Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Evet bunu anlatmaya çalıştım...aynen...iyiki varsınız beni anladınız...
Sohbetim geçmemiş te olabilir sonucta hocam diyorlardı ne biliim belki hiç yorum yapmamışlardır...samimiyet dereceleri neydi özelde bilmiyorum ama beraber araç almaya gittiklerine göre vardır mutlaka....
Hadi onlar da sevmiş demesin başka bişi desin iyiki geldin bak istemiyordun gibisine
Bütün bunlar benden hoşlanmadıgını gösteriyor

Bi.kere biriyle tanışmıştım sonra aramamıştı...nedenini ona sormustum cunku rezil olmak umrum değildi nettendi...beni biyerden alıp biyere götüremedin demişti öyle hissetmiş...
Belki bunu da biyere götürememişimdir

Akışına bırakın. İlk görüşme böyle mi olmalıydı, şöyle mi olmalıydı, niye böyle olmadı diye stress yapmayın kendinize. Siz kendi kendinize farklı bir beklentiye girmiş olabilirsiniz. Belki adam sizinle sadece arkadaş olmak ve sizi tanımak için diyalog kurdu. Ki bence olması gereken de bu. Önce bir arkadaş olun, tanıyın birbirinizi bakalım, zamanla sevgili olup olamayacağınıza karar verirsiniz zaten.

Bir de önceki başlıklarınızda da görüyordum, siz de sürekli bir eleştirme motivasyonu var. Bir önceki beyfendi için de neden şimdiye kadar evlenmemiş, acaba bir problemi mi var iyi olsa bana kalmaz demiştiniz, şimdi görüyorum bu bahsi geçen kişi için de benzer şeyler söylemişsiniz. Siz de 40 yaşındaymışsınız siz de hiç evlenmemişsiniz, problemli olduğunuz ya da kötü olduğunuz için mi evlenmediniz? Herkesin hayattaki önceliği evlilik olmayabilir kaldı ki ilk görüşme de zaten beyfendi “bana göre şeyler değil” diyerek bunu ima etmiş bence. İnsanları evlilik üzerinden statülendirmeyin, evlenmesi bir kimseyi iyi yapmadığı gibi evlenmemesi de kötü yapmıyor. Bence bu beyfendiye bir şans verin ama tanıyıp arkadaş olmak önceliğiniz olsun. Önceliğiniz arkadaşlık olunca stress de yapmamış oluyor ve otomatik olarak olması gerektiği gibi davranıyorsunuz zaten. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Hoslanmadi diye dusunmuyorum ben. Benim fikrim bu adamin hoslanma kavrami farkli. Onun hoslandigi sey sizin ilginiz. Siz her ne kadar acik acik bir duygusal yakinlik gostermeseniz de ilginizi fazlasiyla anladi ve keyfi yerinde.

Simdi bu tur adamlarin( tecrubeyle sabittir ki) bir kadinla ikili iliski dinamikleri daima kendilerine donuk olarak devam eder, ettigi yere kadar. Yani siz ilgilendiginiz onu beslediginiz surece varsiniz onun icin. Size dair, hayatiniza duygulariniza dair detaylarin onun icin bir onemi yoktur, sadece dinliyor gorunur ama onemsemez. Bu adamlar hicbir kadin icin olup bitmezler. Narsistik ozellik tasirlar zaten. Sadece o kadinin dikkatini cekinceye kadar ugrasir, sonrasinda kendi duygu durumlarima gore yonetirler iliskiyi. Nerden bakarsaniz bakin boyle biriyle ancak toksik bir iliski yasanabilir.

İlgiyi gördü aldı gitti ve hedefe ulaşıldı bitti diosun...

Siz bitirmediginiz surece bitmeyedebilir. Cunku tek basina bir adam icin o cep telefonuna gelen mesaj bir beslenme kaynagi. Ne zaman ki siz gercek bir rest cekerek ipleri koparirsiniz, o zaman pesinize dusmez iste.

Valla sabah o mesajlardan sonra bişi yazmadım. O da yazmadı .. yazmam zaten kesinlikle...
Ben 6 yıllık narsist bi adamla ilişkiyi uzata uzata anca bitirebildim, çevremde kaliteli insan kaliteli erkek olsun yeni insan tanıyayım dedim işte sonuç yine bi narsist mi? Yoo hayırrrr

Simdi bakin, yaslarimiz yakin sizinle, 35 yasindayim ben de. Evlenmeden once 1 yila yakin suren ciddi giden bir iliskim oldu ve bunun disinda da sadece bikac tanisma amacli kahve icme. Tecrubem hepi topu bu. Ama ben cok iyi gozlemlerim. Cok iyi tartarim. Eski iliskinizle ilgili yazdiklarinizi okudum, hep maddi olarak yok edebiyati yapan biriymis. Sizi bir gun olsun ozel bir yere goturup kiymet vermemis. Eskaza oturdugunuz pahali restauranttan bile menuye bakip bunu odeyemem deyip kalkmis. Hah. Iste iliski orda bitti benim icin. Simdi bu adam cebinde bes parasi olmayan biri miydi? Hic sanmiyorum. Sadece o paraya kiyacak kadar bile deger vermiyor size. Bakin cok samimi soyluyorum ben biriyle iki kere kahve icsem ya da yemek yesem ve hesabi oderken yanasmasa ya da ortak odesek ucuncu gorusme olmaz benim icin. Bu maddiyatcilik degil. Karsimdaki erkegin kisiligine dair cok buyuk ipucudur o davranisi. Siz resmen kendinizi kirintilarla yetinmeye reva gormussunuz. 6 yilinizi cop etmissiniz.

