Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

farkedilcek gibi değilmiş hakikatennn :)))) anemmmm ne yaptın kız senn, hamilelikte bukadar alınıyomu kızlar yaa korkmaya başladım ben,yada ortalama kaç kilo alınmalıdırrr :)))))))))

15 ideal olan ama alınıyormuş baksana :)) ben şimdi 53 kiloyum evlenirken 45 kiloydum.hamilelikte rahat 75 olurum gibime geliyor ama sebze ağırlıklı beslenmek lazım ekmeği az yemek lazım.hele bi hamile kalalımda :))

ay canım ne güzel gitmiş işte benim sadece 1 kilo gitti.69 kiloyum..............

ama sen emziriyorsun ben çok fazla ilaç kullanıyordum benim bebik hiç emmek istemedi ama ben yinede yaklaşık 2 ay sağıp verdim ondan sonra ilaçların etkisiyle süt gitti.. üzücü ama yapacak birşey yok hamileyken kaşıntı hastalığına yakalandımda. kurdeşen döktüm yani halk arasındaki tabirle.

ama sen emziriyorsun ben çok fazla ilaç kullanıyordum benim bebik hiç emmek istemedi ama ben yinede yaklaşık 2 ay sağıp verdim ondan sonra ilaçların etkisiyle süt gitti.. üzücü ama yapacak birşey yok hamileyken kaşıntı hastalığına yakalandımda. kurdeşen döktüm yani halk arasındaki tabirle.

geçmiş olsun canım.hayırlısı onunda nasibi okadarmış.sağlıklı olsunlarda..............

ÖNCEE BEBEĞİNN AMA:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: EMZİRR ANAMM SENN EKSİKK ETMEE BEBENİİİ VERİRSİNN ZAMANLAA
bencede emzirebildiğin kadar emzir ben emziremedimde çok sıkıntılar yaşadım mama yemezdi çok çeşitlisini denedim ama hala iştahsız zayıf bebek gerçi bana çekmiş bende çok zayıftım önceden.
farkedilcek gibi değilmiş hakikatennn :)))) anemmmm ne yaptın kız senn, hamilelikte bukadar alınıyomu kızlar yaa korkmaya başladım ben,yada ortalama kaç kilo alınmalıdırrr :)))))))))

10-18 arası normal sanırım. 20 yi geçtinmi korkmak lazım korkmakta değilde kontrol altına almak lazım.
benim kontrol altındaydı ama yinede fırladı ben hamileyken bile diyet yaptım dr tavsiyesiyle. diyete rağmen son 2 ay toplam 18 kg aldım.

15 ideal olan ama alınıyormuş baksana :)) ben şimdi 53 kiloyum evlenirken 45 kiloydum.hamilelikte rahat 75 olurum gibime geliyor ama sebze ağırlıklı beslenmek lazım ekmeği az yemek lazım.hele bi hamile kalalımda :))

kız valla ben 53 kiloydum evlendiğimde,ama boyum 1.70 yani 53 kilo ile baya zayıf duruyorum,ama şimdi aldım 58 falanım işte ,bu kilo benm için ideal ama ya doğurursak ne yapacaz biz tripolii :)))))))

sen ne zaman düşünüosun buarada ,varmı hiç planda ???

listeni versen yön gösterir bizede bende spora başlamıştım ve sadece yediklerimi azaltmıştım bir kaç kilo verdim ama şu keçi gribi bi geldi gitmek bilmedi benim sporda kaldı diyetde ama başlıcam yeniden
inş başarırız

hayatım çok sıkı bi liste ama :

sabah 8de : şekersiz çay kibrit kutusu kadar peynir 3 dilim ince kepek ekmeği
saat 11 de: 1 adet veyva
saat 1.5 ta: 4 kaşık pilav yada makarna sade,4 kaşık susuz yemek,3 dilim kepek ekmeği,köfte büyüklüğünde haşlanmış tavuk.
saat 4 te: 3 galeta çay tabi şekersiz 1kibrit kutusu peyaz peynir
saat 7 de: saat 1.5 aynısı
saat 10 da : 1 adet meyve

ben bunu 2 ay yaptım 8 kilo gitti yağlardan gittiği için o kadar belli oluyoki şiddetle tavsiye ediyorum

listeni versen yön gösterir bizede bende spora başlamıştım ve sadece yediklerimi azaltmıştım bir kaç kilo verdim ama şu keçi gribi bi geldi gitmek bilmedi benim sporda kaldı diyetde ama başlıcam yeniden
inş başarırız

ben size gün boyu yaptıklarımı anlatayım
sabah kesinlikle 1 haşlanmış yumurta 10 zeytin 1 domates 1 salatalık kk kadar beyaz peynir 1 kupa bardak şekersiz çay 3 yada 2 dilim kepekli ekmek
arada 1 meyve yada 1 kase yoğurt yada 1 bardak süt
öğlen o gün sebze yemeği varsa 6 yemek kaşığı pilav varsa 3 yemek kaşığı 1 tabak salata 1bardak ayran pilav yada makarna varsaasla ekmekyemiyorum
arada yine aynı ya meyve ya yoğurt yada süt
aşkşamda öğlen gibi
ve 1 meyve yiyorum işte tüm uymamız gereken bu ben bununla 2 ayda 10 kilo vermiştim geri alınca aynı diyete tekrar başladım

ben iki hamileliğimde de 9 kilo almıştım ve doğumdan sonra hiç bir şey kalmadı neredyse ama emzirirken alıyorum kiloları ve kalıyor gitmiyor inş bunlar gider

evet kahveler içildimi afiyet olsun kıslar ben ilk hamile kaldığımda 40 kiloydum sonra ikinci doğum aradan seneler geçti şimdi 50 kiloyum bende kilo almaya çalışıyorum

ben size gün boyu yaptıklarımı anlatayım
sabah kesinlikle 1 haşlanmış yumurta 10 zeytin 1 domates 1 salatalık kk kadar beyaz peynir 1 kupa bardak şekersiz çay 3 yada 2 dilim kepekli ekmek
arada 1 meyve yada 1 kase yoğurt yada 1 bardak süt
öğlen o gün sebze yemeği varsa 6 yemek kaşığı pilav varsa 3 yemek kaşığı 1 tabak salata 1bardak ayran pilav yada makarna varsaasla ekmekyemiyorum
arada yine aynı ya meyve ya yoğurt yada süt
aşkşamda öğlen gibi
ve 1 meyve yiyorum işte tüm uymamız gereken bu ben bununla 2 ayda 10 kilo vermiştim geri alınca aynı diyete tekrar başladım

hayatım kesinlikle haşlanmı yumurtayı haftada 1 kez yicen sakın yeme

kız valla ben 53 kiloydum evlendiğimde,ama boyum 1.70 yani 53 kilo ile baya zayıf duruyorum,ama şimdi aldım 58 falanım işte ,bu kilo benm için ideal ama ya doğurursak ne yapacaz biz tripolii :)))))))

sen ne zaman düşünüosun buarada ,varmı hiç planda ???

bende aynı senin gibiydim hatta ben 50 kiloydum.şuan 61 kiloyum 38 bedenim. yani aslında şuanki kilom ideal. önceden iğne iplik gibiydim :KK52:

X