Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yok yahu hiçbi gergin tavrım olmadı ...sıfır aksine gayet güleyüzlü idim, hiçbi.şekilde ortam veya sohbet gerici bişi yqpmadım hem özel konusmalarda hem dün gece

50'yi geçince aynen öyle oluyor...Şimdilik daha çıkmamış turşusu genetiği sağlam ama 55 ten sonra artık dış görünüş gidiyor ne de olsa ...
Kenan İmirzalıoğlu bile evlendi bebek yaptı, ben yakışıklıyım ellimi sallasam ellisi olmadı.

V vesikaliyarim sende bir sıkıntı yok .Adam büyük olasılıkla dışarıda arkadaş ortamında yanında birisini isteyen ama hayatından da memnun birisi.Tek kalınca size yazıyor ,grup içinde herkesin eşli olduğu ortamlarda ise tek olmaktan hoşlanmadığı için yanına bayan arkadaş istiyor ama gene sohbeti kendi arkadaşları ile yapıyor.Ben bu adamın aynı anda pek çok kadınla bu tarz bir ilişki içinde olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden sizi etkilemek,ruhunuza dokunmak gibi ekstra bir çabası da yok.İstediği kadar arkadaşı ile gelmiş olsun sizinle özel vakit geçirip taksiyle de evine dönebilirdi..onların çocuğu gibi senin yanından koşa koşa ayrılıp evine dönen arkadaşlarının peşine takılması çok komik olmuş.

Gelişmeler var mı? Mesaj fln?

Sabah "günaydın iyi çalışmalar :)"
mesajından sonra ben dün gece güzeldi teşekkürler arkadaşlarını sevdim dedim .. Bu da kısa kısa tatlı insanlardır, sevindim :) gibi şeyler söyledi ...Sonra araba meselesini sordum, naptın bugün mü halledeceksin die, o da bikaç cümle ile anlattı ....sonra dedim akşam usta vardı eve keşfe geldi, çenesi düşüktü baydı, anca cıkıp gelmiştim muhabbet iyi geldi dedim ...sadece gülücük atmış

Bunlar 8.30 da idi o saaten beri ses yok

Belki de öyledir...Kimbilir....Çok ta olumsuz şeyler söylemek, bilmediğim şeyler hk olumsuz tahminler yapıp moralimi iyice bozmak istemiyorum
Ama dün geceden beri bi ilgi azalması var
O yazmayınca ben de yazamıyorum ama aslında sormak isterdim fakat sorsan fena dötü kalkar şimdi...susuyorum

Ne ustasi vs demiyor? Ilgili bir erkek sorar. Evde bir sorun mu var mesela? Bu adam hic sahiplenici degil.

Ne ustasi vs demiyor? Ilgili bir erkek sorar. Evde bir sorun mu var mesela? Bu adam hic sahiplenici degil.

Dün akşam ne olduysa artık kafasında ne düşündüyse o saatten sonra ilgiyi anında kesti...
Ama ben bişi bulamıyorum...Belki kendisi ön planda olmak istedi cok mu konustum kimbilir
Keşke günaydın da demeseydi

Bir şey sorma sakın, o yazdıkça normal konuş sen de sıcak şekilde. İlgisi olmasa neden yazsın sana, tatlı getirsin.

Bence kafa yormaya bile degmez
İstese uğraşırdı
Bahaneler üretirdi sizi detayli tanimak için
Bu adam alismis teklige
Dediğim gibi 50yasinda hic evlenmemis adamin ben evlendiğini hic görmedim

İstisnalar hariç.

İstese uğraşırdı
Bu adam alismis teklige

İstisnalar hariç.

Dün masadaki bayanlardan biri kardeşin var mı diye sordu sohbet amaçlı...Ben de anlattım, biranda dikkat kesildi bu ben anlatırken...
Yok yaa bugünkü ilgisizlikten her şey belli zaten...
Ayıp insan oraya cagırıp sonra beğenmemiş gibi böyle mi yapar ...zaten arkadaş olarak konuşuyorduk, sanki ben peşine mi düştüm...ilişkilerini özelini bile sormadım oyle konulara girdiğin zaman ilgim varmış gibi olur diye sadece arkadaşça konustum ne gerekti ki birden uzaklaşmak

Ciddi iliskiden korktu bence
Olay bu

Siz kendiniz bir şey yazmayın, o yazınca cevap verirsiniz, bir süre bakın. En azından ilgisi varsa bu hafta yine görüşmek istemesi lazım.

Sabah nufus müdürlüğüne sonra da araba almaya gidecekmiş...belki o işlerle uğraştığı için de böyle olmuş olabilir görücez

Yok değilim. Beni arabama kadar geçirmeyi bırak, evime kadar bırakan, evden alan, her gelişinde bahçeden minik bir çiçek koparmayı düşünebilen biriyle tanıştım sonra.
Önce hödüklere yol vermek gerekiyor ama.

Diğer hödüklüklerden bahsetmeyeyim, travma oldu valla. Unutmaya çalışıyorum :)

İstese uğraşırdı
Bu adam alismis teklige

İstisnalar hariç.
Katiliyorum. Universitede hoca, 49 yasinda. Belli bir entelektuel seviyesi de vardir ve ona uygun cevresi. Tipi de duzgunmus. Her yakısıklı unv hocasinda oldugu gibi okuldaki kiz ogrencileri tarafindan da egolari beslenmistir fazlasiyla. Hayat tarzi da tek basina ozgurce yasamak uzerine. Ben bu adami bu yastan sonra evcimen ve esine bagli bir aile babasi olarak hayal edemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…