Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

erkek mılletı ıste ama bı yerınız agrısa bsey olsa hemen korkarlar canım canım olur...
neyse sıkmayın canınızı ya ne guzel bebıslerınız var bende bebıss ıstıyomm walla

Allah inşallah sana da verir isteyen herkese verir müjdeli haberinide bize verirsin:))))

bu arada kızlar kocama çalışıyım diorum ama yanaşmıo yaaa. çocuk nolcak diip duruo. bi türlü konuşamadık. konuu ne zmn açsam sonra dio kapatıo. off ne kadar da olsa destek olur diorum. hem de paslanmam yaa.. korkuorum iş bulamıcam yakında. şimdi bile zaten az denk gelio iş. gelenler de nerdeyse asgari ücret vercekler yaaa... offff......

kızzz yamukprenses bu akşamda yokk haber varmı kendisinden
hatunn yaptı bişiler ama gelince anlatır artıkkınnn

hayatım bizim eşlerimiz kardeşmi.benim kız kardeşim bankacı banada ayarladı bankadan iş sokmadı ya odun çocuk ne olcak diyo annem bakacaktı

Shadoww meslek ne cnmm ?

aslında hiç sohbet havamda değlim.. ama senin hatrına girdim dilek.. kızımla başım dertte... konu açtım az önce... üf yaa

valla cnm benm anam olsa ya da kaynanam baksa bi bahanesi kalmıcak da bakıcı tutarım diom ama yanaşmıo işte..

hayatım ama o işte bana sıcak gelmiyo kreş de sıcak gelmiyo daha çok küçükler .hani anne veya babanne olsaydı onlar güzel bakardı tv de görüyorum ya hiç güven kalmadı

Merhaba arkadaşlar... Yazacağım şeyler belki bazılarınız iççin dert sayılmaz, ama benim için çok önemli...
Ben bir Anneyim ve kızım benim için herşeyden önce gelir...

Konuya gelince:

Kızım 26 aylık, oldukça akıllı neşeli meraklı, yaşıtlarından çok daha iyi konuşabilen bir bebek...
Bugün akşam oturuyorduk. Eşimin işten gelmesine çok az bi zaman kalmıştı.. Kızım oyuncak atı ile oynuyordu... Birden sağ elini ıssırmaya başladı... elinin üzerini kızartmış... İlk başta dikkatimi çekmemişti.. sonra baktım elini ıssırıyor.. kızım napıyorsun sen dedim, anne elimi ıssırıyorum onu sevmiyorum dedi... aldım kucağıma kızım öyle yapılmaz bak o senin elin acıtmışsın kızarmış dedim. Ama anne o atımı elledi dedi.. Bu ilk değil... bi keresinde de bebeğini ellediği için kendi elini dövdü.. o zaman aldırmadım oyun yapıyor sandım... ama bugün çok tuhaftı.. bakışları, siniri... açıkcası çok korktum...
Kızımın dikkatini dağıtmak için oyun oynadık.. Eşim geldi.. Yemeğe oturduk.. Yemek yerken kızım birden kalktı sandalyesinden yere çömeldi bişiler yapıyor.. Baktım napıyosun kızım dedim, canalaları dövüyorum anne dedi... canavar dediği şey de benim mutfak halımdaki yanık izi... çok hafif bi iz...
Eşime anlattım o daha çocuk oyun oynuyor falan dedi..Ben bi anne olarak çok üzüldüm bugün... demin beri ağlamaktan gözlerim şişti... acaba istemeden yanlış bişeymi yaptım çocuğuma... onu byütürken bi yerde hata mı yaptım?? İnanın demin beri düşünüyorum... Belki benim durumumu yaşamış yada duymuş olan arkadaşlar yardım edebilir diye açtım bu konuyu.. Nolur küçümsemeyin.. Ben bir anneyim demin de belirtiğim gibi.. kızımın bu halleri beni çok üzdü, sarstı... Lütfen bi yorum yapın..

hayatım ama o işte bana sıcak gelmiyo kreş de sıcak gelmiyo daha çok küçükler .hani anne veya babanne olsaydı onlar güzel bakardı tv de görüyorum ya hiç güven kalmadı

cnm bakıcı dediysem ben öle tanıdık felan çağırırım diorum. etrafımda çok bakmak isteyen. millet paraya bakıo valla. güvenilir adam var yani. hatta dioarum bir iki maaşla eve kamera sistemi kuraruz istersen diorum. bende çözüm çok da işte..... bugün gene b iş teklifi geldi. bitane de parası ii biyer çıktı görüşiyim dedim ama ses çıkmadı bakalım nolcak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…