

yok canım tereddütlük bişey bişey de olmadı zaten ya blackçim ben kalp kırmaktan korkarım yanlış anlaşılmaktanda hani düşünürsün ya bazen bunu söyledim ama acaba karşımdaki alındımı öyle bişey işte

kızz ne seksi ayakkabı bunlarr bölee :))gece çıkmak için mi aldın bunlarıı....

güle güle giyy canım valla şıkk ve güzell :))

ohhhh iyi bari beğendin yani,bende beğenerek aldım ama yanıldımmı acaba diye düşündüm,evet gece için aldım canım,birde düğün falan filan olursa kışın diye.dur havaya girdim birde elbise aldım onuda çekicem.

anladım cnmm :) olmamıştır heraldee :)hepimiz zaten stres atmaya giriyoruz burayaa:)

koy kız koy bakiyimm,bende dar paça pantolonun üstüne giymek için şık bi kısa çizme aldım,yarın bende onu çeker koyarım cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…