Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabahki konuşma:

ADAM: günaydın iyi çalışmalar :)
BEN: Günaydınlar
BEN: Teşekkür ederim. Size de iyi çalışmalar :)
ADAM: çok merci efem :)
BEN: Dün sanırım hemen uyudun
ADAM: pc de biraz işler vardı onlara baktım
BEN: Anladım. Dün arabayı hemen aldın mı Yoksa işlemleri bugün mü
ADAM: yok almadım henüz bugün halledeceğiz bakalım
herşey yolunda giderse bugün olmazsa yarın teslim alıcam
BEN: Hızlı halletmişsin
ADAM: hızlı gelişti aslında
iki tane ilan vardı
aynı arabadan
ikisine de gidip baktık
bu araç oldu
kapora verdim
BEN: İyi güzel
BEN: Dün akşam güzeldİ..Arkadaşlarını sevdim
ADAM: evet hoş bi akşamdı :) tatlı insanlardır muhabbetleri güzeldir
BEN: Teşekkür
ADAM: ne demek efem :)
BEN: Tatlıyı paylaşmama BozulmamışsındıR inş:)
ADAM: Yok canım. Tatlı senin😊 Ben herkese getirmiştim
BEN: oyleymiş
BEN : Dün akşam Usta geldi işte Uzattı da uzattı Baymıştımİyi geldi

ADAM: 😊👍
Size de bir iltifat edebilirdi arada, pek hoşlanmış, heyecanlı bir hali yok gibi. Ama hiç ilgisi olmasa neden konuşmayı başlatsın, yazmaz yani hiçbir şey. Ayrıca ikide bir efem efem demesi itici geldi bana:)

Sabahki konuşma:

iki tane ilan vardı
aynı arabadan
ikisine de gidip baktık
bu araç oldu
kapora verdim

Ilgılendıgini aşırı belli etmıssın ablacım ya aşırı komiksin sana kıyamam ya neyse Baska biri olur ınsallah bu adamdan sevgili olmaz 😂

Arabaya gelemezdi dedim ya baskasının aracıyla gelmiş, onlar da baska yere parketmiş, siz bekleyin diyemezdi herhalde...
Ama gece msj atmaması ayrı olay..
Belki hoşlanmamıştır diycem o zaman
Sabah ta günaydın dedi 8.30 da sabahın köründe...sonra tık yok...

Yani o kadar muhabbet edip orda görüştük sonrasında hemen bu ilgisiz tavır hoş değil...Zaten ben ona, duygusal bi yaklaşımda bulunmadım ki, beklentili davranmadım...o nasıl davrandıysa arkadaşça yaklaştım ben de ...Yani arkadaşlığı da keser gibi olmasına luzüm yoktu...Hiç tanımadığım insanlarla da gayet güzel ve konuşkan bi şekilde sohbet ettim, onlar da bana mesleğimle ilgili sorular sordular, pot kıracak bişi de yapmadım diye düşünüyorum ya da itici olacak bişi....
Nedir yani pat diye kesecek olay anlamıyorum, düşünüyorum o geceki falsom nedir diye ama bulamıyorum...Sadece bu kız fazla bana diye düşünmüş olabilir diycem ama kendisi de ünv de yönetici yani..ya da beklediği kadar güzel bulmadı diycem ama daha önce ilk gördüğünde makyajsız ve cok hazırlıksızdım işten gelmiştim...ona rağmen benle o kadar mesajlaştı şimdi mi güzel bulmadı anlamıyorum

Moral bozdum cunku o samimi ve sürekli yazısmalarda şimdi kendimi enayi gibi hissediyorum....ben yazmasam o yazıyordu...bi heyecan yazdı sonra beni yüzyüze görünce söndü herhalde ..
başkasının arabasıyla gelmiş olması falan inanın eğer size eşlik etmek isteseydi bahane olmazdı.
Adam size karşı bir ilgi duymadıysa yüz yüze görüşmeden sonra ya da en başından beri arkadaş gibi görüyordu ise sizden böyle muhabbeti azaltarak uzaklaşmak istiyor olabilir. Birden görüşmemek daha ayıp bence. Kibarca belki uzaklaşıyor. Bilemeyiz ama biraz zaman verin kendinize. Kafanızda olasılıkları tartıp yormayın kendinizi.
Kendinizi kötü hissetmeyin lütfen. Kırıcı bir davranış da yok karşı taraftan neticede.. Kendince bir şeyler yapmaya çalışıyor adam ama anlamıyorsunuz henüz çok tanımadığınız için. Çok canınızı sıkarsa bu durum sorun gitsin. Bir sorun mu var ? Konuşmalarımız samimiyetini yitiriyor gibi diye. İçinizde tut tut ne gerek var sorun gitsin. Cevaplarınızı bulursunuz.

