Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hep beraber gidek o zaman muhabbetten de geri kalmayız nasıl bilgisayar başında saatler akıp geçiyo üç günde akar geçer bi taşla kaç kuş vururuz zayıflarız muhabbet de ederizz eee artık parayıda bölüşürüz kardeş payı:KK66::KK66:

kız hepimiz sığarmıyızz o çembereee :))
ama cyd yı götürmeyelim o artı 18 yapar :pPPP:KK60::KK60::KK60:

ben aslında kocadan önce görümcelerime inat zayıflamak istiyom...

zayıfmı görümcelerinn kızzz ???

kızlar ben sözlüyken çok zayıftım düğün telaşıyla dahada zayıfladım:)) beni kıskanan görümcem en küçükleri en küçüğü dediysem arada 10 yaş var kadın kırka geldi hala benle uğraşıyo neyse ozamanlar bu benim gibi 3 tane derdi bana inat tığ gibi oldu karı şimdi ben şişkolaştım o zayıf kaldı hemen yaza kadar zayıflamam lazım:KK47::KK53:

hep beraber gidek o zaman muhabbetten de geri kalmayız nasıl bilgisayar başında saatler akıp geçiyo üç günde akar geçer bi taşla kaç kuş vururuz zayıflarız muhabbet de ederizz eee artık parayıda bölüşürüz kardeş payı:KK66::KK66:

kızlar bu gece benim pek keyfim yok,yorgunum sonra görüşürüz,bu gece beni affedin,sonra görüşürüz,herkese iyigeceler,hepinizi öptüm.

yarışmayı zap yaparken gördüm birşeyde anlamadım,eğer 3 gün yemek yemeden duruluyorsa ben kesin 1.olurdum,kolay kolay acıkmayanlardanım,birde bu yarışmanın ilk etanında gördüklerim yemekteyiz yarışmasındaki kişilerdi,o yüzden yarışma bana yapmacık geldi,yakında yayından kalkar,show tv nin kendi adamları hepsi.

aynen canım bence de öyle :KK19:
kıslar canlar bana musade artık uykum geldi tatlı uykular allaha emanet olun yarın görüşmek üzere
güle güle hayırlı geceler :KK19:
ben aslında kocadan önce görümcelerime inat zayıflamak istiyom...
puhahaa dilekk yaa :KK60::KK60::KK60:
benimki zayıflara bakacağına, otursunda kendi koca göbeğine baksın.

yürürken göbeği ondan önce gidiyor

eve gelince önce göbeği giriyor kapıdan :KK60:
heçç :63: :KK60:
kız hepimiz sığarmıyızz o çembereee :))
ama cyd yı götürmeyelim o artı 18 yapar :pPPP:KK60::KK60::KK60:

zayıfmı görümcelerinn kızzz ???

kız ne +18' liğimi gördünüz aaa beennnn heç öle şeyler bilmem :78: :KK60::KK60:

gelin yafrularımm yanaşın eccük :KK53: :KK60::KK60:

:KK66:
benim eşimde diyette 6 kilo verdi.meksika biberi hapı aldı kullanıyor.birde ona çatlıyorum.o veriyor.ben kalıyorum......:84:
kız sende ona bakarakk hırss yapıp zayıflarsınn sonra ben eşimle dün atıştımm kilo yüzündenn a asla tamam deyip kendi kilo aldığınıdaa kabullenmiyodu baktı ben bugün çok kararlıyımm kendide az yedii bende dikkat edecemm yedikjlerime dediii etkilerndii
:KK66::KK66:

Son düzenleme:
cyd cım bu arada evinin fotolarını gördüm çok şirin eşyalarında çok güzel eminim kendi evinde dahada güzel olur.. huzurla oturursun inş.
neler yaptırıyosun yeni evine anlat bakalım

ayyy ne anlatayım fıstık,aslında uykum var ama dün pc ye giremedim diye bakınıyorum,sen nasılsın neler yaptın,bebiş nasıl oldu,geçtimi rahatsızlığı.

hoşbulduk canım,ben giridm çıktım yine geldim

sağol canım hoşbulduk.

hayatım iyi yaptın. bebiş iyi inş hasta olmaz bidaha salgında varmış hasta etmemeye çalışıyom

benim eşimde diyette 6 kilo verdi.meksika biberi hapı aldı kullanıyor.birde ona çatlıyorum.o veriyor.ben kalıyorum......:84:

ayy dayanamıycam buna yazıcam,benim kocişte 10 kilo verdi,hemide hapsız mapsız doğal olaral ama ben hala yerimde sayıyorum,offf,kocamı kıskanıyorum.

kız sende ona bakarakk hırss yapıp zayıflarsınn sonra ben eşimle dün atıştımm kilo yüzündenn a asla tamam deyip kendi kilo aldığınıdaa kabullenmiyodu baktı ben bugün çok kararlıyımm kendide az yedii bende dikkat edecemm yedikjlerime dediii etkilerndii

hayatım kocaları boşver onlar kilo alsınlar önemli olan biz zayıflayalım:KK53::KK53::KK28:

evet aslında etrafa karşı çok hoş oluyor.kıskananlar çatlasın...........:21:

asıl bomba bende.. küçük görümcem büyük görümceme çin malı biber hapı vermiş

eşimde dün hapları görmüş büyük ablasına kızmış demiş içme onları. ölürsün bak. hemde çin malı.

sonra küçük ablası, büyük ablasını aramış, telde konuşmalarını eşim duymuş tekrarlamış içmeyin onları diye.

bu sefer eşim almış telefonu elime , demişki benim için bak nasıl zayıfladı sizde boğazınızı tutun zayıflayın demiş,

küçük görümcem yelkenler suya inmiş şekilde hemen sormuş sahi nasıl zayıfladı nolur bize söyle diye...

küçük görümcem uzakta oturuyor, buraya gelip beni şişman gördüğünde ayyy sen ne polmuşsun senin kilolar kalıcı vs derdi, geçen hafta son gelişinde beni gördü çatır çatır çatladı.

şimdi ikisi birden yarışa girdiler. ama nasıl zayıfladığımın formülü bende eşimi sıkı sıkı tembihledim söylemeyeceksin dedim , o da tamam söylemem zaten dedi.

canım emziriyorumya kesemiyorum.aslında çokda fazla yemiyorum.sezeryanlıyım.sporada daha başlamadım.doktorum 6 ay bekle dedi.artık bundan sonra.benimde yaza kadar enaz 5 kilo vermem lazım.....

X