Kaliteli adam benim icin mesleki kariyerinden ziyade kadina davranis deger verme seklinden bellidir. Bu adamin meslegi yasantisi giyim kusami kaliteli olabilir. Ama karsisindaki kadina deger verme konusunda sinifta kaldi.

Moralim bozuk şu anda...
Geçmişi de düşününce ikisi birarada üzerime çöktü...

Siz kendinizi değersiz görürseniz başkaları hiç değer vermez. Akşam o masada ilgi odağı sizmişsiniz ve bu sizin oldukça etkileyici olduğunuzu ve o insanların da sizi tanımaktan memnun olduğu gösterir. Eğer sizi tekrar aramazsa da bu sizi taşıyamayacağını düşündüğünden olur. Çok iyi bir işe sahipsiniz, ilgi çekicisiniz, eğitimlisiniz daha ne olsun ki. Geri durursa sizi zaten haketmiyordur. Mutlaka sizi hakedecek biri çıkacaktır karşınıza. Kendinizi ezmeyin lütfen, siz değerlisiniz onlar öküz

Teşekkür ederim...
Kimbilir ne düşündü
Tansiyon hastasıymış ilaç alıyormuş
Bir de kalbinde ritim bozukluğu varmış onun için de ilaç alıyormuş..akşam bunlardan bahsetti o cafede , gereksizdi
Bugün hiç arama sorma olmadı
Cidden mrk ediyorum ama soramıyorum

Sorma, bırak. Pohpohlanması gereken kadındır, o sorsun günün nasıl geçti, nasılsın, usta vardı ne oldu diye. Sana kadın olduğunu hissettirecek kapasitede değilse az ötede oynasın zaten. Senin hakettiğini, istediğini vermeyecek adam sana zaman harcatmasın. Çekeceğini çekmişsin tekrarlamaktansa yalnız kal daha iyi.

Buraya konu açmasaydım mrk edip sorardım belki ama yazmıcam...
Belki bi kelimem bi hareketim rahatsız ettiyse beyfendiyi hemen el ayak çekmiştir...
Nasıl güvenirsi ki zaten böylesine...
Bu ileri yaş erkeklerde rastladığım bişey, önce full ilgi aşk meşk gibi heyecanlı sonra birden odun..

Şimdi buna da şöyle yazar sanırım
Siz çok hırslı bı insansiniz bence, doğru dürüst yorumları okumadan yorum yapıyorsunuz.
Benim şaşkınlığım yaşına değil hanımefedi. Tutumuna .....
49 yaşına gelmiş, Totosunun kılları bile kadayıf olmuş bi adamin 18 yaşındaki bir ergen olgunluğunun dahi olmamasına.

Allah bilir sizin 49 Luk daha önce kaç tane de evlilik yapmıştır.

Şimdi de yok özgürlüğüm diyip duruyordur.
Bir kadını arabasına kadar bırakmayacak kadar da Çengelköy hıyarı....

Öyleyimdir hııı

Ne olursa olsun hoş değil bu sözler bi erkek için...eşiniz/sevgiliniz de o yaşa gelecek hepimiz geleceğiz...

Beraber olduğunuz erkeğin her kahrını çeker sonra burda başkalarını gömersiniz

Konuyu güncelledim
Bu sabah ta günaydın yazdı başka msj yok
Okudum canım görüldü at bırak cevap yazma ayıp etmiş sana istemem yan cebime koy der gibi hoşlanan seninle gelecek düşünen biri sana herkes gibi davranmaz tatlıyı açmakla da iyi yapmışsın bir şey yazma bence hem yaşı da baya var bi arıza vardır onda

Yaa bir şey diyeyim mi bak aklıma geldi bizim x ünide x bir hoca vardı yaşı da 40 falan birkaç yıl önce sonra bu hocayla çalışan biri ( benimde tanıdığım) demiş ki bak benim eşimin bir arkadaşı var onun kız kardeşi senin yaşlarda bi görüşün belki olur sonra hoca kadınla görüşüyor ama tüm gün sohbet muhabbet falan sonra kadını eve bırakıyor bırakırken de görüşürüz diyo sonra da ne arıyo ne soruyo hatta tanıdığımızın eşine kızın ablası çıkışıyor falan bozulmuşlar baya dönüş yapmadı diye sonra ben yengeme sormuştum x hoca aramış mı diye yok demişti

Yani??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…