Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gunaydin sizi ilk kez gormua degil ki. Ustekik ilkinde makyajsizdim vs demissiniz. Fiziksel ya da karakteristik bir begenmeme oldugunu sanmiyorum. Hala ayni seyi soyluyorum,adamin kisiligi bu. Once goklere cikarip sonra bir anda yere birakan tiplerden. Aciklamasi yok bunun.

Buraya kadar ‘ideal erkek’... Narsizm nerede başlıyor?
- Birkaç ay sonra yavaş yavaş maskenin altındaki gerçek kimlik ortaya çıkmaya başlıyor. Kadının ayaklarını yerden kesen ilgili erkek, bir anda mesafeli, soğuk, bencil tavırlar sergililiyor. Durduk yere ortadan kaybolabilir, kadını terk edebilir. Çünkü artık hedefine ulaşmıştır. Öte yandan bu tutumu sergilemesine rağmen, ilginin sadece kendi üzerinde olmasını ister ve kadının ilgisi başka noktalara kaymaya başladığı an çok öfkelenir. İlgilenilmemeye, görmezden gelinmeye tahammül edemez. Öfkeyle, kızgınlıkla, kırgınlıkla bile olsa kadının onu aramasını, sormasını, onu önemsediğini göstermesini bekler. Çevredeki kadınlara iltifat edebilir. Bazı narsist erkekler kız arkadaşı olsa da ondan gizli başka kadınlarla mesajlaşıp buluşabilir.

Alinti yaptim. Tanidik geliyor mu?

Aaah çok tanıdık...6 yıllık ilişkimin başlangıcı böyleydi..Biranda ortadan kaybolmuştu, aradım neler oluyor? Neden aramıyorsun? Sen bana şunu dedin daralttın dedi...ufak bi mesele..şok olmuştum..kusura bakma falan geri döndürdüm...ne aptalmışım...sonra öğrendim narsistmiş, sucu hep kendimde aramıştım

Ama bu farklı sanki..inatla narsist değil diyorsun diceksin de bak soyle bi fark var.. narsistin geri çekilmesi bu kadar cabuk olmaz...daha ilk görüşmede yapmaz, iyice avucuna alır anca o zaman...1 ay falan
Yani tamam daha önce gördü bu ama orda 10dk sadece işle ilgili konusuldu ve gittim...bu sefer uzun sohbette iyice gördü ve hoşlanmadı diye düşündüm

Valla isin icinden cikamadim simdi ben de

Valla isin icinden cikamadim simdi ben de

Takılmıştır bişeylere...bana göre değil demiştir ama sanki birileri bizi evlilik amacıyla tanıstırmıs ta beğenmemiş gibi boyle kesmesi komik...
Kendi ilgisi benimkinden cok daha fazlaydı..sanki ben ilanı aşk ettim de adam kaçtı...gercekten bu yaşta bu olgunluk...

Umarım narsisttir, en azından bu açıklar durumu
İşle ilgili mutlaka konuşması gerekecek yine, o zaman ne olacak acaba

Bakalim bugun gunaydin diyecek mi? Siz sakin bisey yazmayin simdilik.

Bence demez....Beğenmedi çıkardı attı hafızadan

E siz bir gunaydin deyin ne kaybedersiniz? Iliskiler konusunda cok kastiginizi dusunuyorum. Adamin arkasindan bin tane yorum yaptiniz ama adamla birebir konusmadiniz. Sizce normal mi? Eski iliskilerinizin faturalarini yeni tanistiginiz insanlara keserseniz mutlu olamazsiniz.

Konuyu iyice okudunuz mu?

Günaydın, bir gelişme olmuş mu diye baktım yazmamış hödük herif. Çok bencil buldum ben kendisini elektrik alamadıysa bile kaçarcasına gitmesi nasıl biri olduğunu gösteriyor. Beğenmese bile incitmemeliydi, o kadar süre yazışmışsınız sonuçta.

Konuyu iyice okudunuz mu?

Konuyu iyice okudum ve takip de ediyorum. Yetinmedim eski konulariniza da baktim. Degmeyecek adamlar icin konular acmissiniz mesela. Ukraynaya gideni de var, arkadasi alinmasin diye aramayani da var :) nerde gereksiz secip bulmussunuz:)

Bu konuya gelecek olursak ben bu adamin duzgun biri oldugunu dusunuyorum. Adam 49 yasinda ve liseliler gibi olmasini bekliyorsunuz. Belki o aksam donunce acil bir durum oldu. Belki sizin de bos olup olmadigini anlamak istedi. Siz de 40 yasindasiniz siz de kucuk degilsiniz ama evli arkadaslar boyle vs.gibi bir soylemine bile olmayacak anlamlar yuklemissiniz.

Eski iliskilerinuzden kaynakli normal insanlara aliskin olmadiginizi dusunuyorum. Yerinizde olsam kuracagima arardim. Ne kaybedersiniz ki? En fazla iluskiye baslamazsiniz ama bir arkadas kazanirsiniz.

Üstelik ilk görüşü de değildi...
Beni en paspal ve makyajsız halimle gördü sonrasında oldu o mesajlaşmalar...
O gece bişeyler hoşuna gitmemiş olabilir, abuk bişi de yapmadım ama bi flört buluşması bile değildi zaten ama gecenin 11-11.30'unda uzaktaki arabama yalnız mı yürümeliydim, onun misafiriydim...iyi geceler dedi gitti arkadaslarıyla ya....
Yazsa da cvp dahi vermeyi düşünmüyorum bu hareketi yetti zaten

Normalde arardım fakat dünkü konusması kestrip atar cinstendi, lafı uzatmadan gülücük attı kaldı, görüşmeden onceki havası yoktu, akşama dek te yazmadı....niye üstüne gideyim buldumcuk gibi

Normalde arardım fakat dünkü konusması kestrip atar cinstendi, lafı uzatmadan gülücük attı kaldı, görüşmeden onceki havası yoktu, akşama dek te yazmadı....niye üstüne gideyim buldumcuk gibi

He dunku konusmayi kacirmisim orayi gormedim ben. O aksamdan sonra hic iletisim kurmadiginizi saniyordum.

Yazar diye düşünüyorum, hem ortak iş de var sanırım ortada değil mi? Ben olsam yazmasını bekler az yine samimi yazdığı takdirde sitemimi ederdim. Buradaki kadınlar belki farklı düşünür belki haklılardır ama kendi kendimi yiyeceğime hoşlanmadığı ne sorup ona göre kendimde düzelteceğim bir şeyse sonraki ilişkilerim için bakardım bu yönüme. Belki sizi çok ukala buldu, belki şımarık ya da başka başka durumlar, örnek olsun diye diyorum yanlış anlamayın. Güzellik tek etken değil elektrik alamamakta.

Ben de merak ediyorum ama sorsam da açıkca soyleyecegini sanmıyorum...öğrenemediğim gibi bir de ego okşamış olurum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…