Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

çoooooook romantikmiş be ya

ayy onu gel bana sorr var ya canım ne cok acıdı anlatamam hala ınanamıyorum....
inanmak ıstemıyorum...
daha bellı deıl canım hıcbsey herkes kafasına gore yazıyor bseyler

olmamışmı daha evet ya neler yazdılar çocugu çok küçük ya en çokda ona üzüldüm

şimdi nerde oo günler....

bana sözlüyken 6 sene önce gel dedi sana baştan aşağıya kıyafet alim boşver dedim düğün öncesi masraf olmasın eeee ben kaşındım adamı alıştırırsan

alışmış kudurmuştan beterdir diye boşuna dememişler

ay kızlar defneye çok üzüldüm ama kaderi böyleymiş yiyecek ekmeği bitmiş sadece son nefesinde çocuğunun yanında değilmiş onada çok üzüldüm..çocuğuda çok küçük Allah herkese hayırlı ölünm versin....

biz 3 yıldır beraberız bı gunden bıı gune bı cımrılıgını gormedım ya hatta dısarıya alısverıse gıttıgımzde kendıne almaz bana alır okonularda cok hassastır yaa Allah yoldan cıkarmasınn

aman bırak yaa öle gel alıyım demekle olmuo. benmki de çocuk doğcaa zmn ablamdan en çok istediğim yüzüğü öğrenio sonra tam alıcak felan bana sordu alıyım mı diye. ben de alma dedim. ne kıymedti kaldı ki yani al dedikten sonra. alıcan doğumdan sonra getirip vericen kardeşim. ya da hiç sormıcan. hala düşündükce cnm sıkılıo. keşke hiç sormayaydı da almayaydı gene.

banane bende gelim sizle bide oğlum var çok diliz yani

canım benim gel valllaaa oluşunla oynarızzzz hemmmm :)

ayyy bunu ısterımm ıste:)
sehırfırsatlalrından mı bu canım

lavinia canım sen nerden,41 yazıoo ya izmitmi cnm,eğer izmittensen geçen bi fırsat vardı izmitte bi köyde bungaloow evler bi gece 120 liraydıı...
çift kişilik tabii akşam yemeği bowling ve kahvaltıda içindee

kız banim cadı kaynanam aynı odada iki ayrı yatak açtı deli mi ne

yuhh artııkkkkkkkkkk anemmmmmm

valal benmki cimriliken de yapmıo aslında anlamadım ben neden yaptıını. cimri olsa kredi kartını bana verip, arabaya benzin koy, git gez, kendine bişeyler al demez. ama işte romantik değil ama. yani öle çiçek alıyım aman hediye getirim, ya da gzl iki laf söylim yok. anca verir dediim gibi git kendin al der...

hergordugumde gozlerım doluyor zaten ya Ölum bu elbet herkese ugrayacak ama ıste bazı ınsanlara dokunduramıyo ınsan

sevgıyı yasatmayı bılmıyor oda cogu erkegın sorunu zaten canım onuda ortaya cıkarmak o aıleden gelen duvarı yıkmakta bıze dusuyor

ay o dogum muhabbetini nerden açtın kız ben ilk oglumu dogumgünümde dogurdum sezeryanla günüm belliydi yani adam ne bi çiçek ne bi hediye neymiş o gün parası yokmuş scebinde ki kredş kartları ne güne duruyo çok üzülmüştüm insan önceden plan yapar ikincidede koca bi çiçek geldi onuda çiçekçi getirdi verdi gene sinir oldum dogumgünümde koolye almış getirmiş işte pehhhhhhhhh ben o kadar bekleikten sonra

yooo hayatım sen adamına bişey deme şimdi. ben kredi kartlarının yüzlerini görmedim heralde benden yüz görümlüğü istiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…