Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

sevgıyı yasatmayı bılmıyor oda cogu erkegın sorunu zaten canım onuda ortaya cıkarmak o aıleden gelen duvarı yıkmakta bıze dusuyor

valla cnm şimdilik sabrediorum. bazen bunaldığımı belli ediorum. seninle başbaşa vakit geçirelim diorum vs ama olmuo işte. yılbaşında bişi yapak dedik. çıktık dışarı bi emek yedik sonra nabalım dio. yaa mudanyaya gidelim dedim. kalabalık dio zaten arabanın farları da bozuldu bişi yapamadık gene . çocuğu kaynanaya bırakmıştık gittik bi saat sonra. onlar bile dalga geçiolar. noldu dayanamadınız döndünüz mi die. aaaa bak çok fena yaramı deiştiniz yaaa.... ağlıcam şimdi.

aman bırak yaa öle gel alıyım demekle olmuo. benmki de çocuk doğcaa zmn ablamdan en çok istediğim yüzüğü öğrenio sonra tam alıcak felan bana sordu alıyım mı diye. ben de alma dedim. ne kıymedti kaldı ki yani al dedikten sonra. alıcan doğumdan sonra getirip vericen kardeşim. ya da hiç sormıcan. hala düşündükce cnm sıkılıo. keşke hiç sormayaydı da almayaydı gene. :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

evet bu konuda çok katılıyorum sana ,bencede sormıcak alıcanmı kardeşim bişey, al gel ki süpriz olsun,bi iki örneğini bende yaşadım çünküm,sorunca bi kıymeti kalmıoo ....

blectea canım ablamız vardı o gelmedi bugün

evet cnm benimde aklıma geldi ladyfucx ablamız gelmedi oysaki hergece bizden önce gelirdii,dün akşamda yoktu galibbaa,misafirimi var acaba ????

hayatım bana bir kolye aldı doğumda oda nasıl bak

8 aylık hamileydim artık beynini yedim kolye al diye kuyumcuya gittik adam zincirinide ucunuda kendi beyendi kendi takacakya aldık ama ne oldu şimdi takmıyom duruyo öyle

kızlaaaaaaaarrrrr ben çıkıyorum evi toparlicam yarın erkenden derse gidicem geldikten sonra temizlik yapacağım için ev hazır derli toplu dursun diye şimdiden toparliim odamı müsadenizle..sora gelirim yeniden :KK74:

evet bu konuda çok katılıyorum sana ,bencede sormıcak alıcanmı kardeşim bişey, al gel ki süpriz olsun,bi iki örneğini bende yaşadım çünküm,sorunca bi kıymeti kalmıoo ....

evet cnm benimde aklıma geldi ladyfucx ablamız gelmedi oysaki hergece bizden önce gelirdii,dün akşamda yoktu galibbaa,misafirimi var acaba ????
evet canım bişey olmuştur mutlaka o gelmeden durmaz

ii akşamlar kızlar ii sohbetler

hayatım hoş geldin hemşirem nerelerdesin:KK54:

valla cnm şimdilik sabrediorum. bazen bunaldığımı belli ediorum. seninle başbaşa vakit geçirelim diorum vs ama olmuo işte. yılbaşında bişi yapak dedik. çıktık dışarı bi emek yedik sonra nabalım dio. yaa mudanyaya gidelim dedim. kalabalık dio zaten arabanın farları da bozuldu bişi yapamadık gene . çocuğu kaynanaya bırakmıştık gittik bi saat sonra. onlar bile dalga geçiolar. noldu dayanamadınız döndünüz mi die. aaaa bak çok fena yaramı deiştiniz yaaa.... ağlıcam şimdi.

boşver be canım ne aglıycan erkekler yani takmaya degmez hepsi bir olmuyo :KK34:kızlar netim çok yavaş iki saatte anca cevap yazıyorum ben kaçtım hedi iyi geceler yarın görüşmek üzere :KK16:

yooo hayatım sen adamına bişey deme şimdi.:KK60::KK60: ben kredi kartlarının yüzlerini görmedim heralde benden yüz görümlüğü istiyorlar

aman buna şükür cnm. diorum ya en azından cimri değil. gerçi bu aralar nakit sıkıntısı yüzünden ben de bişi diyemiorum ama sabır bakalım. inş evimize geçelim valla önce evimi yaniliycem inş, sonra gardrobumu, sonra da ilk iş çook gzl bi tatil ve dışarıda başbaşa yemek felan.. aaaaaa valla çok fena hırs yapmışım yaa. bu borçlar bitirmiş beni. çok fena döküldüm burda da. adam okusa heralde parise felan götürür bu yazdıklarımdan sonra..:KK52::KK52::KK60::KK60::KK60::KK60::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

kızlaaaaaaaarrrrr ben çıkıyorum evi toparlicam yarın erkenden derse gidicem geldikten sonra temizlik yapacağım için ev hazır derli toplu dursun diye şimdiden toparliim odamı müsadenizle..sora gelirim yeniden :KK74:

tamam canım kolay gelsin sana fazlada yorma kendini:))))

sorma tatlım yaa çok yoğunumm bu aralar eve gelince anca yemek yapıp uyuyorummm halim kalmıyo vallaa..siz de ne var ne yok muhabbet baya bi koyulaşmış gene....

o nasıl bi kaynana ya şimdi bişey diycem tövbe tövbe neyse

ekocummm dileğe o zaman şakı sözlüyoruz hep bi ağızdannn :)))

abe kaynana ne yaptın bizeee neyaptınn bizeee
abe kaynana ne yaptın bize ne yaptın bize
biz bir birimizi çok sevdik kaçıyoz bize kaçıyoz yarimle

hayatım bana bir kolye aldı doğumda oda nasıl bak

8 aylık hamileydim artık beynini yedim kolye al diye kuyumcuya gittik adam zincirinide ucunuda kendi beyendi kendi takacakya aldık ama ne oldu şimdi takmıyom duruyo öyle

seninkinin teşhisi müzelik canım benimki karışmaz ne begenirsen onu al der aaaaaaaa ayrılamıyom sizden ya dondum salonda valla gidiyom artıkın iyi geceler:KK53:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

sorma tatlım yaa çok yoğunumm bu aralar eve gelince anca yemek yapıp uyuyorummm halim kalmıyo vallaa..siz de ne var ne yok muhabbet baya bi koyulaşmış gene....

hayatım anladım zaten kendine iyi bak fazla yorma kendini bi gün önceden yap yemeklerini ben öyle yapıyordum öyle iyi oluyo:KK66:

hayatım bu da güzel de bana en çok uyan şu

kaynanayı ne yapmalı
kaynar kazana atmalı
yandım gelin dedikçe
altına odun atmalı
:KK64::KK64::KK60::KK60::KK60:

erkek mılletı ıste ama bı yerınız agrısa bsey olsa hemen korkarlar canım canım olur...
neyse sıkmayın canınızı ya ne guzel bebıslerınız var bende bebıss ıstıyomm walla :KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:ay gidiyorum artı tememmmmmmmmmm

X