Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyleyimdir hııı

Ne olursa olsun hoş değil bu sözler bi erkek için...eşiniz/sevgiliniz de o yaşa gelecek hepimiz geleceğiz...

Beraber olduğunuz erkeğin her kahrını çeker sonra burda başkalarını gömersiniz
Hanımefendi siz sorunlumusunuz.
Okuduğunuzu anlamakta sıkıntınız var galiba.
Burada konu yaş değil ki isterse 39 olsun, isterse 69 olsun.
Adamın karakter yoksunluğu.
Size başarılar diliyorum.
Siz hep bu tarz adamları hoş görürsünüz.

Siz o zaman madem bu kadar şikayetçi değilsiniz neden böyle bı konu açtınız.
Kendiniz ile çelişiyorsunuz.
Vah vah şimdi de gömmeler felan diye yorumlara başladı.
Bakın bakalım bir kere eşimi gömdüğüm yorum var mı?
Bir tane bulamazsınız.

Hanımefendi siz sorunlumusunuz.
Okuduğunuzu anlamakta sıkıntınız var galiba.
Burada konu yaş değil ki isterse 39 olsun, isterse 69 olsun.
Adamın karakter yoksunluğu.
Size başarılar diliyorum.
Siz hep bu tarz adamları hoş görürsünüz.

Siz o zaman madem bu kadar şikayetçi değilsiniz neden böyle bı konu açtınız.
Kendiniz ile çelişiyorsunuz.
Vah vah şimdi de gömmeler felan diye yorumlara başladı.
Bakın bakalım bir kere eşimi gömdüğüm yorum var mı?
Bir tane bulamazsınız.

Akşam akşam gülecek halim yok yoksa gülerdim

Adam 49 yaşında ama asla yaşının gerektirdiği olgunlukta değil. Kimse kimseyi beğenmek, istemek zorunda değil, ama sizi davet edip sonra da arabaya kadar geçirmemesi, görüşme sonrası geldiğiniz için teşekkür etmemesi en hafif tabirle kabalık. Sanırım daha önce evlilik yapmamış, bu adam sorumluluk almak istemeyen, ilgi seven ama ilgi göstermeye gelince pasif kalan birisi ya da işine gelmiyor ondan böyle davranıyor. Ben bu tarz durumlarda sürüncemede kalmayı hiç sevmiyorum, bence siz yazmayın, üzerinize düşüp konuyu açarsa da açıkça söyleyin düşüncenizi, her kadın ilgi, sevgi ister, bekler. Hayat çok kısa, sizi mutlu etmeyen, edemeyen insanlar için kendinizi üzmeyin, şu an sessiz kalarak bence de en doğrusunu yapıyorsunuz. Baktınız ses, soluk yok engellemeden silin numarasını, ne hayatınızı ne de telefonunuzu boşuna meşgul etmeyin. Hayırlısı olsun hakkınızda.

Arkadaslari arkanizdan olumsuz yorum yapmiş olabilir mi acaba?
Bu tarz durumlar daha kucuk yaslardayken oluyordu mesela bizim yanimiza bir arkadasimiz yeni tanistigi birini getirince ardindan olumlu olumsuz yorum yapilirdi mutlaka ortamda. Ama 50 kusur yasindaki insanlar yapar mi acaba? Bilemedim. 🙄

Ortamda sizinle fazla ilgilenmeleri de nezakettir, sevip sevmediklerini buradan cikaramazdim ben olsam.
Ortamda yabanci olan biri varsa en cok ona soru sorulur, konuşmaya teşvik edilir.
O kisiyi dişlayip, ilgilenmemek ayiptir başta sizi davet eden kişiye saygisizlik olurdu ilgilenmemeleri.
O yuzden ilgilenmelerine cok anlam yuklemeyin.

Arkadaslari arkanizdan olumsuz yorum yapmiş olabilir mi acaba?
Bu tarz durumlar daha kucuk yaslardayken oluyordu mesela bizim yanimiza bir arkadasimiz yeni tanistigi birini getirince ardindan olumlu olumsuz yorum yapilirdi mutlaka ortamda. Ama 50 kusur yasindaki insanlar yapar mi acaba? Bilemedim. 🙄

Ortamda sizinle fazla ilgilenmeleri de nezakettir, sevip sevmediklerini buradan cikaramazdim ben olsam.
Ortamda yabanci olan biri varsa en cok ona soru sorulur, konuşmaya teşvik edilir.
O kisiyi dişlayip, ilgilenmemek ayiptir başta sizi davet eden kişiye saygisizlik olurdu ilgilenmemeleri.
O yuzden ilgilenmelerine cok anlam yuklemeyin.

Arkadasları 30lu yaşlardaydı...gençti hepsi..iş arkadası

Arkadasları 30lu yaşlardaydı...gençti hepsi..iş arkadası

Cunku sizi onceden de gormuş, yuz yuze goruşmuşsunuz, ilk buluşma değil yani. Eee hali hazirda sohbetiniz de varmiş ama bu bulusmadan sonra ilgisizlik başlayinca benim aklima arkadaslardan gelen olumsuz yorumlar geldi aslinda direkt ama koca koca insanlar yapar mi ki diye de dusunmuştum.
Biz bu arkadaşlarin sevgili adayini elestirme işini 16-23 yaş arasindayken cok yapiyorduk. 😬😬😬 Eleştiri yapilan kişi uzerinde oldukça etkili oluyor.

