Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bahçeden mi koparıo :))) paraya kıyaydı bari..
Eve bırakması iyi tabi...
Bana gelmez o işler, böyle gece yarısı otoparka yalnız yürürüm

Aman boşver, bu tipler insanı sinir ediyor.
Madem kadınlara karşı böyle bı yaklaşımın var, kimseye atlama zıplama.
Hiç birimiz aman hop evlenelim meraklarısı değiliz amma yıllarca gezip tozup günün sonunda ben kaçar evlilik bana göre değil diyen kimseyi de hayatında kimse tutmak istemez.

Keşke şu özgürlük konuşmasını yaparken, ama arkadaşım kadınına değer veren bir erkek deseydin.
Benim eşim de beni asla ikinci plana atmaz, bana sorar özgürlüğünü mükısıtlıyorum?. Aksine bana değer verdigi için daha çok özgür....

Son düzenleme:
Sizin yaş kaç neden 49 yasındaki adam daha once evlendiniz mı siz.
Siz olmayacak kisileri kafaya takıyorsunuz ve takmaya devam edıceksnz

Bahçeden mi koparıo :))) paraya kıyaydı bari..
Eve bırakması iyi tabi...
Bana gelmez o işler, böyle gece yarısı otoparka yalnız yürürüm

Yani sabahın köründe açık çiçekçi nerden bulsun
İşyerime çiçek gönderir, eve çiçek alıp gelir, gündüz saati buluşacağımızda çiçeğini getirir.
Onları yapamazsa en kötüsü bahçeden koparır demek istedim.

Anladım...Sevindim adına inş hep mutlu ol...
Bende şans yok kardeşim..
6 yıllık ilişki bitti, çiçek aldığı nadirdir...son 3 senede de sıfır...
Durumum yok durumum yok hep bunu dinledim yıllarca....
6 yılda 1 kere bile özel bi yemeğe çıkarılmadım rezervasyonlu falan mesela..
Bi kere rastgele tesadüfen oturduk bi yere, iyi bi yermiş, yandaki çift belli adam kızı getirmiş işte memnun etmeye çalışıo güzel masa, benimki menüye bakıp kusura bakma ben bu kadar para veremem kalkalım demişti...ben öderim sorun yok desem de kalktık.. sonra tantuniciye oturduk, biz yerken arkamdaki kapalı kapının altından erimiş tantuni sızmaya başlamıştı yerlerde kusacaktım hiç unutamam...daha neleri...

En iyisi elimi eteğimi artık bu işlerden çekmek galiba sürekli hayalkırıklıgı yasamaktansa..olmuyor işte beğenilmiyorum istenmiyorum uymuyorum bişi oluyor ...herkesib bi alıcı var benim yok, en iyisi bunu kabullenip bişi beklememek

Uzaktan ilişki hoşuna gitmiş reele geçiş olunca elektrik alamamış gibi... İsterse bin tane işi olsun, eskisi gibi arayıp sorabilirdi ya da hiç bir şey yapmıyorsa araca kadar geçirip sonrasında arama yapıp konuşabilirdi. Üzecek erkek tipi var kendisinde ayrıca, sohbet esnasında bekarlığı ile övünmesi ki flört ettiği kadının yanında çok da iyi biri gibi gelmedi bana.

Neler gördü bu gönül....bi bunla üzülmem artık..

Oyle bak kadinlar 40yaslarinda bir hamle yapıyor ama erkeklerde goremiyorum
Kadinda anaç duygu birsekilde onu evlilige itiyor ama erkekte pek yok
Birde kendini geliştirmiş hep akademik yönde besleyen kadında erkekte belli yastan sonra evliliğe yanasmiyor
Cok sevdiğim kadin ogretim görevlisi tanıdığım var yasi 45
Kimseyle tanismiyor
Beklentileri asiri yuksek
Zor yani
Evlenmek isteyen birskeilde çıtayı düşürüyor enazindan deniyor
Kimisi yaklaştırmıyor bile

Evet salak gibi onla sohbet ettim bikaç gün...

6 Yıllık o ilişkiniz iyi ki bitmiş, değer vermiyormuş adam size. Şimdi görüştüğünüz kişide daha henüz yok olmadı denilecek bir şey yok. Zaten daha dün akşam buluştunuz. Gün içinde sürekli neden mesajlaşacaksınız ? İşi gücü vardır, ki bugün araba alacaktı diyorsunuz. Akşam yazar bence. Ama bu hafta hiç görüşelim demezse, örneğim haftasonu bir yere davet etmezse, evet pek ilgili değil derim.

Bu adamdan bir cacık olmaz şuraya yazıyorum. Ben biriyle görüştüğümde etkilenmediysem birden de kesemiyorum aynı bu abi gibi davranıyordum. Karşı taraf anlasın kendini geri çeksin o da diye bekliyordum. Kendinizi neden sevgiye layık görmüyorsunuz? O 6 yıllık ilişkinizde adam size insan gibi davranmamış. Öyle birini 5 dakika yanımda barındırmazdım. Bak giderken özgüveninizi de alıp götürmüş. O sizi bir şeye layık görmediği için siz de bir şeye layık görmüyorsunuz şimdi.

Normalde haklısın ama işte cafeden cıkıp eve gelince hiçbişi yazmamasından anladım ben olumsuzdu

Evet oyle oldu...Offf moralim bozuldu şu an..
Hiçbişeylere layık göremedi beni...Aksine sen benim kıymetimi bilmiyorsun dedi...en ufak kendim yaptıgım işte sen basına buyruksun derken kendisi kafasına gore bana hiçbi konuda bişi danışmazdı...özgüvenimi sadece o değil geçen yıllar da aldı

Evet etkilenmedi belli

Sabahki konuşma:

ADAM: günaydın iyi çalışmalar :)
BEN: Günaydınlar
BEN: Teşekkür ederim. Size de iyi çalışmalar :)
ADAM: çok merci efem :)
BEN: Dün sanırım hemen uyudun
ADAM: pc de biraz işler vardı onlara baktım
BEN: Anladım. Dün arabayı hemen aldın mı Yoksa işlemleri bugün mü
ADAM: yok almadım henüz bugün halledeceğiz bakalım
herşey yolunda giderse bugün olmazsa yarın teslim alıcam
BEN: Hızlı halletmişsin
ADAM: hızlı gelişti aslında
iki tane ilan vardı
aynı arabadan
ikisine de gidip baktık
bu araç oldu
kapora verdim
BEN: İyi güzel
BEN: Dün akşam güzeldİ..Arkadaşlarını sevdim
ADAM: evet hoş bi akşamdı :) tatlı insanlardır muhabbetleri güzeldir
BEN: Teşekkür
ADAM: ne demek efem :)
BEN: Tatlıyı paylaşmama BozulmamışsındıR inş:)
ADAM: Yok canım. Tatlı senin Ben herkese getirmiştim
BEN: oyleymiş
BEN : Dün akşam Usta geldi işte Uzattı da uzattı Baymıştımİyi geldi

ADAM:

Sondaki ifadeyle adeta mesajlasmayi uzatmamak icin kestirip atmis. Genel olarak da bu mesajlasmada hic ilgili bir erkek profili gormuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…