Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yeni gelen hatunlar hoş geldiniz katılın sohbete su perisi cancazım napıyorsun hoşgeldin

erkek psıkolojısı ıste karıma gostermeyeyımde sevgımı sımarmasın ayyyy bu erkekler
oysa bı bılse gosterse sevgısını doya doya ne guzellıklerden karsılasacak de mı

hayatım benimkisi cimrilikten yapıyo adam ölüyo cimrilikten kendisi bankacı ya alışmış

yaa bızde ordan dusunuyoruz nasıl o sıte canım bı uckagıtcılıgı yok de mı??

valla ben daha önce yemek falanda satın aldım o sitelerden gayet güzel oluyorr yaa,fırsatları takip edip en uygununu almak lazım,biz büyük adadaki kampanyayı çok beğendik bide zaten bostancı da oturuyoruzz bi vapurla gidicez gitmeside kolayy:)

piriveta diye bi fırsat sitesinden satın aldık,tavsiye ederimm:)

canım yemek mi aldınız dışardan tatil mi anlamadım:))))

yok ben de dişi aslanım diorum. belgeselleri sevio ordan bilio nasıl olduunu. dişi aslan kızınca erkek aslana saldırıo erkek aslan kaçıo dişilerden.

teknık supermıss
işine gelıy adamın bılerek sınırlendırıyo senı baska kotu bı amacı yok canımmm

süpermiş bende takip ediorum onu ama kredi kartı kullanmadığım için süperiz yapmıyorum=((

ya süper şeyler oluoo ben geçenlerde sinema bile satın aldım,,eyvah eyvah ilk vizyona girdiği gün kullandık fırsatıı,,eğer kartın olsaydıı hakikaten süpriz yapmak için güzel fırsatlar oluoo...

ya süper şeyler oluoo ben geçenlerde sinema bile satın aldım,,eyvah eyvah ilk vizyona girdiği gün kullandık fırsatıı,,eğer kartın olsaydıı hakikaten süpriz yapmak için güzel fırsatlar oluoo...

işte sorun orda kartım olsaydı neler kaçırdım neler :2:

cok saol canım hemen bakaımm bende soruyordum kızlara korkuyoduk ole sıteden bsey almaya uckagıtcılık olur dıe

benimki de öledir. zorla çıkar çıkmaz ağzından seviorum lafı. soruom neden seni seviorum demiozun die. cvp şu : BEN ERKEK ASLANIM...

vayyyyyyyyyyyyyyyy erkek aslan benimki iyimiş be gidip sarılıyım kocişime seni seviyorum der ya gece uyumadan gündüz diyemediyse

bütün kızlar burda toplanmış noluyo bakimmuhabbet süper belliki bol muhabbetler şekerler geçerken yazıpta geçim dedimiyi geceler

canım yemek mi aldınız dışardan tatil mi anlamadım:))))

geçen akşam tatil satın aldık cnm,bi gecelik büyükadada tam denizin kıyında bi otel,14 şubatta kullanırız dedi eşim,ben eğer soğuk olursa hava,kupon nisana kadar geçerli yaa,biraz daha iyi havada gideriz diyorum ama bakıcaz iştee,,,,

daha öncede yemekle sinema bileti satın aldım bu şehir fırsatları sitesi varya cnm,baya uyguna geliooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…