Bir İhtimalll...

Cunku sizi onceden de gormuş, yuz yuze goruşmuşsunuz, ilk buluşma değil yani. Eee hali hazirda sohbetiniz de varmiş ama bu bulusmadan sonra ilgisizlik başlayinca benim aklima arkadaslardan gelen olumsuz yorumlar geldi aslinda direkt ama koca koca insanlar yapar mi ki diye de dusunmuştum.
Biz bu arkadaşlarin sevgili adayini elestirme işini 16-23 yaş arasindayken cok yapiyorduk. 😬😬😬 Eleştiri yapilan kişi uzerinde oldukça etkili oluyor.

Bir İhtimalll...

Başkalarının düşüncelerine göre hareket ediyorsa zaten kalsın...
İş arkadaşım ve eşi var dedi 2 kişi olarak anladım..gittiğimde 4 kişi vardı
Daha beni dogrudurust tanımıyor ki hemen baskalarının fikri mi aldı ne biliim..
Olmadı işte ama neydi sorun mrk ettim en azından baska tanısacagım kişiler için...çok mrk ettim
Nasıl öğrenirim ya

Zamanla olacağı varsa olur,çok fazla beklentiye girmeden akışına bırakarak yaklaşın,yaşayın bence.Sonuçta önce bir arkadaşlık ortamı oluşur daha sonra ilişkiye çevrileceği varsa çevrilir.Hakkınızda hayırlısı olsun. ☺️

Başkalarının düşüncelerine göre hareket ediyorsa zaten kalsın...
İş arkadaşım ve eşi var dedi 2 kişi olarak anladım..gittiğimde 4 kişi vardı
Daha beni dogrudurust tanımıyor ki hemen baskalarının fikri mi aldı ne biliim..
Olmadı işte ama neydi sorun mrk ettim en azından baska tanısacagım kişiler için...çok mrk ettim
Nasıl öğrenirim ya

Yok zaten başkalarinin lafiyla ilişkiye baslayacaksa kalsin ama sebebini merak ettim dediginiz için bir ihtimal olarak aklima geleni yazayim dedim. Bazilari önce etraftan nasil gorundugune ve gelen yorumlara onem veren insanlar olabiliyor.

Yok zaten başkalarinin lafiyla ilişkiye baslayacaksa kalsin ama sebebini merak ettim dediginiz için bir ihtimal olarak aklima geleni yazayim dedim. Bazilari önce etraftan nasil gorundugune ve gelen yorumlara onem veren insanlar olabiliyor.

İyi misin? Diye bi msj atmamak için zor tutuyorum kendimi...cidden mrk ettim sorun neydi bi bilsem en azından baska görüşmelerde yapmam bi pot varsa

İyi misin? Diye bi msj atmamak için zor tutuyorum kendimi...cidden mrk ettim sorun neydi bi bilsem en azından baska görüşmelerde yapmam bi pot varsa
Telefoni alin bir kasaya kitleyin ama sakin mesaj atmak gibi bir hata yapmayin. Su adama iyi misin yazmak bile ona lutufta bulunmaktir.

Bugun hiç ses çıkmadı ki olacagı yok
Hemen vazgeçmeyin ya halam da 44 yaşındaydı eniştem 48 bu yaşlarda erkekler iliskiye evliliğe uzak duruyorlar genelde korkuları oluyor. Ama halam hiç vazgecmedi ilmek ilmek yakınlaştı ilgilendi hep uğraştı çabaladı mesaj attı iletisim kurmak için 2 yıl uğraştı 2 senedir evliler ve çok mutlular😍Sizde hemen pes etmeyin ☘

Hemen vazgeçmeyin ya halam da 40 yaşındaydı eniştem 48 bu yaşlarda erkekler iliskiye evliliğe uzak duruyorlar genelde korkuları oluyor. Ama halam hiç vazgecmedi ilmek ilmek yakınlaştı ilgilendi hep uğraştı çabaladı mesaj attı iletisim kurmak için 2 yıl uğraştı ve şuan 2 senedir evliler ve çok mutlular😍Sizde hemen pes etmeyin ☘

Benim öyle gücüm yok
Kendimi düşüremicem artık
6 yıl uğraştım olmadı şimdi hiç gücüm yok

Benim öyle gücüm yok
Kendimi düşüremicem artık
6 yıl uğraştım olmadı şimdi hiç gücüm yok
Anlıyorum sizi bende sizin gibiyim 6 senelik iliskim bittikten sonra hiç kimse icin uğraşmadım çabalamadım 😒Ama halamın da imkansızdı gözümün önünde cabalariyla oldu ne bileyim uğraşmak da gerekiyor bazen ama bizim gücümüz kalmadı galiba🙄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X