Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Arkadaşlar , kilo vermek istiyenlerr..
Ben hayatımda ilk defa diyetisyene gittim. Kilo vermek yemekten geçiyormuş onu anladım. 10 gunde 2 kilo verdim bunun 1,5 kilosuda yağdanmış..

Düzenli beslenmek canım.. diyetisyen insana bunu öğretiyor.. öncelikle beslenmeyi düzene sokacaksın dolayısı ile fazlalıklar da gitmiş oluyor. Sonrası ise bize kalmış. örneğin bugün fazla kaçırdıysan yarın kaçamak yapmak yok. form da ancak böyle korunur diye düşünüyorum.

bunu içmek cesaret ister anommm hem limon hem sarımsak hemde 29 gün beklemişinden..

şarap gibi bişeymi oluyo acaba ya da şalgam suyu

vallaha ne olduğunu bilmem ama hala içiyor :)

tadıı nasılmışşş ama kötü kokmuyormuu??

ya halinden çok memnun gözüküyor,dikiyorum kafaya zaten yarım çay bardağı diyoo :) demekki çok rahatsız edici değil tadı :))

durun ben buldum :

şu çember yarışması varya ona katılcam 3 gün bişey yemiyon paran gitmesin diye sonra devamı gelir:)) :90:

yarışmayı zap yaparken gördüm birşeyde anlamadım,eğer 3 gün yemek yemeden duruluyorsa ben kesin 1.olurdum,kolay kolay acıkmayanlardanım,birde bu yarışmanın ilk etanında gördüklerim yemekteyiz yarışmasındaki kişilerdi,o yüzden yarışma bana yapmacık geldi,yakında yayından kalkar,show tv nin kendi adamları hepsi.

evet canım aynen öyle çok sağlıklı oluyorsun çok hafifi hissediyon bu aralar bozdum ama hemen yarın bir galeta bide kepek ekmeği alıyorum

kıslar canlar bana musade artık uykum geldi tatlı uykular allaha emanet olun yarın görüşmek üzere

durun ben buldum :

şu çember yarışması varya ona katılcam 3 gün bişey yemiyon paran gitmesin diye sonra devamı gelir:)) :90:

hep beraber gidek o zaman muhabbetten de geri kalmayız nasıl bilgisayar başında saatler akıp geçiyo üç günde akar geçer bi taşla kaç kuş vururuz zayıflarız muhabbet de ederizz eee artık parayıda bölüşürüz kardeş payı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…