Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

geçen akşam tatil satın aldık cnm,bi gecelik büyükadada tam denizin kıyında bi otel,14 şubatta kullanırız dedi eşim,ben eğer soğuk olursa hava,kupon nisana kadar geçerli yaa,biraz daha iyi havada gideriz diyorum ama bakıcaz iştee,,,,

daha öncede yemekle sinema bileti satın aldım bu şehir fırsatları sitesi varya cnm,baya uyguna geliooo

bak şimdi maille geldi bi fırsat daha =(( kaart istiomm

Günün Fırsatı: Alaçatı Sevenrooms Hotel’de 2 Kişi 2 Gece Konaklama, Kahvaltı ve Odaya Meyve İkramından Oluşan Romantik Tatil 400 TL Yerine %50 Fırsatla 200 TL!

geçen akşam tatil satın aldık cnm,bi gecelik büyükadada tam denizin kıyında bi otel,14 şubatta kullanırız dedi eşim,ben eğer soğuk olursa hava,kupon nisana kadar geçerli yaa,biraz daha iyi havada gideriz diyorum ama bakıcaz iştee,,,,

daha öncede yemekle sinema bileti satın aldım bu şehir fırsatları sitesi varya cnm,baya uyguna geliooo

tamam ölüm sebebim sensin şimdi intar ediyorum ya ben :KK52::KK52::KK52:

Günün Fırsatı: Alaçatı Sevenrooms Hotel’de 2 Kişi 2 Gece Konaklama, Kahvaltı ve Odaya Meyve İkramından Oluşan Romantik Tatil 400 TL Yerine %50 Fırsatla 200 TL!

ay bizimki 200 tl ye markete gidelim der yediniz beni evladım:KK52::KK52:

ay bizimki 200 tl ye markete gidelim der yediniz beni evladım:KK52::KK52:

yalnız değilsin dilekçim. üzülme... benmki de dışarda yemek bile zorla yer. gerçi bu aralar maddi durumlar kötü ondandır diorum. şimdiye kadar da ev alalım die sıktık durdukama bakalım evimize geçince na bahanesi olucak merakla bakliorum...

bana bi söyleyin hangi gelin balayına kaynanasının yanına gider ben sakaryadayım eşimin ailesi ankda ne güzel kardeş kardeş yattık:KK52::KK52::KK37::KK37::KK37:

yalnız değilsin dilekçim. üzülme... benmki de dışarda yemek bile zorla yer. gerçi bu aralar maddi durumlar kötü ondandır diorum. şimdiye kadar da ev alalım die sıktık durdukama bakalım evimize geçince na bahanesi olucak merakla bakliorum...

hayatım gençliğimiz gidiyoooooooooooooooooooo

bak dilecim site isimleri verim ben sana :)

groupama
grupfoni
şehir fırsatları.com bide piriveta şimdilik aklıma gelenlerrr :)

aaaaaaa ne güzel fırsatlar bunlar ya kızlar defne joya çok üzüldüm bugün bakamadım haberlere ölüm sebebi belli olmuşmu:26:

ayyy bunu ısterımm ıste:)
sehırfırsatlalrından mı bu canım

hayatım gençliğimiz gidiyoooooooooooooooooooo

öyle valla napcan... biz nişanlıyken bile bir iki kere yeke olarak pideviye gittik. onun dışında kokoreç ya da döner alır, arabayı sahile çeker orda yer sonra acık kafa dinler, acık da muhabbet eder, eve dönerdik. çok romantik di mi... :KK53::84::84::84:

canım seninki baya cimriymiş ozaman sende ne yapacaksın ona yatakta cimrilik yapacaksın bak ozaman nasıl kesenin ağzı açılıyor:)))))))

hayatım hele şükür ya özledim.......

Allah şükür yani durum iyi hani kötü olsa zaten ben destek olurum ama burnumu iyice sürtüyo bende yatırıyom parayı züccaciyeye mecbur veriyo o zaman tabi söyleniyo:KK52::KK52:

aaaaaaa ne güzel fırsatlar bunlar ya kızlar defne joya çok üzüldüm bugün bakamadım haberlere ölüm sebebi belli olmuşmu:26:

ayy onu gel bana sorr var ya canım ne cok acıdı anlatamam hala ınanamıyorum....
inanmak ıstemıyorum...
daha bellı deıl canım hıcbsey herkes kafasına gore yazıyor bseyler

X