Genc takilan yasli kurt. Merci efem evet efem🤢 uslubu itici. Ayrica onceki aksama dair size hicbir tesekkur yok. Iyi ki geldin, ne guzel oldu vs. Tam bir flortoz vur kac adami. Bunun altina imzami atarim.

Aynen o kadar pas attım bu sözler gelmedi niye yani biyeri mi eksilirdi amk
Noluyo vurup kaçınca acaba?

Ilgılendıgini aşırı belli etmıssın ablacım ya aşırı komiksin sana kıyamam ya neyse Baska biri olur ınsallah bu adamdan sevgili olmaz 😂

Evet orda hata ettim...iyi çalışmalarda bırakacaktım..eşşek kafam....asla yazmam artık hatta o yazsa da uzun süre cvp vermicem
Ama ben daha 1 gün önceki konusmalarımız havasında yazdım cunku karsılıklı boyleydik yaaa
Adam bastan oyle olmasa ben de bu havada yazMazdım..yine de eşşek kafama ediiim

Aynen o kadar pas attım bu sözler gelmedi niye yani biyeri mi eksilirdi amk
Noluyo vurup kaçınca acaba?
Egosu besleniyor. Hos kariyerli bir kadindan ego beslemesi yapiyor adam, bundan daha iyi bisey olabilir mi onun icin? Hic size gore biri degil. Ruhunuza dokunup sizi sarip sarmalayacak bir adam degil asla.

Egosu besleniyor. Hos kariyerli bir kadindan ego beslemesi yapiyor adam, bundan daha iyi bisey olabilir mi onun icin? Hic size gore biri degil. Ruhunuza dokunup sizi sarip sarmalayacak bir adam degil asla.

Evet sanırım öyle....bir de ben burda beğenmedi triplerine giriyorum bilmiyorum yani..
Şimdi kendimi övüyor olmak istemem ama masada herkes benle ilgilendi, hocalarının havası kalmadı diyebilirim ilgi bendeydi...ben yazılım yapıyorum, yazılımla çok ilgilendiler biçok şey sordular cok güzel meslek falan dediler, saygı duydular, biri cok ilgiliymiş yazılımla o bişiler anlatrı vs...kendisi de bana ben teknolojiyi takip ediyorum babında bi video gösterdi bunu hiç gördün mü diyerek

En iyisi elimi eteğimi artık bu işlerden çekmek galiba sürekli hayalkırıklıgı yasamaktansa..olmuyor işte beğenilmiyorum istenmiyorum uymuyorum bişi oluyor ...herkesib bi alıcı var benim yok, en iyisi bunu kabullenip bişi beklememek
Hayır, asla. Bu düşünceden hemen çıkın hemen. Sizin karakterinize isteklerinize de uygun birisi elbet çıkar.

Sabahki konuşma:

iki tane ilan vardı
aynı arabadan
ikisine de gidip baktık
bu araç oldu
kapora verdim

aaa bence adamın yazışmaları gayet hoş yahu. Sizin anlattığınız kadar soğuk değil ki.. Bir de bugün yoğun bir günüymüş adamın.. bence güzel yazıyor göründüğü kadarıyla..

Evet sanırım öyle....bir de ben burda beğenmedi triplerine giriyorum bilmiyorum yani..
Şimdi kendimi övüyor olmak istemem ama masada herkes benle ilgilendi, hocalarının havası kalmadı diyebilirim ilgi bendeydi...ben yazılım yapıyorum, yazılımla çok ilgilendiler biçok şey sordular cok güzel meslek falan dediler, saygı duydular, biri cok ilgiliymiş yazılımla o bişiler anlatrı vs...kendisi de bana ben teknolojiyi takip ediyorum babında bi video gösterdi bunu hiç gördün mü diyerek
Yazdiklarinizi okurken aklima su geldi. Mesela bunlar simdi aksam ayni arabayla donduler de mi, hic mi sizinle ilgili bir diyalog gecmedi yol boyu? Sonucta onlar samimi arkadaslar ve o ciftten biri mutlaka bisey demistir sizle ilgili, atiyorum hakancim arkadasin cok hos ve kulturlu biri, ne zamandir gorusuyosunuz, bak kacirma bu kizi vs gibi. Yani mutlaka bir iltifat gelmistir. Siz arkadaslarini sevdim diyorsunuz mesajlasmanizda ve karsidaki salatalik tatli insanlardir muhabbetleri iyidir diyor. Onlar da seni sevmis demiyor.

Cok sevimsiz bi adam ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X