Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

saol canım ben normalde bu kadar ekmek yada yemek yemem herhalde ben düzensiz beslendiğim için veremiyorum kilolarımı:2::2:

evet kahveler içildimi afiyet olsun kıslar ben ilk hamile kaldığımda 40 kiloydum sonra ikinci doğum aradan seneler geçti şimdi 50 kiloyum bende kilo almaya çalışıyorum

ne güzel ablacım.bizde verelim diye uğraşıyoruz.zayıf olunca insan daha sağlıklı oluyor.kendine güveni oluyor........

kızlar lafa bakın hele Allahaşkına...

çayın Liptonlusu, kadının ip donlusu sevilir
hahha cyd geldi :)))

benim boy 162 falan.black düşünmekle olmuyor ki bebek.düşünüyoruz bizde ama 2 kayıptan sonra anca kendimi topladım.şimdi eşim doktora gitmeli bende sorun yok ama sanırım onda sorun var.hele gitsin doktora sonuca bağlı birde tabi ALLAH ne zaman uygun görüp verirse nasip yani.hayırlısı herkes için. hele doğuralım veririz kilo ne ki gözünde büyütme :))) çok olsa bir dirhem et bin ayıp örter der güler geçeriz :)))))

kız ben bukadarcık yemekle duramammmm

ben size asıl bi formül veriyimm yağlardan kurtulmak için sıkı durunnn :)))
4 kg limon sıkılarak içine 40 diş sarımsak koyuluyor,ağzı kapatılıp 29 gün bekliyo,ve daha sonra bitene kadar hergün yarım çay bardağı içiliyor,bu vücuttaki yağları yakıyormuş,kuzenim şuan yapıyor...

yumurtanın beyazını rahat rahat yiyin ister haşlanmış ister sahanda.
kalorisi yok denecek kadar az diyeti hiç etkilemiyor. ama ekmeksizde mide bulandırıcı olabiliyor.

evet kahveler içildimi afiyet olsun kıslar ben ilk hamile kaldığımda 40 kiloydum sonra ikinci doğum aradan seneler geçti şimdi 50 kiloyum bende kilo almaya çalışıyorum

ben kahve içmedim. du bi kahve yapam kendime..

çok zayıfmışsın gerçekten..

kızlr bi de diyet listeleri kişiden kişiye farklılık gösterir bence. bu yüzden bi diyetisyene muayene olmadan diyet yapılmasını tavsiye etmiyorum şahsen

bunu içmek cesaret ister anommm hem limon hem sarımsak hemde 29 gün beklemişinden..

şarap gibi bişeymi oluyo acaba ya da şalgam suyu

bence biraz balık etli olmak lazım çok zayıfda olmuyor ne giysen yakışmıyor hiçbir kıyafeti taşıyamıyorsun

tadıı nasılmışşş ama kötü kokmuyormuu??

haklısın hayatım allah önce hayırlısıyla nasip etsin göstersin o günlerii inşallahh:)

Arkadaşlar , kilo vermek istiyenlerr..
Ben hayatımda ilk defa diyetisyene gittim. Kilo vermek yemekten geçiyormuş onu anladım. 10 gunde 2 kilo verdim bunun 1,5 kilosuda yağdanmış..

hayırlısı canım allah nasip eder inşaallah.tabiki ben ilk hamileliğimde 74 falan olmuştum.sonra diyetle.57 ye düştüm.sonrahamilelikte 70 çıktım.şimdi 69 .inşaallah bundanda kurtulacağım.sizde doğurun inşaallah.kilolar çokta yakışır belki.kalırsa kalsın...................

bence de canım Allah bi bebiş nasip etsin de eli ayağı düzgün sağlıklı, kilo dediğin verilir elbet :97:

o ne kııı sirke gibin bişi olur o içilir mi heçç

kız sonra kacalar zayıflara bakmasınlar:))

durun ben buldum :

şu çember yarışması varya ona katılcam 3 gün bişey yemiyon paran gitmesin diye sonra devamı gelir:)) :90:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…