Süper annelersiniz

patria canim hg
biz burda konumuz cogu zaman cinsiyet belirleme uzerine
yum gununde erkek bebek oncesi kiz bebek genelde drlarin da kabul ettigi bir yontem
ama hic birimizdede tutmadi bir kisi haric:roflol:
duydugumuz yontemleri konusuyoruz burda

slm çanım cinsiyeti nasıl belirliyorsunuz kusurabakma benim jeton biraz geç düşüyordaa.s.

canim erkek bebek olmsi icin hamilelik oncesi potasyum sodyumlu beslenme ve yumurtlama gununde gebelik kiz bebek icin calsiyum magnezyum ve yumurtlamadan occeki gunlerde gebelik elde edilirse sans artiyor
yoksa bizim belirledigimiz bir sey yok yine hersey Allah tan

anladım canım hayırlısı allah hepibize hayırlı evlatlar versin İNŞALLAH:emir_bebek:

gülnisacığım canım benim şu şirin şeyleri nerden kopyalayıp yazılara yapıştırıyosun beni de öğetin yav bildiğim tek şey şu :))lütfen

İyi geceler kızlar

Benim bebek rahatsız bugün. Onunla ilgilendim durdum hep.
Soğuk almış, burnu akıyor, gözleri soğuklamış sürekli çapaklanıyor
Yarın doktora götürecem. İnşallah çabuk atlatırız.

Gülnisa valla maşallahın var. Hem 2 tane çocuk hemde karnındaki bebişle
herşeye yetişiyorsun maşallahhhhhhhh. Valla ben bebeişle uğraşmaktan hiç bir
şey yapamıyorum.

Orkidem kızn Naılsın gülüm. Az önce yazdın ama klavyem bozuldu cevap veremedim
ne olduysa birden yazmamaya başladı kapatıp açtım bilg. düzeldi.

canim evet o olaydan sonra hepimiz biraz etkilendik ama gecti kapandi
biz yine bize donelim
canim sen ikonlari diyorsun galiba onlari ustune tiklayica yazdigin yazinin yanina ekleniyor
bende ilk baslarda bilmiyordum tesadufen ogrenmis oldum bir dene istersen
mesaj yazdigin yerde altta resimler var tikla yazi olarak geliyor sonra cevabi yollayincada resim olarak cikiyor

benim yazma yerin altında öyle ikonlar yok acaba ayarlardan mı bi bakiim bulamadım

nurerncim esim bugun cok hasta atesi dusmuyor yanina gidip geliyorum o yuzden cok giremiyorum zaten bizde boyle baslar sonra sirayla hepimizde hasta oluruz
hep kucuk kizimla baslardi bu defa esimle basladi sirada kim var bilmiyorumkaydirigubbakcemile3

benim de büyük kız salya sümük gidiyo bizde de öyle birbirimize bulaştırıyoruz sana ve ailene çok geçmiş olsun canım

bende bu göbüş nireye kayboldu nazar olur diye mi yok etti diyodum maaşallah 41 kere maaşallah sen ve nurayın göbüşleri görmeye alişmıştık

Merhaba süper aneler nasılız, benim iki gündür hafif sancılarım var, ay sancılar diyeceğim ama sekizinci aya daha yeni girdim, neyse cma kontrolüm var zaten NST ye gireceğim , raporumu da alıp evde oturacağım inşaallah ...

ne demek istiyon orkidee kis:mymeka:
birinde tutmaz oburunde tutar:dilcikar::dilcikar:
dahada olmaz bir sonrakinde tutar:roflol:
ama eninde sonunda birinde tutar iste gor bak:roflol:

Ablam kaç tane daha deneme yapmamız gerekecek o zaman, ben bir hakkı kendi adıma üstleneyim, iki tane de sen dene Orkidem, bakalım ne kim oğlanı bulursa :roflol:

aregon canim masallah senin 9 haftan kaldi
sancilar normal olmasi gerek doguma hazirlaniyorsun benim bile geceleri cok kasilmalarim oluyor canim
birde aregoncum bebegin dogum pozisonuna geldimi

Hayır ablam yaa, benimde kafamı şu pozisyon olayı çok kurcalıyor zaten, başı tam midemin altında, doktor son haftalara kadar dönme ihtimali var dedi ama, dönmeme ihtimali de var tabi, öyle olursa normal doğum zor görünüyor, bu da normal olsa iyi olur ama neyse artık sağlıkıcakla doğsunlar da

ahanda buraya yaziommm kizlarr
ikincidee allahin izniylee oglani bulucazzz ama kacinci ikincide allah bilirrr:roflol:
aregoncum gulnisa ablaa alisik dogurmayaa
dur bide ben tadam dogumu nasil biseyyy hosuma giderse bol bol dogururam-tatlicadiarzu-
aksam elveda rumelide kaymakamin karisinin tamm 6 mi ne oglu vardi dizidee
ben esime dedimki ayy dediim bunun hepsii o karinin anaaa dediydiimm
birini sana versin diyii deluu adammmkaydirigubbakcemile3

Zanedersem altı oğlandan beşi ikinci posta da gelmiş, kadın beşiz doğurmuş yaaii, ay bir evde altı oğlan bir de koca zor iş -tatlicadiarzu-

Merhaba süper aneler nasılız, benim iki gündür hafif sancılarım var, ay sancılar diyeceğim ama sekizinci aya daha yeni girdim, neyse cma kontrolüm var zaten NST ye gireceğim , raporumu da alıp evde oturacağım inşaallah ...

sen galiba ayakta çok kaldın veya iş yaptın o zaman ağrı olur sanırım

X