Tarla satıp ev almak yatırımlık değil

Emlak piyasası genel olarak durgun. Ev, arsa vs. hepsi. Biz de ev bakıyoruz şu ara. 3.3 milyonluk eve 3 veriyoruz mesela, kabul etmiyorlar. Bu da ölücülük değildir herhalde ya ahdjdjd.
Kimsede ev tarla alacak para kalmadı bence artık ondan durgun
Bide o arada enflasyondan erimesin stresi var

Şans işi belkide o anda alıcı çıkmıştır tesadüfen su ara piyasa durgun anladığım kadarıyla evler satılmıyor

Tarlaya küçük bir prefabrik ev yaptırıp otursan olmaz mı? Ulaşım sıkıntısı mı olur?
Bu da aklıma geldi biliyor musun
Zaten tarla da konteynır ev su elektrik var.
Ama sıcak su yok mesela, güneş panelleriyle falan gelistirilebilir.

Bı de ben orda yasicak olsam da kışın falan soba yakmam lazım ısıtma için soğuk bı memleketteyim. İç Anadolu'da.

Ulaşım sıkıntısı pek yok çünkü zaten merkeze 15 km uzaklıkta, ben ev alsam daha mantıklı olacak

Öncelikle tarlayı satmaya calisicam zaten tarlanın fiyatı netleştiginde de hemen ev bakmaya baslicam.
O ara nakitim olduğu için elimde onunla krediye falan gitmeden ev almak hayalim.

Ama baktım tarlanın ederi düşük tam istediğim gibi ev alamicam o zaman tarlayı satmicam

Tabi para enflasyondan erimeden nakitimle ev sahibiyle anlaşıp kısa sürede evi almam gerek

Evet beyaz esyalari çok iyi bı marka almadan da halledebilirim.

Şehirleşme olması için imara açık olmalı ama burası arsa statusunde değil.
Hobi bahçeleri falan var o bölgede, köye yakın 5 km mesafede.
Ama o bölgedeki tarlalar nasıl satılıyor bilmiyorum hızlı mi yavaş mi, belki de bi komisyoncu bulurum onlar alıcılara daha kolay ulaşıyorlar.

O dönem boşanma davam tamamlanmamış ti risk k
Görüp annemin üstüne yapmıştım.
Kardeşim var ama oyle bir aile değiliz, yapmazlar. Aramız çok kötü evet ama o kallesligi yapmazlar eminim.

Yine de en kısa sürede uzerime almam gerekiyor ne olur ne olmaz

Şu sarı bi tane satış sayfası var ya. Heh oraya gir bak senin tarla benzeri yerler var mı ? Kaça koyulmuş ilana ? Hangi tarihte konulmuş

Moral bozmak istemem ama binlerce dönüm degilse tarla ev almaz mumkun degil hic fiyat farkina baktiniz mi? Ancak yuzde 50 60 civari karsilar gibi

Moral bozmak istemem ama binlerce dönüm degilse tarla ev almaz mumkun degil hic fiyat farkina baktiniz mi? Ancak yuzde 50 60 civari karsilar gibi
Sarı sitedeki fiyatlara göre alaboliyorum yok büyük değil tarla ama 1+1 falan işte düşük bir ihtimal de 2+1

Ama bunu ben sadece o siteye bakarak belirleyemem, benden bı tık iyi konumdaki önümdeki bahçedeki adam 2 k istemişti hala satilmadi tarlası mesela. Dediğin gibi belkide zor satiliyordur ama şehire yakın olduğu için 2 dönümlük yer bile 2 k ediyor burda ev fiyatları da o civarlarda zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…